Noviny

Cestoviny varené, šek! Omáčka vyrobená, šek! Odhodiť vodu, STOP!

Cestoviny varené, šek! Omáčka vyrobená, šek! Odhodiť vodu, STOP!

Exotické... Báječný... Vzrušujúce... Delicious... Drzý... Romantic... Italian... Pasta. A najlepšie časť, to je veľmi jednoduché, aby sa sami! S tým, že u tak ľahko dostupné cestoviny, trochu bazalka, niektoré čerstvé šťavnaté paradajky a smotana je tak ľahko dostupné všetko, čo urobiť, je nosiť klobúk, ktorý kuchára a vybičovávala ten sen jedlo odišiel. Ale tak jednoduché, ako to znie, existuje niekoľko vecí, ktoré treba riešiť, aby bolo možné lepšie cestoviny. Ak ste cestoviny milenca, alebo ak si proste milujú varenie, potom musíte čítať ďalej...

Dôvod, by ste nikdy nemali zahodiť cestoviny Voda:

Pravdepodobne ste počuli ľudia hovoria, že by ste nemali vyhadzovať vodu, v ktorej ryže alebo zeleniny sú varené. Samozrejme, že blednutiu kvapalina je naložený s zdravých dobrota, vitamínov a minerálov. Ale rovnako ako ste mali okrem toho, že voda, to je celkom dobrý nápad ukladať vody variť cestoviny v. Len to, že dôvodom je väčšia chuť príjemný jeden.

Uložený voda tvorí základ veľkého omáčkou. Ak ste našli sami zvedaví, ako reštaurácie omáčka je tak úžasne krémovej a šťavnaté, to je vaša odpoveď. Trochu tajomstvo, do značnej omáčkou. Voda variť cestoviny vo obsahuje škrob. Tým sa automaticky pomáha pri poskytovaní váš omáčku hrúbku a smetanovost potrebuje. Len majte na pamäti dve veci, zatiaľ čo vy použiť tento trik: a) je potrebné si uvedomiť, že táto voda je slaná, pretože by ste pridali soľ, zatiaľ čo varu cestoviny, takže pridajte menšie soľ do svojho cestoviny a b) je nutné pridať túto vodu smerom koniec kuchára vašej omáčkou.

load...

Teraz, keď máte kľúč k zabezpečeniu kvalitného omáčkou lahodný, reštaurácie, dajte nám pokryť niekoľko mýtov, takže na konci, máte väčšiu istotu o varení najlepšie cestoviny môžete.

7 Misconceptions Varenie Cestoviny:

Aj keď sa nejedná o otázky života a smrti, s týmito službami, ako vodítko určite pomôže pripraviť svoje obľúbené cestoviny oveľa lepší. Tak to stojí za to na vedomie.

1. Čerstvé cestoviny je z hľadiska kvality Superior:

No, väčšina vecí na tomto svete sú lepšie čerstvá, okrem cestovín. Čerstvé cestoviny je jedna vec, ktorá nie je lepšia, než vysušené, balené cestoviny. Nemožno povedať, že je to zlé, ale to je iný, a jeho použitia sú príliš rozdielne. Dalo by sa použiť čerstvé cestoviny, aby ravioli, alebo môže byť dokonca lasagne. Ale ak používate penne alebo špagety alebo Linguini, nemusíte sa trápiť pri použití balené cestoviny, pretože, verte mi, je to rovnako dobré, mínus všetky hádka z robiť to.

load...

2. Doplnenie oleja, keď ste varenie Cestoviny:

Zatiaľ čo mnohí veria, že presne tak, ako pridať olej rezance, zatiaľ čo vy im variť, musíte pridať olej do cestovín, rovnako tak, že sa nelepí k sebe navzájom. To nie je správny spôsob, ako to urobiť. Pasta nie je tak lepkavá ako rezance, okrem pridania oleja bude robiť len to kĺzalo, takže je naozaj ťažké pre omáčka držať na cestoviny.

3. Vypúšťanie vody Úplne Post varu:

Vy, prečo teraz vieme, nie? Pre lepšiu omáčkou samozrejme!

4. Oplach cestoviny:

Ak si prajete, aby studený cestovinový šalát, toto je veľký ne-ne. Ale ak máte v pláne slúžiť cestoviny chlad, musíte mu dať rýchly oplach, a to všetkými prostriedkami, takže nie je žiadny zvyškový škrob, aby sa cestoviny všetky gumový. Dalo by sa tiež mrholenie trochu olivového oleja, než ju hodil do chladničky.

5. Pridanie Cestoviny za varu:

Nemusíte priviesť vodu do plného varu pred pridaním cestovín k nemu. Namiesto toho, skúste toto: Pridať cestoviny do vody, ktorá je takmer prichádza do varu, premiešajte a raz cestoviny a voda sa varí, vypnite zdroj tepla a zakryte ho. Cestoviny bude variť rovnakým spôsobom a v rovnakom množstve času, s oveľa menším stratám energie.

6. Throw na stenu testu:

Stará praxe vyplýva, hádzanie uvarených cestovín pri stene, a ak je to lepí, znamená to, že dobre uvarených cestovín. Nie je to pravda, a navyše budete musieť zbierať vaše lopatku a upratať po ňom. Nestojí za double práce!

7. Dalo by sa použiť Any omáčka s akýmkoľvek Cestoviny:

Ak veríte v americkom spôsobom, mohol by ste všetkými prostriedkami použiť akúkoľvek omáčku s akýmkoľvek cestovín. Ale ak veríte v schádzaní klasickej talianskej ceste, navrhujem, aby ste si prečítali, ktorá cestoviny ide, s ktorými omáčkou. Zdá sa, že berú do úvahy hmotnosť, veľkosť a štruktúru cestovín, zatiaľ čo kombinujúci omáčku. Myslím, že to je to, čo odlišuje Taliani od seba. Potraviny s myšlienkou?

Teraz, keď máte svoje techniky na mieste, všetko, čo môžem povedať, je "FeliceMangiare" (HAPPY EATING!).

load...