Noviny

Ako vybrať a nosiť pásový reťazec?

Ako vybrať a nosiť pásový reťazec?

Chcete byť stredom príťažlivosti zakaždým, keď idú do funkcie? Chcete byť idol, pokiaľ ide o nosenie šperkov? Potom pása reťaze sú najlepšie ozdoby môžete urobiť! Budete nosiť okolo pása a vytvoriť jedinečnú módne vyhlásenie, či už konvenčné alebo moderné, v závislosti na druhu odevu ho spárovať s alebo tak, ako to chváliť!

Konvenčné pása reťaze sú zvyčajne vyrobené zo zlata a striebra. Nosenie pásu reťaze je dnes módne vyhlásenie tým, že iba ženy, ktoré sa obliekajú tradične, ale aj tí, ktorí nosia rôzne moderné oblečenie!

Chcete sa dozvedieť viac o pása reťaze a ako si vybrať apt ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám a attires? Potom tento príspevok vám pomôže von! Ísť dopredu a dať čítanie!

load...

Nosenie pasu reťazca - stručná:

Pas ozdoby boli obľúbené u žien po stovky rokov. Aj keď sme sa prejsť uličkou histórie, zistíme, že pas reťazca boli v prevádzke po dobu asi štyri tisícky rokov. Majú veľmi dobre-páčilo vo východných krajinách, ženy rovnako ako muži. Pasu reťaze boli základom krmivo pre kŕmenie módu, náboženstva a známkou prosperity. Možno len chceli sa pozrieť na vašich starých historických knihách, ktoré čítate v škole a listovať stránkami, Indus Valley civilizácie '. Tam taky by ste si znamenie, že pás reťaze boli veľa obdivoval. Šialenstvo bol viac obmedzený na orientálnych krajín; Tieto módne pas zdobenie stal módny po celom svete. Európske ženy začali nosiť brucho reťaze okolo ich abs vytvoriť elegantný vzhľad.

Indické ženy nosia brušnej pása reťaze získať obvyklý vzhľad, a to s ohľadom na kultúrne asociácie. Pas korálky, ktoré tvoria odnož slávneho pas reťazca tradíciou, sa chválil tým, brušné tanečnice s dôverou.

Prečo je pása reťaz pre Sare tak populárne?

Pása reťaze sú veľmi populárne. Ženy môžu byť nikdy unavený z nich vyťahovať. Dôvody nie je ťažké uhádnuť. Oni sú:

load...
  1. Pas reťazca vyžarujú jedinečný ženské kúzlo.
  2. Pas reťazec je jednou z najzložitejších a detailné tela šperkov si môžete myslieť, a zároveň na sebe nich nie je bolestivá záležitosť (ako si nemusíte nechať piercing urobiť).
  3. Môžete robiť to spracovať pomocou párovanie s pasom prívesok na kľúče.
  4. Sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a rozsahu.

Ako vybrať a nosiť pása reťaz?

Navštívte klenotníctvo, kde si získať celý rad pásových reťazí.

  1. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašej chuti. Dalo by sa chceli vziať vašu osobnosť, vaše oblečenie a príležitosti do úvahy.
  2. Uistite sa, že pas reťaz je aspoň dva palce väčší, než je miera vášho pasu (uistite sa, že ste si vzali meranie pásu).
  3. Zabaľte ju okolo pása a pripevnite sponu.

Párovanie pása reťaze s Sarees A lehengas:

Zaujíma vás, ako nosiť pása reťaz s sárí? Pasu reťaze vyzerajú báječne, keď spárovaná s sárí. Sarees vyvediem ženu vo vás, zatiaľ čo pas reťazec zvýrazňuje vašu ženskosť. Nabudúce, keď sa prikryť sami v nádhernej šifón Saree alebo neuveriteľnú Benarasi hodváb, nezabudnite chváliť krásny kus pása reťaze. Pas reťazce, ktoré idú s sárí sú etnické. Investujte do jednej lemované kamennou flitre pasu reťazec, ak chcete, aby to jednoduché. Ak chcete niečo bohaté, možno budete chcieť dostať ťažký reťazec s ozdobami, ako sú obrovské prívesky alebo Jhumkas.

Pas reťazca vyzerať skvele, keď spárovaná s lehengas taky. Investujte do správny druh pása reťaze pridať lesk vašej prítomnosti v akejkoľvek funkcie rodiny.

Už ste vyskúšali pasu reťaz pre sárí alebo akékoľvek iné oblečenie? Ako sa vám páči ich štýl? Nezabudnite nám povedať niečo o vašich preferenciách a módnych nápadov, pokiaľ ide o pasu reťaze! Komentovať v poli nižšie!

load...