Noviny

Ako si vybrať opotrebenie Právo spodná bielizeň

Ako si vybrať opotrebenie Právo spodná bielizeň

Spodná bielizeň! Znie povedome? Jeden z tých slov, ktorú často počujeme; si myslíme, že "budeme poznať význam, ale nie sme si istí. Je to šedej zóny, alebo niečo medzi tým neexistuje. Najdlhšiu dobu, to bol jeden z tých slov o mne. Čo je to spodné prádlo a ako rozdielne je to z vášho spodného prádla ? Vedeli ste, že? Ak je vaša odpoveď na túto otázku je áno, potom gratulujem, budeme diskutovať niektoré základné a ponoriť sa hlboko. No, potom ste len pár zvitky od vedel o tom. Máme to!

Keby nič iné spodná bielizeň je jedným z najzaujímavejších spôsobov, neviazanosti, že každé dievča si zaslúži-single, alebo nie! To by ste sa divila vedieť, čo malý kus odevu môže robiť, keď uvážime, že nie je ani vidieť (s výnimkou svojho partnera, možno). To cítite dobre, šťastný a sebavedomý.

Poďme sa nad všetkým, čo potrebujete vedieť, a budete sa dobre na vašej ceste k jednej šťastné nákupy v obchodaku.

Čo je to spodné prádlo? Aký je rozdiel medzi spodnú bielizeň a spodná bielizeň?

Pre začiatok, spodná bielizeň oblečenie je spodná bielizeň, ale opak nie je vždy pravda. Pohodlie nie je prvá vec, ktorá príde na myseľ, keď myslím na spodnú bielizeň, pretože to nie je o tom. Je určený, aby sa cítite dobre, atraktívne a tiež zmyselné. Na sebe spodnú bielizeň pre svojho partnera, je klišé! Ženy kúpiť a nosiť dámske spodné prádlo po celú dobu, možno nie tak často, ako chcú, s ohľadom na cenu, ale to sa zmenilo. Vysoké ceny sú oprávnené vzhľadom k tkanín používaných. Prichádzajú v luxusnom hodváb, šifón, čipky a lycra. Vzory sú zložité a stojí za každý cent budete tráviť. Povedal by som, že my všetci si to zaslúži a mal by ísť na vine bez cesty tak často, ako to bude možné.

load...

Rôzne typy Spodná bielizeň

1. Podväzkový pás

Už ste sa chcel skúsiť niečo také? Všetci musíme vidieť obraz takto na nejakom mieste, a musím priznať, že to vyzeralo zložité a pritiahnuté za vlasy ku mne. Ale to nie je. Podväzkový pás je niečo, čo drží tesný pančuchy, ktoré inak môže byť nepríjemné. Prichádzajú so štyrmi popruhmi a sú zvyčajne spárovaný s korzet, kombinézu a korzet sád. Dalo by sa nosiť ich s sukne, šaty, atď a preskočiť na sebe spodnú bielizeň. Pančuchy sú útulné a neporušené funguje oboma smermi. Navyše je to skvelý pocit nosiť spodnú bielizeň, aj keď nie ste ukazovať to. Mali by ste skúsiť tento jeden out, najmä ak ste novým spodnom prádle.

2. Košieľky

Ja ani neviem, že Cami by mohlo byť kvalifikované ako spodná bielizeň. Camis sú skôr praktického výbere spodnej bielizne. Sú používané ako každodenný podstatné väčšiny žien kombinujúci sklzu a podprsenku, ale aj prísť v pestrých možností taky. Plne prichytená cami so zodpovedajúcim nohavičiek je impozantný sadu. Dá sa nosiť pod tričkom, keď idete von, alebo dráždiť svojho partnera v noci. Či tak alebo onak, je to musíte mať v šatníku každej ženy

3. Zodpovedajúce Sady

Neviem ako vy, ale pre mňa, zodpovedajúce spodná bielizeň je jedinečná a vzácna. I obyčajne nemajú čas a trpezlivosť, aspoň som si myslel, kým som si uvedomil, že by to mohlo okamžite sa budete cítiť ako princezná a zdvihnúť náladu hore. Tam je niečo tak zmyselné o nich, že by som nerád, aby ste nechať ujsť. Oni sa môže zdať drahé, ale sú to stojí za každý cent budete investovať. Ak tomu tak nie je vždy, majú len málo pre daždivých dní (viete, čo myslím!).

load...

4. Korzety

Ženy vždy slabosť pre korzety, pretože magicky znížiť veľkosť pása a maskovať akýkoľvek nežiaduce hrče. Tie-schopný čipka, ktorá sa používa na upevnenie je neporušený zvyšuje svoje presýpacie hodiny prísť ďalej, ak máte jeden. Alebo dáva to krásny krivky pre nie-tak-presýpacie hodiny čísel rovnako. Môžete nosiť to ako bežný vrchol alebo zakryť to s čírou alebo priehľadné šaty, ktoré neberie preč vzhľad úplne, ale skrýva to, akurát.

5. Bustiers

Prádielka dizajn, ktorý sa príliš nelíši od korzetu. Avšak zameranie na to leží na povznášajúci poprsie. To dáva krivky a pevnosť na prsia a funguje skôr ako push podprsenky. Tie prichádzajú s očami, ktoré možno pripojiť na zadnej strane ďalej zvýrazňujú tvar.

6. Teddy

Ste fanúšikom plavkách? Tu je niečo pre vás. Pre tých z vás, ktorí nemôžu športové bikiny, tak prečo nie niečo, čo sa cíti rovnako dobre nosiť. Teddy je príjemná kombinácia Cami (alebo podprsenky) a nohavičky, ale skôr ako plavky. Tie dostanete v dvojdielnych a rôznych látok, ako sú čipky, satén, lycra, koža, atď Títo sú zvyčajne nie polstrovaná, ale tam je dostatočná podpora výstuh.

7. Nočná košeľa

Ste človek, ktorý jednoducho nemôže spať bez pohodlné oblečenie? Vezmi si to o krok napred a ísť s potešujúce bielizeň nočných košeliach. Sú nekvalitné, mäkké a zmyselné. Tie dostanete v mnohých variantoch, ako sú krátke, dlhé, s hlbokým výstrihom, bez rukávov, atď. Je to otázka voľby, ale každá dievčina by mala vlastniť pár z nich aspoň ak nie niečo iné dobrý pocit. V skutočnosti, tieto môžu byť návykové, vyskúšať sami, a budete moc súhlasiť.

8. Negližé

Celkom knock-out a niečo, čo vás nikdy nesklame. Ak sa snažíte, aby obchod pre spodnú bielizeň a nie je si istý, čo by mohlo zapôsobiť na "ho"? Ísť s týmto. Dokonca aj inak, je uber sexy, ako názov napovedá. Je to perie ľahký odev, ktorý sedí hladko na kožu a cíti rovnako dobre.

Ako nájsť svoj tvar tela?

Spodná bielizeň skvelý pocit naruby. Avšak, nie všetko, čo by mohlo vyhovovať každého z nás. Ale ako si vybrať spodnú bielizeň pre rôzne typy tela? Je dôležité mať na pamäti vaše telo typu, a ktorý sa stane pivot k voľbe spodnú bielizeň, ktoré sa hodia a cíti sa dobre. Ver mi, keď poviem, že to môže byť práve tým rozdielom na váš zážitok z nakupovania.

1. Presýpacích

Ako pravidlo, 36 - 24 - 36 je presýpacie hodiny postava, ak sú vaše životne dôležité orgány potom rovno hore viete, že máte číslo presýpacích hodín. Inými slovami, vaše ramená a boky sú rovnakej veľkosti, so štíhlym pásom. Takže nosiť spodnú bielizeň, ktoré dodáva šmrnc do svojho už horúce postavu.

Spodná bielizeň Vhodné pre ženy v tvare presýpacích hodín

Niečo naozaj sedí dobre s týmto typom tela a nič nemôže v skutočnosti spätne požiar. Avšak, podväzkový pás, medvedík a korzety modely budú mať to top-zárez. Dalo by sa tiež ísť s vysokou nohou nohavičky alebo tangá s čipkou podprsenku. Netreba dodávať, že set spodná bielizeň je niečo, čo musí byť súčasťou vášho šatníka.

2. Triangle

Typ tela umierame pre, a to je nový výstrelok. Veľké boky sú vecou teraz a áno teraz by ste vedieť, kde som viedol. Tvar trojuholník jednoducho znamená, že máte širšie hip štruktúru a že je širší ako ramená.

Spodná bielizeň vhodné pre ženy v tvare trojuholníka

Pozornosť pre tento typ karosérie je stále v bokoch. Ak sa vám páči, že spôsob, ako veľký; ak nie vyskúšať niečo, čo riadia pozornosť preč a vytvára ilúziu, že je to primerané hornej časti tela. Skúste Lacey negližé, ktoré sú tečie dole a sú napäté v blízkosti svojich prsiach. Korzet je niečo, čo prinesie to najlepšie vo vás tým, že podporuje vaše prsia a úmerne distribuuje pozornosť. Dalo by sa ísť s zodpovedajúce sady s volánmi podprsenku, ktorá vytvára ilúziu. Ďalším spôsobom, ako to urobiť, je na sebe bandeau, ktorý je rovný a bude robiť to pocit, ramená a boky sú na rovnakej úrovni.

3. Obdĺžnik

Ženy, ktoré majú všetko na priamke a bez definovanými krivkami spadajú do tejto kategórie. Vaše boky, ramená a poprsie sú takmer na rovnakej úrovni. Že to nie je definitívne pas a väčšina atletické vyzerajúce subjekty možno kvalifikovať ako tvary obdĺžnik.

Spodná bielizeň vhodné pre Obdĺžnik tvaru ženy

Ak máte niečo, čo cinches v páse rád, bude korzety byť jasnou voľbou pre vás. Dodávajú toľko potrebné krivky a bude vyzerať úplne zmyselná. Dalo by sa ísť s podväzkový pás alebo plyšovým ak máte zdĺhavejšie trup. Môžete make-robiť väčšie poprsie s push-up typ spodného prádla, niečo v duchu korzet spodnú bielizeň.

4. Obrátené trojuholníky

Výkrik-out na všetkých hlavných pleciach ženy vonku. Ak čítate tento článok, mali by ste vedieť, že to určuje vaše telo typu. Ramená a poprsie línie sú širšie, než je šírka bedier a niekedy môže vyzerať atletické. Spodná bielizeň, ktoré nosíte je skôr preferencie a aké časti tela sa rozhodnete chváliť alebo zakryť.

Spodná bielizeň vhodné pre obrátené trojuholníky Tvarové žien

Nosiť spodnú bielizeň s ohlávke krku, a to je život hack. Pokiaľ máte plochejšie zadok, potom ísť s niečím, ako je medvedíka, ktorý distribuuje pozornosť rovným dielom. Dokonca bralettes a zodpovedajúce čipkované nohavičky alebo tangá, ak vám nevadí, že by mohol byť váš go-to. Ísť s zodpovedajúcimi Cami sád, ktoré vám poskytnú relatívne rovný vzhľad

5. Kolo

Je to celkom zrejmé a ako už názov pokračuje, tento typ telo je zaoblené blízkosti pása a má malú alebo žiadnu definíciu. Trup a hornú časť tela sú oveľa širšie než boky sú. Ak ste užili svoje životné funkcie, budete si uvedomiť, že nie je veľký rozdiel. Takže, môžete skúsiť spodnú bielizeň, vďaka ktorému je všetko vyzerať primerané.

Spodná bielizeň vhodné pre okrúhle ženy

Negližé je jeden variant, že obaja skrýva kúsky vášho pasu a definuje poprsie linku. Tie sú natiahnuté na poprsie a tečúcou od dole. Ak ste niečo ako ja, budete sa cítiť pohodlne v nich. Ďalšou možnosťou je Teddy to, že pôjde rovnako dobre. Nezabudnite vyskúšať tmavé farby ako začiatočník, a ak nie ste veľmi pohodlné s myšlienkou na bielizeň (zatiaľ). Alebo skúste akúkoľvek spodnú bielizeň vás zamiloval a spárovať ho s párom ženskej košele alebo saténové spodné prádlo šaty, ktoré sú ako sexy a dá vám pokrytie.

Záverečné slová Než sme Let You Go

  • Ak ste nováčik vo svete spodnej bielizne, odporúčame vám prejsť na kamennom obchode získať profesionálny montáž vykonáva, než si ich kúpiť. V zbierkach na internetovom obchode môže byť veľmi vzrušujúce. Avšak, dostať svoje základy prvej najmä vzhľadom na náklady na bielizni.
  • Podprsenka a spodná bielizeň nemusí byť nevyhnutne rovnaké veľkosti, takže pre začiatočníkov netráp nad snažia niečo, čo by sa mohlo zdať z veľkosti pre vás. Skúste pár a uvidíte, čo budete cítiť pohodlne v, pretože to je základ na sebe spodnú bielizeň.
  • Pre začiatočníkov, a pokúsiť sa vytvoriť svoj šatník s kombináciou spodnej bielizne a spodného prádla sad. Vezmi si to dopredu odtiaľ v závislosti na vaše pohodlie a vkusu.
  • Nenechajte sa vyhýbať sa snažia niečo Over-The-top, pretože to je niečo, čo je veľmi intímny; je to o vás ako prvé. Takže počúvať svoje telo, ak je to dobrý pocit, ísť na to.
  • Dávajte pozor na tkanine, a nie pustiť do niečoho, čo nie ste istí. Materiál musí mať pocit, hladké, hodvábne a dobre sedí na koži. Dostanete jednu veľkú kus namiesto dvoch z nich na predaj; tieto investície sú nestojí za kompromis. Opäť platí, že je to pre vás!
  • Ak ste v chladných krajinách, spárovať svoj spodná bielizeň v závislosti na ročnom období, a to najmä ak sa rozhodnete nosiť do práce alebo zmluvnou stranou. Čipky a iné tenké tkaniny nemusí byť dobrý nápad pre zimy z pochopiteľných dôvodov.
  • Najdôležitejším aspektom je, aby hodiť do práčky. Je potrebné, aby sa prať v ruke; inak stratí tvar a môže vyzerať opotrebované.

Každý je jedinečný a každý telo je iný. To si zaslúži pozornosť, rozmaznávanie a zhovievavosť. Byť si vedomý seba, je najväčšia a najdôležitejšia časť tejto skladačky. To pozdvihne vašu dušu ako žiadny iný. Tu je dúfať, že tieto kliknutia stáli za to. Neváhajte k poklesu v texte, ak máte nejaké otázky, a ja som rád pomôže. Do tej doby sa milovať sami seba a šťastné nakupovanie!

load...