Noviny

Ako si vybrať plesové šaty - všetko, čo potrebujete vedieť pre váš veľký deň

Ako si vybrať plesové šaty - všetko, čo potrebujete vedieť pre váš veľký deň

Večer ste čakali, než prejdete do skutočného sveta, posledný a veľká noc, vaše vysoké školy života. A ľahko najlepší deň (v noci) by ste mali doteraz. Je to váš čas zažiariť, radujte sa, aby spomienky, zdieľať skúsenosti a veľa vecí, ktoré bude v rámci "prvenstvo" vedra.

Vzrušenie začína dlho predtým, než skutočnej udalosti a palice okolo dobre potom, čo je po všetkom. Pýta sa, hovoriť áno na dátum, plánovanie party, diskusie s priateľmi, surfovanie na internete pre nápady a samozrejme najdôležitejšie, tie šaty! Vieme, aké dôležité a napriek tomu drvivá táto vec je pre nás, pretože "tam bol, urobil to." A to je dôvod, prečo som Pitching, hovoriť o tom, a uľahčiť život pre vás. Začnime sa základy a prejsť procesné krok-za-krokom návod pre výber správnej šaty na ples.

Najlepšie nápady O Prom Šaty 2017

Predtým, než sa pozrieť na typy šiat, dovoľte mi, aby som vám niekoľko lekcií v základoch, ktoré by sa mohlo zdať triviálne, ale v skutočnosti je pravý opak.

load...

 • To bude možno prvýkrát, čo bude nosiť šaty alebo šaty, ktoré budú špeciálne pre naozaj dlho, a tak budete musieť investovať svoj čas. Takže ide o to začať plánovať v dostatočnom predstihu.
 • Rozpočet svoj náklad, ktorý by mohol byť najdôležitejšou súčasťou žiadnych veľkých obchodných záležitostí. Majú vankúš priestor pre pohybovať okolo nejaké nepredvídané výdavky. Častejšie ako nie, tam bude navyše tu a tam mínus v pôvodnom rozpočte.
 • Ako sa to šil alebo kúpu jedného ready-to-wear? Či tak alebo onak, bude existovať niekoľko úprav, ktoré majú byť vyrobené. Takže ísť cez detaily, začať znovu aspoň niekoľko týždňov vopred. Ak máte na mysli odkladať máte celú dobu na svete, že sa mýlite. Ako deň sa blíži a tak veľmi sa pozrieť na vás bude v časovej tiesni.
 • Ak je téma v mysli z filmu alebo show ste sledovali ako dieťa; od jedného z obálky časopisov, čerpať inšpiráciu. Získanie inšpiroval pomôže, pretože budete potrebovať a je to dobré miesto pre štart a referenčné pri spustení plánovania.
 • Musíte pochopiť vaše telo typu, ktoré budeme hovoriť o v trochu. Ale byť vedomí svoje telo a to, čo sa hodí dobre. Je to ako polovica bitky vyhrali.
 • Známy typ karosérie a rozpočet bude vám automaticky dá lepšie pochopenie ďalej zúžiť.
 • Tkanina je ďalší veľký kus skladačky. Vyzdvihnúť handričku, ktorý dopĺňa váš typ tela a zvyšuje váš celkový vzhľad.
 • Farba šiat môže zdať povrchné, ale to robí veľa rozdiel príliš. Majte na pamäti, tému, vaše telo typu, tkaniny, atď než sa zamerať na jedného. Jedna z týchto obchodovateľných detailov, však, byť pripravený.
 • Živôtik, topánky a doplnky sú ďalšie drobné ešte naliehavé informácie, ktoré musí prísť spoločne, aby to všetko fungovalo.

Aký je váš telesný typ a ako si vybrať šaty, ktoré vám vyhovuje?

1. Presýpacích

Konštrukcia karosérie každá žena túži. A ak už máte, nič také. Musíš ju chváliť takým spôsobom, ktorý robí to vyzerať ešte lepšie. Vzhľadom k tomu, že máte pomernú telo a štíhle pása, ísť s šaty, ktoré zvýrazňuje svoj pas, a vychádza tiež rovnováhu medzi hornej a dolnej časti tela. Mermaid prom šaty sú najlepšou voľbou, pokiaľ ide o tento typ karosérie. Nemusí to byť telo objímanie.

Čo obleky Táto Telový typ

 • Niečo ako rúrkový alebo morské panny šaty bude perfektný zápas.
 • Šaty bez rukávov by mala byť vaša go-to, ale nekončí.
 • Srdiečko alebo výstrih živôtik s dlhou tečúcou sukňu, že vlaky sa bude skvelý spôsob, ako zosilňovač svoj Oomph kvocient.

2. Triangle Alebo Pear

Niečo, čo väčšina žien cvičenie pre-boky širšie ako vaše poprsie. A rovnaké pravidlá platia aj tu. Žiadne ceny pre hádania, ísť s niečím, čo funguje na rovnakom princípe. Ísť s formuláre kovania živôtiku šaty, ktoré je formulár montáž na vrchole, pretože si ho môžu dovoliť nosiť.

load...

Čo obleky Táto Telový typ

 • A-línia šaty buď krátky alebo dlhý je určený pre vás.
 • Niečo v tylu, siete alebo priesvitnej látky bude dať definíciu, ktorú potrebuje.
 • Halter krku, rezance pásik alebo bez ramienok bude ideálny pre živôtiku.

3. V tvare jablka Bodies

Vieš, že je to vaše telo typu, ak vaše poprsie alebo horná plocha je značný. To je, kde sa vaša sila spočíva a mala by byť zameranie, zatiaľ čo nakupovanie na šaty. Tiež nezabudnite na myšlienku je nasmerovať pozornosť od vášho pasu, pretože to nemusí byť nutne definovaný. Tak dlhé prom šaty sú takmer vždy pre vás, zatiaľ čo krátke šaty sú najlepšie vyhnúť.

Čo obleky Táto Telový typ

 • A-línia, plesové šaty alebo šaty sa škrty impérium linka bude dobre sedieť.
 • Sústrediť na svoje poprsie oblasti, čo znamená, výstrihy, ako sú hlboké V, ilúzie rukávmi, bez ramienok alebo dokonca ohlávky bude ideálny.
 • Najvyššie ísť s plnou dĺžkou sukne alebo aspoň padá na kolená, takže nie je priestor pre zbytočnú pozornosť.
 • Skúste preskúmať šaty, ktoré sú jedinečné, ako asymetrická, a to buď pre sukne alebo výstrihu.
 • Ďalšie podrobnosti, ako sú kamienky, zdobených alebo vyšívané rukávmi alebo bateau bude vyzerať dokonale.

4. Obrátené trojuholníky

V prípade, že názov nie je zrejmý dosť, tu je to, čo robí pre tento typ karosérie. Horná časť tela je relatívne širšie a boky sú úzke. Pasu nie je nevyhnutne definované, na rozdiel od iných typov nadstavieb. Najlepšie časť o tento typ tela je, že môžete vytvoriť ilúziu definovaným pása výberom správne šaty. Zahnať preč pozornosť od ramien, pretože je oveľa širší ako zvyšok tela.

Čo obleky Táto Telový typ

 • A-linka, princezná šaty alebo plesové šaty sú ideálne zápas pre tento typ karosérie.
 • Vzhľadom k tomu, spodná časť je veľa štíhla, ako horná časť tela, môžete ísť s krátkymi ples šaty, ktoré prichádzajú s rozparkami rovnako.
 • Skúste a vyhnúť sa šaty, ktoré sú príliš krátke, pretože neexistuje žiadny priestor pre odvrátiť pozornosť od ramien.
 • Vytvoriť rovnováhu, a že automaticky určuje pasu.
 • Peplum rezy alebo prehrabol sukne bude skvelý doplnok rovnako.

5. Rectangle

Typ tela, ktorá je primeraná z vrcholu až na dno, bez príliš veľa definície spadá do tohto segmentu. Takže ak ste niečo podobné, si uvedomiť, že budete musieť vybrať šaty, ktoré make-veriť čomu chcete zvýrazniť. Vaše možnosti sú neobmedzené, pretože môžete ísť s takmer čokoľvek. Len dávať pozor na niekoľko detailov.

Čo obleky Táto Telový typ

 • Asymetrické strihy či výstrihy sú ideálne go-to pre vás.
 • Hlboké výstrihy V že CINCH pasu a vlak do subtílne točiť sú tiež štýlové.
 • Tesný živôtik s ramienok a A-línii sukne s volánikmi je ďalšia skvelá voľba.
 • Kľúčom k úspechu je pridať hlasitosť na spodnej časti vášho oblečenia a definície k hornej časti tela, takže plesové šaty alebo zníženie princezná bude fungovať tiež rovnako dobre.

Za predpokladu, že máte svoje základné právo a spravodlivý pochopenie vaše telo typu, poďme sa dostať do ďalšie podrobnosti teraz.

Prom Essentials

1. Obuv

Rozhodujúca časť ženské oblečenie, ktoré dopĺňa vzhľad je jej topánky. Takže keď je to váš ples v noci, to je nevyhnutné, že budete nosiť to najlepšie. To znamená, že musíte plánovať s dostatočným predstihom. Keď poviem, že plán, myslím začnete s rozpočtom a potom sa dostať do ďalších detailov, ako sú farby a typu. Zodpovedajúce topánky s šaty sa vám takmer nikdy nepodarí. Avšak, ak vaše šaty sú odtieň pastely alebo svetla, strieborné topánky na podpätku sú voľbou blázon-dôkaz. Peep prstami, kliny alebo lodičky na nahé alebo zlata môže ísť s väčšinou šaty. Ak ste už vysoká a nepreferujú príliš vysokého podpätku nosia Peep prsty s prevýšením len pridať elán.

2. Vlasy

Vlasy sú vaše koruna slávy, a ako dievča, počujete to veľmi často. Takže, akonáhle vaše šaty sa rozhodli, začať plánovať svoj účes bez čakania, až v hodine dvanástej. Plážové vlny vezme pozornosť od širokého ramena. Takže ak vaše šaty bez ramienok alebo ilúzia rukávmi, budú vaše kadere skvelým doplnkom. Na šaty, ktoré definujú výstrih, dať si vlasy do drdolu updo a accessorize ju ozdobil alebo kamenných doplnkov. Ale každý, a to všetko je dodávaný s plánovaním, prax a prípravy. Pozrite sa na niekoľko videí YouTube a cvičiť niekoľkokrát, než vy si nanečisto na vzhľad.

Tu sú niektoré pohode DIY účesy môžete skúsiť. Alebo, pozrite sa na video nižšie pre 3 najlepšie nápady, ktoré sú blázna dôkaz.

3. Príslušenstvo

Príslušenstvo je potrebné zohľadniť, a to ako z hľadiska rozpočtu a stylingu. Ak vaše šaty sú v rýchlom alebo hlasitý farby, preskočiť krku kus alebo ísť s jemné šperky, bez toho by to vyzeralo na vrchol. Čelenky, vlasové doplnky, náramky, spojky, atď sú málo vecí, ktoré môžete urobiť to všetko vyskočí na vás. Ale musíme si pohovoriť o príslušenstvo, ktoré je skôr ako tradícia, ktorá sa stekajúce už roky.

Živôtik je to! To, čo začalo ako malé kvety nadaný rande s dievčaťom, ktoré si pripol na šatách je teraz doplnkom. Návrhy šiat sa vyvinuli natoľko, že nie je žiadny priestor pre to, aby sa pridal a tak sa nosí na zápästí teraz. Len uistite sa, že vaše dáta koordinuje farbu kvetov, ktoré doplnia vaše šaty.

Nezabudnite úsmev, kliknite na veľa obrázkov, prelomiť ľady, aby spomienky a veľa priateľov. Niektoré veci zostať s vami vo viacerých smeroch, než si uvedomujete. Takže sa uistite, že to znamenalo aj pre vás, ale jedinečný, odlišný alebo podobné to je. Čo bolo najlepšie časť o vašej ples v noci alebo pri výbere oblečenia? Podeľte sa s nami vaše príbehy, zážitky a hack, a my by sme radi počuť od vás!

load...