Noviny

Bojujete s odstránením čiernych hláv? Tento neobvyklý nástroj vám môže pomôcť!

Bojujete s odstránením čiernych hláv? Tento neobvyklý nástroj vám môže pomôcť!

Mnoho ľudí, a to ako pre dospelých a mládež podobne, trpia tváre škvŕn. Snaží sa pre rôzne zúfalé činy, aby sa ich zbaviť, pretože sú naozaj otravné.

Môžeme odstrániť čierne bodky pomocou zubnú kefku? Dobre, poďme zistiť z nasledujúceho príspevku.

Ako môžem bojovať proti čiernej bodky

Neskoro v mojom dospievania, som si všimol, že má mäkké a vady bez kože čoskoro sa stal hot spot pre čierne bodky a akné. Snažil som sa zhromaždiť všetky možné z kníh a časopisov trik, a snažil ich všetky zúfalo. Urobili žiadne zázraky, ale namiesto toho ma opustil s škaredé vyrážky po celej tvári. To bolo naozaj srdcervúce!

load...

Čierne bodky sú jedným z najviac dráždi kožné chyby. Sú to len pupienky bez kože nad nimi. Keďže neexistuje žiadna kože, sú vystavené priamo do vzduchu, postupne tvoriť chaotický vrstvu, ktorá im dáva tmavú čiernu farbu. Čierne bodky nastať, keď olej a nečistoty dostať uväznených v póroch a stať sa tam dopad. Ako sa zbaviť týchto škaredé maličkosti nie je tak ťažké, ako to znie. Pozrite sa, ako je to možné:

Bol som poučený jeden z mojich priateľov, ktoré môžeme ľahko odstrániť čierne bodky pomocou zubnej kefky. Takže bez plytvania kedykoľvek, vrhol som sa postupovať podľa inštrukcií nej - a verte mi dievčatá, ktorý naozaj funguje!

1. Použitie zubná pasta:

Všetko, čo musíte urobiť, je použiť malé množstvo zubnej pasty na Uher. Nechajte ho tam usadiť po dobu asi 5 minút. Po tom, vziať staré a nepoužívané kefka na zuby. Mokrý priestor a zubnú kefku a drhnúť ju cez Uher jemne.

load...

Po kefovanie za cca 3 až 5 minút, nechajte to takto. Nechajte zubná pasta zaschnúť cez kožu a môžete ísť spať. Druhý deň ráno, zmyť zubnú pastu s jemnou a exfoliačný čistiaci prostriedok.

Dostanete sa zistiť rozdiel vo vzhľade Uher. Teraz jemne kožnú riasu okolitú oblasť a použiť trochu tlak pod ním. Potom pomocou nástroja na získavanie, sa snaží uzavrieť sušené pupienok. Váš pupienok príde off ľahko. Pravidelne opakovať až do postihnutých oblastí sú jasné.

Zubná pasta pomáha vyschnúť pupienok, takže keď sa ho zložil použitia extrakcie nástroj, to nebude bolieť moc. To tiež pomáha znižovať opuch do určitej miery. Ak používate mentol zubné pasty, môžu jeho výpary vytvárať podráždenie v očiach. Takže, uistite sa, že nebudú uplatňovať pastu príliš blízko očí.

Ak zubná pasta nefunguje dobre na koži, neprepadajte panike; Mám ďalšiu alternatívu pre vás!

2. Použitie citrónová šťava:

Naliať malé množstvo citrónovej šťavy na svojom mäkkom štetinami zubnej kefky spolu s jedným alebo dvoma kvapkami Neem oleja alebo jojobový olej. Podľa dávnej porekadlá, Neem olej a jeho príbuzné produkty sú veľmi prospešné pre pokožku. No, to funguje na čistenie off akné a vyrážky, ako dobre!

Jemne drhnúť namočený kefka na oblasti zasiahnutej čierne bodky. Po minútu alebo dve, ho opláchnite vodou a opäť znovu citróna a olej na zubnú kefku a drhnúť ju cez kožu. Snažte sa byť jednoduché s ním a jemne drhnúť v krúživými pohybmi.

Nerobte to na žiadne škrty alebo škrabance, pretože zmes obsahuje citrónovú šťavu. Kyslá povaha citrónovej šťavy môže vytvoriť pocit pálenia nad citlivú pokožku - tak lepšie vyhnúť sa jeho uplatnenie v priebehu týchto oblastiach.

Preveďte to raz za týždeň, a nie viac než to!

Nezabudnite sterilizovať kefka s vodou teplou varu po každom použití, pretože špinavé zubná kefka môže spôsobiť infekciu kože.

Nenašli ste to jednoduché? Ak áno, potom ísť a skúsiť to a podeľte sa o svoje skúsenosti tu!

load...