Noviny

Avril Lavigne tetovanie a význam za nimi

Avril Lavigne tetovanie a význam za nimi

Tetovanie sú náčrtky alebo obrazy, ktoré sú ťahané smerom von postele epidermis. Sú veľmi krásne a atraktívne v prírode, priťahuje dnešnej generácii. Tetovanie v archaických časoch boli určené držať rôzne významy a symboly, ktoré tendenciu zobrazujú rôzne odlišnosti kultúry a náboženstva. Tu je stručný zoznam Avril Lavigne tetovanie, Avril, francúzsky a kanadský spevák-skladateľ miluje vyjadriť svoje pocity prostredníctvom znamenať orientovaných tetovanie.

Avril Lavigne Tetovanie:

Avril Lavigne bola vždy hlboké fantázie o tetovanie a má početné tetovania nakreslil po celom tele, a pozrite sa na všetky jej najlepšie návrhy sú uvedené nižšie:

1. Zápästie Hviezda Tetovanie:

Toto tetovanie, keď zdobí speváčka dáva veľmi elegantný vzhľad. Na obrázku pripojenej, malá hviezda nakreslil vyzerá veľmi krásne a roztomilé. Hviezda je symbol očakávania, fantázie a náklonnosti. Symbol žiariaca hviezda prináša šťastie na osobu.

load...

2. Hudobné Poznámka Tetovanie:

Na obrázku vyššie, pripojené vykazuje krásne tetovanie načrtol na ľavej ruke. Tetovanie má nákres počiatočné, ktorá je obklopená farebnými srdca. Toto tetovanie sa týka jej bývalého manžela a oni sú najlepší priatelia dnes. Neskôr k modifikácii, dostala hudobný symbol načrtol pod ním.

3. 30. Bolt Tetovanie:

Číselné tetovanie sú načrtnuté ľudia buď k narodeninám alebo ku ktorému sa úzko súvisí. V roku 2016, Avril na tridsiate narodeniny jej bývalý manžel sa spolu s ním mám urobiť tetovanie. Tetovanie bola načrtnutá na ľavej ruke a skica blesku bola vykonaná pod tým. Skrutka tetovanie bolo nakreslil spolu so svojím priateľom.

load...

4. Bold 25 Tetovanie:

Hviezda nechal vytetovať počtu dvadsiatich piatich na nej dvadsať piate narodeniny. Avril dostala skicu, ktorú v podobe rímskych číslic. Náčrtok bol spočiatku vykonaná s modrej a čiernej a ďalej bola pokrytá plné s čiernym atramentom. Toto tetovanie Avril Lavigne bola podaná v roku 2008 spolu so svojím priateľom, ktorý tiež nesie podobný tetovanie.

5. Avril Prezývka Tetovanie:

Smerom k vnútornej časti ľavého lakťa hviezdy, bola podaná skica z písmen "Abbey Dawn". Hviezda má tento názov načrtol, pretože jej otec jej dal ako prezývku. Meno dostala, keď bola ešte dieťa, a toto meno patrí k jej líniu oblečenia.

6. Avril priateľ Tetovanie:

Hviezda dostal meno jej priateľa vytetované smerom k pravej časti pŕs. Ona a jej priateľ Brody Jenner dostal vzájomnými mien nakreslil dohromady. Brody sa Avril napísal k lakťu.

7. Bezpečnostné Pin Tetovanie:

V roku 2017, hviezda Avril Lavigne má tetovanie bezpečnostného kolíka vykonáva na ľavej časti krku. Dôležitosť a význam čapu nie je tak dobre rozumel, ale podľa hviezdy je veľmi užitočné a kravaty uzol s ľuďmi. To môže bolieť, ale tiež zabezpečuje osobu.

8. Avril Obľúbený Tetovanie:

V dnešnej dobe je slovo "súložiť" je veľmi často používaný každú druhú osobu. Je to gesto používa vystavovať zúfalstva, stratu, smelosť atď Avril Lavigne má toto slovo vytetovať na ľavej časti jej rebier. Tetovanie tendenciu byť jej najobľúbenejšie jeden a ona spolu so svojim chalanom dostal to urobiť.

9. Hip hviezda Tetovanie:

Hviezda má rôzne tetovania, ktoré má hviezdy skíc. Zo všetkých z nich, to Avril Lavignes tetovanie má tendenciu byť najväčší. Smerom k ľavej časti bokov, ona má hviezdy rôznych veľkostí načrtol. Dve hviezdy načrtnuté sú veľké i malé. Nemá žiadne farby naplnené a je len vypracovaný s čiernym atramentom.

10. Blue Star Tetovanie:

Spevák má veľmi sladký farebné a celkom hviezda vykonané na nohy. Hviezda je veľmi malé rozmery a je v modrej farbe. Spevák sa to robí na ľavej nohe.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dúfame, že tento článok bol zaujímavý ilustrujúci Avril Lavigne tetovanie. Takže, ktorý tetovanie vás inšpirovalo najviac, aby si to napísané celom tele? Prosím, nechajte nám svoj drahocenný komentár.

Ďalšie celebrity tetovanie na tento tetovanie app.

load...