Noviny

Ako urobiť stres lopta doma?

Ako urobiť stres lopta doma?

Bol ste pocit, zdôraznil veľa v poslednej dobe? Musíte niečo jednoduchého, ktorý vám pomôže zbaviť stresu, keď ste v práci alebo doma. A stres lopta je odpoveď. Kto vedel, že niečo tak jednoduchého môže byť tak efektívny pri zmiernenie stresu!

Zaujíma vás, ako sa robí stres loptičku doma? Tento príspevok vám môže pomôcť von. Čítajte ďalej!

Making stresu ball doma

Tvorba domáce stres loptičku nevyžaduje žiadny povyku. Kroky sú jednoduché a predmety potrebné sú ľahko k nájdeniu. Budete potrebovať nasledujúce:

load...
 • 2 balóny
 • Múka
 • Lievik
 • Ceruzka
 • Lyžice

Inštrukcie

Krok 1: Vytvorenie pracovného priestoru, ktorý je správne pokryté plastu alebo listov starých novín. Veci sa môžu dostať trochu chaotický, takže budete chcieť, aby sa ubezpečil, že váš pracovný priestor je chránený a ľahko upratať potom, čo ste urobil.

Krok 2: Vezmite vypustená balón a dať spodný koniec lievika do ústia balóna. Uistite sa, že je bezpečný a správne pritúlila v bubline. Ak tomu tak nie je, balónik môže skĺznuť, keď začnete dávať do výplne alebo múku dovnútra.

Krok 3: Teraz je čas začať naplnenie balónika s múkou. Použite lyžicu, aby sa zabránilo robiť veľký neporiadok. Dbajte na to, aby zaplnil lievik úplne. Dal múku bez náhlenia. Váš lievik je určite dostať upchaté s múkou. Vezmite si ceruzku a používať to, aby ho odblokovať.

load...

Krok 4: Naplňte balónik s múkou a potom, čo sa deje, zviazať ho pevne, aby sa ubezpečil, že obsah nie je vyliať. Ako tak urobíte, uistite sa, že ste odstrániť čo najviac vzduchu, ako môžete. To bude zabrániť praskanie alebo stávať prehnutý.

Krok 5: Vezmite druhý balón a pokryť loptu s ním. To bude robiť to silnejší a zabrániť jej praskanie alebo spôsobenie akékoľvek chaotický nehodám v budúcnosti. Tiež môžete vyzdobiť váš nový stres loptičku, ak sa vám páči.

Toto je to! Vytvorili ste stres loptičku na vlastnú päsť. Je dôležité si uvedomiť, že naplnenie balónika s múkou, môže byť docela časovo náročné, takže budete musieť mať trochu trpezlivosti. Môžete tiež myslieť na to ako cvičenie pre sústredenie a stres-úľava!

Tipy na zapamätanie

 • Môžete použiť piesok namiesto múky, ale hovorí sa, že ku skutočnému odbúranie stresu, je lepšie použiť múku. Ak je váš stres lopta je skôr hračku na hranie, môžete použiť piesok.
 • Jedlá sóda, fazuľa a ryža sú tiež veľké možnosti ako náplne do balóna.
 • Latexové rukavice môžu byť tiež použité v prípade, že nemáte balóny.
 • Nestláčajte svoju bublinu stres loptičku príliš tvrdá, bez ohľadu na to, ako zdôraznil ste. Múka zanechá obrovský neporiadok, keď si loptu vyskočí.
 • Udržujte stres loptičku mimo dosahu malých detí a domácich zvierat.

Alternatívny spôsob

Ak si myslíte, múka, piesok alebo ryže by bola príliš komplikovaná, môžete vykonať záťažový loptu play-Doh a balónika. Tu je, ako si môžete urobiť DIY Squishy loptu s týmto ľahko dostať položky:

 1. Po prvé, vyhodiť do povetria vaše balón ju natiahnuť. Akonáhle sa tak stane, tlačiť prsty do balóna a otvoriť krk.
 2. Ďalej sa pomaly začínajú presadzovať v play-Doh do balóna. To je tá časť, ktorá trvá trochu času a trpezlivosti. Aby sa veci trochu jednoduchšie, aby hada s play-Doh a tlačiť ju do balóna. Palcom ju zabaliť do každých pár minút.
 3. Teraz, krútiť prsty z balóna a snaží sa zabrániť play-DOH od príchodu až ku krku. Akonáhle sa vaše prsty von, jemne vytlačiť prebytočný vzduch z balónika a potom ho voľne zviazať.
 4. Prebiť loptička niekoľkokrát získať cit pre to. Ak sa vyskytnú nejaké vzduchové kapsy, prebiť cesto na dno a obmedzovanie balónik, aby vzduch von.
 5. Môžete pridať ďalšiu vrstvu s druhým balónikom, aby bol o niečo bezpečnejší.

A je hotovo! Máte veľký stres loptičku dostať všetky vaše napätie preč!

Ako si vyrobiť antistresového loptičky bez balónika

Hoci robiť stres loptičku s balónom, je veľmi časté, môžete urobiť jednu s ostatnými položkami rovnako. Hodvábny papier je veľká položka, ktorá je ľahké sa dostať, ak chcete rýchlo vytvoriť stres loptičku. Trvať niekoľko z nich a rozdrvil ich, aby loptu. Pridajte toľko, ako sa vám páči, až sa dostanete na požadovanú veľkosť a potom si môžete stlačiť stres preč s ním!

Zmiernenie napätia a úzkosti stres gule

Stresové loptičky sú efektívny spôsob, ako zmierniť napätie. Najlepšie časť o nich je, že ich môžete prebiť kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ste doma pri televízii alebo v kancelárii pri stole, môžete si s nimi hrať a cítiť stres sa pomaly vytráca.

Keď urobíte záťažové guličky, prispôsobiť si ich a urobiť je oveľa zábavnejšie. Vytvorenie malé kreslenými postavičkami ako ninjov a superhrdinovia, takže aj deti môžu hrať s nimi. Ak sa však dietky sa dostane na ne ruky, aby im s play-Doh. Tým sa zabráni neporiadok v prípade, keď vyskočí. Zanechať stres gule z múky, piesku alebo iných prekážajúcich materiálov pre iba dospelí.

Stresové loptičky boli použité na úľavu od napätia a úzkosti po celé roky. Sú prekvapivo účinné. Najlepšie na tom je, že čo je naozaj jednoduché. Navyše, materiály, ktoré musia byť používané tak, aby boli veľmi ľahko dostupné. Sú k dispozícii aj v tých najmenších obchodoch. Ďalším bonusom je, že sú veľmi lacné, takže sa nemusíte minúť veľa peňazí, aj keď urobíte viac ako jeden.

Fun so stresom Lopty

Stresové loptičky sú nielen skvelé pre odstránenie vnútorného pnutia. Sú tiež priazeň a dary fantastické strany. Môžete ich použiť pre žonglovanie a baviť deti doma. Tam je veľa, čo môžete urobiť s nimi. Avšak, pokiaľ ide o skutočne zmiernenie napätia, používať múku. Dáva guľou viac stlačiteľný pocit, čo je to, čo chcete. Ako už bolo spomenuté, pre hru, použite PLAY-DOH. Je to bezpečnejšie a môžu byť riešené hrubo bez rizika neporiadku.

Tvorba roztlačený gule sú tiež skvelý spôsob, ako dostať deti dostať sa do remesla. Vzhľadom k tomu, že sú ľahké, tie deti môžu mať veľa zábavy s nimi. Získať farby a iné veci, aby ich ozdobíme. Uvidíte svoje deti pomocou svoju fantáziu a kreativitu, čo je vždy dobré. Použiť farebné balóniky, farby, trblietky a iné predmety tak, aby mohli prispôsobiť svoje domáce stres lopty akýmkoľvek spôsobom chcú. Vy a vaše deti si istí, že majú veľa zábavy.

Make stresu loptu Dnes

Tým, že svoj vlastný DIY stres loptičku, môžete získať rýchlu úľavu od stresu, ktorý môžete získať z aktivít doma alebo byť celý deň v práci. Niekedy je to jednoduché veci, ktoré vám môže poskytnúť úľavu, a tam asi nie je nič jednoduchšie, než stres gule. Ak máte jeden s vami, nemusíte míňať veľa hotovosti na kúpeľnú liečbu alebo masáže. Len chytiť loptu a stlačiť stres preč. Ľudia si blúznil o tom, ako efektívne to je a ako boli schopní vyhnúť sa peniaze na profesionálne antistresové ošetrenie.

Až sa nabudúce budete cítiť zdôraznil po dlhom dni v práci alebo hektický deň doma, rýchlo vytvoriť stres loptičku a získať úľavu. Chytiť pár balónov, múky a lievika a tie sú dobré ísť! Je to naozaj nemá trvať dlho, a ako ste sa naučili z krokov uvedených vyššie, jediná časť, ktorá je trochu ťažké je uvedenie v múke alebo play-Doh do balónika. Len sa uistite, že je balón, než začnete tlačiť tieto položky a zistíte, že to nie je tak ťažké riadne pretiahol. Tiež sa uistite, že ste chrániť svoj pracovný priestor papiera alebo plastu, ak používate múku, piesok, atď

Teraz, keď viete, ako sa robí stres gule, čo ešte čakáte? S týmito tipy na pamäti, si môžete urobiť fantastickú malú Squishy loptu, aby vám pomohol von počas tých extra stresujúcich dní. Nebojte sa o hektických dňoch, kedy máte tieto zábavné malé veci okolo. Môžu vám pomôcť získať rýchlu úľavu a budete sa cítiť lepšie v žiadnom momente. Tak sa trochu času mimo svoj deň a dostať položky, ktoré potrebujete, aby svoj vlastný stres loptu zmierniť všetky tie napätia preč, kedykoľvek budete potrebovať.

Ako sa vám tento post? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...