Noviny

Ako urobiť Ripped - Distressed Jeans DIY

Ako urobiť Ripped - Distressed Jeans DIY

Roztrhané džínsy-My všetci milujú, nie? Sú všade a my nemôže dostať dosť z nich. Myšlienka na prvý pohľad zdalo hlúpe a objavil sa, ako by to bol jeden z tých módnych výstrelkov určená len pre vzletovej a pristávacej dráhy, alebo celebrity snáď. Chodili sem a tam v 90. Rokoch a zrazu zabrúsil pred niekoľkými rokmi. Je to tu zostať, ale prichádza s cenou (FAT) -a málo cez pravidelné kúsky denim. Ale to je smiešne platiť toľko peňazí za niečo, v núdzi 'tak povediac. Nie?

Tak, Ukazuje sa, aby vaše džínsy roztrhol alebo zúfalý nie je vôbec tak ťažké po tom všetkom. Je to bezpečné povedať, že na konci tohto článku budete mať možnosť si sami roztrhané džínsy, ale bez diery vo vrecku.

Čo je to roztrhané džínsy?

Vezmite si svoje pravidelné džínsy a pridajte niekoľko ripy, kúsky, odreniny, rozštiepené a miznú na neho. Máme pre vás roztrhol / núdzi džínsy. Nemôžeme poukázať na to, kto začal, ale to bolo súčasťou hnutia grunge módne, ale teraz majú prakticky prevzal. Džínsy, šortky, bundy a pomenovať to, že sú všetci roztrhol!

load...
 • Aké sú Zúfalý džínsy?

Trhal, zúfalý alebo roztrhnutý-one tak alebo onak všetci znamenajú to isté. Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, aby sa im núdzi berie tmavší odtieň džínsy a bielidlo alebo brúsnym papierom ho miznúť ju; aby to vyzeralo opotrebované alebo zúfalý. Áno, sme generáciou, ktorá platí za veci, ako je tento. Takže sa nemusíte dostať do tejto slučky. Take tento DIY projekt.

Ako si vyrobiť vlastné roztrhané džínsy - DIY výučba

Zaujíma vás, ako si vytvoriť svoj vlastný roztrhané džínsy doma? Uskutočnenie roztrhané džínsy nie je žiadna veľká veda. Je to niečo, čo môžete urobiť s vecami, ktoré už máte doma. Potrebuje len malinký kúsok plánovanie, trpezlivosť a prax.

1. Vyberte džínsy alebo šortky

Ešte predtým, než začnete proces, myslieť na džínsy môžete použiť na tento DIY procesu. Prednostne niečo staré, ale zapadá dobre (alebo nie). Ak ste začiatočník, potom uvidíme, či máte džínsy už nakrájané šortky alebo ten, ktorý vám nevadí, ak to ide zle, len pre istotu.

load...

2. Prineste všetky zásoby, ktoré budete potrebovať

V závislosti na čo ste v pláne urobiť so svojimi džínsy, budete musieť dostať svoje zásoby na svojom mieste len preto, že nebeží na pohodlné ukladanie na polceste a získať rozptýliť. Tu je to, čo budete potrebovať.

 • Pre diery, kusy (jeden alebo všetky z nich) -Fabric nožníc alebo nástroj Nôž.
 • Na odstraňovanie nití-pinzety.
 • Za šrot a Frays-holiaci strojček alebo nožnice.
 • V núdzi look-pemzou alebo brúsnym papierom.
 • Pre značenie-strážca, kriedy krajčírske alebo len pero.

3. Spustite Značenie vytrhnúť im / tieseň

Najdôležitejším krokom v procese, miesto, kde väčšina z nás (začiatočníci) pokaziť. Rozhodnúť, čo chcete robiť so svojimi džínsy a potom ho označiť jasne. Je to len efektívny spôsob, ako to urobiť. Ak si nie ste istí, koľko je prijateľná a pokiaľ k tomu, čo, prechádzať zistiť. Chystáme sa diskutovať o to.

4. Začiatok ripovanie (úzkostný)

V tomto okamihu už viete, čo chcete robiť, a značkovanie je hotovo. Stačí začať trhať ho alebo stresujúcim ju.

5. Dokončuje

Ste prakticky hotovo, stačí zabezpečiť, že to nie je sentimentálny, a hotový výrobok vyzerá pekne urobil.

5 spôsobov, ako si vyrobiť roztrhané džínsy / Tiesňové

1. Odstráňte závitov

Vaše džínsy v podstate majú biele závity horizontálne aj vertikálne modré nite. Bol som bezradný o tom až do okamihu som urobil toto cvičenie. Tak, aby sa tento zúfalý pruhované vyzerať všetko, čo musíte urobiť, je začať tweezing mimo zvislé modrej nite z náplasti, ste označili skôr. Ako prvý časovača, odstráni niekoľko prvých závitov bude najťažšie, ale to sa uvoľnili, ako budete postupovať, a to dostane oveľa jednoduchšie.

Kliknite sem sa pozerať na inštruktážnom videu.

2. Fray Hrany

Rozstrapkanie okrajov je ďalší zábavný spôsob, ako úzkosti vaše džínsy. Ak nie ste veľmi experimentálne, je to dobré miesto pre štart. Je to módne, ale nie cez vrchol. Rezané konci džínsy alebo šortky vaše mierne a začať odstránenie nití s ​​pinzetou. Dalo by sa tiež škrípanie okraje preč s britvou alebo brúsnym papierom.

Kliknite sem sa pozerať na inštruktážnom videu.

3. Fray vrecká

Rozštiepené vrecká sú jemné a zaujímavý spôsob, ako úzkosti vaše džínsy. Dodáva navyše odvahy a robí to v pohode. Len zložiť vrchnú vrstvu vrecká, bez toho, aby boli príliš hlboko. Potom buď škrípanie povrch britvou alebo brúsnym papierom, alebo len odstrániť niektoré nite pinzetou.

Kliknite sem sa pozerať na inštruktážnom videu.

4. Vykonajte Holes

Vytváranie otvorov do núdzi džínsy je tiež štýl, ktorý je v móde práve teraz. Ako začiatočník, skúste malých otvorov, alebo ak si chcete vyskúšať tie väčšie vyskúšať je bližšie ku vrecku, takže sú stále pokryté vrecká handričkou, ak je diera dostane veľké alebo trápne. Ak ste si istí, a to všetkými prostriedkami, urobte to. Odrezal časť nožnicami a potom štiepeniu okrajov, alebo môžete jednoducho odstrániť závity s pinzetou.

Kliknite sem sa pozerať na inštruktážnom videu.

5. Scrape Alebo Bleach Off

Pridať jemné dotyky do núdzi džínsy s kombináciou iných metód alebo len ako stand alone. Či tak alebo onak, je úplne v poriadku. Dalo by sa pridať bielidlo pre vyblednuté vzhľad, alebo sa pemzu alebo brúsnym papierom alebo dokonca drôtenku a seškrabujte častí džínsy, na ktoré chcú vyblednutý vzhľad.

Kliknite sem sa pozerať na inštruktážnom videu.

Kde a ako riadiť roztrhané džínsy

 • Teraz, keď ste sa naučili, ako sa škriabať, trhať a vŕtať diery do svojich džínsov, poďme prejsť pár vecí, ktoré by ste mali vedieť. Je tiež dôležité pochopiť, ako dosiahnuť rovnováhu, bez toho by v skutočnosti kopírovanie džínsy od seba, alebo aby to vyzeralo ako handry. Tiež viem, najlepšie umiestnenie pre každú z nich.
 • Ibaže by ste radšej ísť všetci von, nepreháňam núdzi vzhľad môže zanechať zlú pachuť. Takže v závislosti na módnej polícii, dva a pol pravidlá (plus mínus), vyzerá a funguje najlepšie. Takže dva otvory, dva kúsky, a škrabanec je dobrým východiskovým bodom. Pokojne to vyladiť, ale je to dobré referencie pre amatérov.
 • Kúsky vyzerajú najlepšie v oblasti stehna, a pár palcov dlhý je dobrá.
 • Otvory zvyčajne začínajú na kolená a ísť až dva palce (zo zrejmých dôvodov). Nechoďte cez palubu s otvormi a udržať dĺžku palca a len tak široká ako nohe, pretože oni skončí ukazovať viac kože, keď sedíte. Plus, horizontálnymi sú lepšie.
 • Odreniny v blízkosti alebo nad stehná sú skvelé.

Teraz, keď viete, ako vytvoriť roztrhané džínsy, čo ešte čakáte? Je to veľmi jednoduché a zábavné DIY projekt. Len do toho, urob to! Plus, pocit dosiahnutia niečoho a predvádzať so svojimi priateľmi, je absolútne stojí za to. Vezmi si to a povedzte nám, ako to dopadlo. Dajte nám vedieť, ak máte akékoľvek otázky. Bavte sa y'all!

load...