Noviny

Ako vedieť, či vás chlap má rád? 4 jednoduché tipy, ktoré by ste mali vedieť

Ako vedieť, či vás chlap má rád? 4 jednoduché tipy, ktoré by ste mali vedieť

Výzvy môže byť veľa a otázky môžu byť tisíce, ale záhada za chlapa páči vám zostala otázku navždy. Jediná fáza, kedy žena znie PMSing bez jej menštruačný cyklus je zle, keď nevie, prečo sa človek správal sa k nej zvláštne. No v prvom rade, prečo sa namáhať a ak áno tak ako tak, potom taktný vo svojom prístupe. Pochopenie chlap nie je Rubikova kocka puzzle, stačí držať na pravom reťazec a analyzovať pohyby odvodiť správu.

Chlapci nikdy nemôže skrývať svoje pocity, pretože im chýba takt udržať tajomstvo, a to najmä okolo ženy, ktoré majú radi. Takže všetko, čo musíte urobiť, je udržať prehľad o svoje emócie a svoj ťah. Čím lepšie sa to vyrieši, tým bližšie sa dostanete na milión dolárov. Takže tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu sa pripojiť bodky.

1. Očné Pohyby:

Oči sú známe ako zrkadlový obraz toho, čo sa deje v niečí srdca. Takže všetko, čo potrebujete urobiť, je udržať kohútik na to, ako jeho oči sa pohybovať a kde. Keby sa hovorí pri pohľade priamo do očí, jeho slová sú pravé. Ak jeho oči udržať otáčaním okolo svoje vlasy, tváre a nos potom ten chlap miluje svoju roztomilosť. Ale v okamihu, keď pokladničné vaše prsia, je na čase, aby ste hľadať šatka alebo pripomenúť mu, že je to vaše ústa, ktorá robí hovoriace nie vaše poprsie. Expanzia a kontrakcie zo svojich očných viečok vám povie, aký veľký záujem sa užíva vo svojich rozhovorov. To je ďalší spôsob, ako povedať, či ťa má rád.

load...

2. Body Language & Behavior:

Nie je potrebný track pad alebo šteti nadol. Proste vyskúšať a analyzovať úroveň tepla svoj cieľ chlap ti dáva v porovnaní s ostatnými dievčatami. Chlapci budú mať vždy navyše trochu jemnosti v ich správanie voči dievčatám, ktoré majú radi. Zaistí, že ich najlepšie správanie vystrel pred očami. Reč tela mužom, ktorý vás má rád, je veľmi jasný a rozprávať príbeh. Zmeny v správaní, ktoré vám môžu poskytnúť prsteň sú:

  • Počet prípadov, keď sa vás pozdravia v deň
  • Jeho úsilie byť riešením pre všetky vaše problémy
  • Priestor sa udržuje medzi okamihom, keď vy hovoriť
  • Úroveň šťastie na tvári, keď vidí, zadáte
  • Jeho príjemný dotyk ako hrať sa s vlasmi, potľapkanie po chrbte, drží za ruku a objímala
  • Jeho postoj pred vami, ako macho prechádzku, hrudníka von a žalúdka, rytierske hlasu a príjemné gest.

3. Otázka:

Otázky, pýta a otázky sú všetko, čo bude zaplavený, od toho, kto ťa má rád. Z vášho obľúbeného farby do svojho rodokmeňa, bude ten najmenší kúsok informácie o vás byť dôvodom na obavy pre neho. Nielen vy, ale aj vaši priatelia budú obetí jeho výsluchu a bude grilované ak sa rozhodnú ísť diplomaticky. Ako chlap, si želá, aby sa všetkými možnými spôsobmi, aby ukázal, ako dokonalý, že je pre vás, bez toho by bol hlasný o svojich skutočných pocitoch.

4. Čo-dopady a Tracker:

Avšak súkromné ​​urobíte aplikácií, oni sú tí, ktorí dávajú svetu včasné informácie o svojich pohyboch. Toto sa chová ako jackpot pre neho vytvoriť čo-výskyt a ukázať podobnosť medzi vami ľuďmi. Sociálnych sieťach, ako je Facebook, Twitter, BBM, Whatsapp všetky sú na jeho radare a bude len udržiavať náraze do všetkých tých miest, kam sa objavujú. V okamihu, keď vidíte ten chlapec a jeho spolupracovníci výskyt stáva častejšie, než je obvyklé - lady, ten chlap potrebuje, aby ste vedeli, že, Páčiš sa mu. '

load...

load...