Noviny

Ako šaty vyzerať štíhlejšie

Ako šaty vyzerať štíhlejšie

Zastaviť trenie fľaštičku džin sa magicky objaví a budete vyzerať štíhlejšie pre veľké dátum noci zajtra. Preto, že som sa snažil, že sestra, a to nefunguje. Ale môžem vám povedať, čo robí. Budete potrebovať niekoľko hack rukáve vytvoriť ilúziu, že robí to, čo hľadáte.

Bez ďalšieho odkladu, poďme priamo do nej, aby diskutovali tipy a hack, ktoré som si prial, aby som poznal predtým. Ale som rada aj keď!

Ako šaty vyzerať štíhlejšie - 10 tipov pre dokončovacie práce

1. Vrstva It Up

Dovoľte mi prelomiť tento mýtus raz navždy. Ľudia si myslia, že pridanie ďalšej vrstvy znamená pridanie kíl, ale to naozaj nie je pravda. Pridávanie vrstiev dáva svoju definíciu tela. Navyše, to nedáva ľuďom priamy výhľad na svojom tele. Keby nič iné, to je požehnanie!

load...

2. Black Be Your BFF

Všetko o vašom šatníku musí byť čierna. Chápem, že lásku k chladnej bielej a pastelové farby, ale len aby to všetko temné a čierne, rovnako ako je to možné.

3. Telo Kompresory / Tvarovacia bielizeň

Prisahaj podľa shapewear; Je to požehnanie v prestrojení. Je skrotí tuk okolo bránice, bedrových a stehenných regiónoch efektívne. A to tiež funguje ako katalyzátor, aby vás vyzerať štíhlejšie. Investovať do neho, a budete vďační.

4. High Rise Jeans

High-pas džínsy by mali byť na zozname výsledkov, pretože zastrčiť vo väčšine mäkká tukové tkanivo a robiť skvelú prácu, takže budete vyzerať štíhly, vysoký a štíhly. Tie, ktoré sú čierne, roztiahnuteľná, a zastaviť pri členku, sú to, čo potrebujete. Načítať tie priame rezaného výškových džínsy!

load...

5. Inner Wear

Vnútorné opotrebenie je veľká časť tohto puzzle a je základom pre všetko, čo budete stavať znova. Nenoste nedbalý podprsenku a tangá, ktoré pridávajú viac pozornosti svojim muffin vrcholy. Nosiť podprsenku, ktorá vám umožní plné pokrytie, bez hrčí; Vaša bielizeň by malo byť s výhodou roztiahnuteľná a výšková maskovať mäkká tukové tkanivo. Či tak alebo onak, dobré spodnú bielizeň sú užitočné vo viac ako jedným spôsobom, a sú vždy skvelá investícia.

6. Príslušenstvo

Nosiť vyhlásenie šperky a zosilniť svoj vzhľad s detailmi, ako sú náhrdelník, náušnice, šatka, šatka, hodinky, atď Riadi sa ním pozornosť preč od všetkého nelichotivé. Ak nosíte shapewear, tiež zvážiť, remene, ktoré sú tmavé a masívne alebo štíhle a že cinch v páse.

7. Výtlačky a vzory

Vyhnúť všetkému, čo s horizontálnymi výtlačkov, či už je to veľké alebo malé. Vertikálna tlač šaty s hlbokým krkom sú vaše go-to, či chcete vyzerať štíhlejšie a vyššie. A vzory, ako je A-línii rezu alebo ceruzkou sukne môže uzavrieť dohodu pre vás.

8. Zodpovedajúce Oddeľuje

Ktorá zodpovedá zadaným oddeľuje miesto na sebe zodpovedajúce sady je trik obchodu. Najmä farby ako čierna, modrá, šedá alebo niečo temného.

9. Rozmery

Na sebe voľnú košeľu alebo top so vstavanými nohavice pracuje smerom k svojmu prospechu. Môžete tiež skúsiť opak, ale vyhnúť sa, že ak vaše brucho je vaša oblasť bolesti. Tiež telo objímanie oblečenie je veľký ne-ne.

10. Posture

A v neposlednom rade, všetko padne bytu, ak nemáte správne držanie tela. To robí veľa rozdiel do svojho siluetu, takže dávajte pozor na to.

Aké farby vás vyzerať tenšie?

Odpoveď na túto otázku je vždy čierne alebo tmavé farby, pretože nič Slims vaša postava dole, rovnako ako čierne robí. Našťastie pre väčšinu z nás, je to naša obľúbená farba príliš. Tiež, skúste monochromatický vzhľad - to funguje.

Aké oblečenie Make You vysoká a štíhla?

Nosenie zvislé pruhy budete vyzerať tenký. Dedičstvo, ktoré boli odovzdané zo strany módnych legiend. Ktorý uviedol, že nemusíte vyhýbať vodorovných konštrukcií, pokiaľ nie sú telo objímanie. Malé tlačené šaty, polka bodkovaný topy, self-designu tuniky šaty a flouncy maxi šaty sú všetky zaujímavé možnosti, ktoré vás vyzerať vysoká a štíhla.

Outfit nápady - oblečenie, ktoré budete vyzerať tenšie

1. High-Rise Jeans a prúdenie Top

Je samozrejmé, že výškových džínsy s priamym rezom môže oklamať oči do poskytujúca predĺžený vzhľad. Udržujte horné tečúcou a mierne uvoľnená, ale nie príliš voľné jeden. Loose priateľ tričká a tielka s kockované košeľu a džínsy sú vaše ďalšie možnosti.

2. Dlhé čierne šaty alebo LBD na pomoc

Sme uviedli tento znova a znova - všetko v čiernom dostane plnej palce hore. Keď hovoríme, čierna, máme tiež znamenať, že malé čierne šaty. Ak ste príliš vedomí, dostať shapewear a špicaté topánky namiesto širokých kliny. Môžete nám poďakujú neskôr.

3. Do kopa košele, Oni vás vyzerať štíhlejšie

Hornina, ktorá kockovanú košeľu s džínsy alebo jeggings, ale na veľkosti záleží. Košele, ktoré sú buď príliš veľké alebo príliš malé, môže to pokaziť pre vás.

4. Pencil Sukne To You pretiahnutý vyzerať Venovať

Ak existuje jedna štýlový outfit, ktorý môže vás vyzerať elegantne a relatívne tenšie, to je ceruzka sukne. Len budete musieť spárovať s dobre vybavenou (nie príliš tesná ani voľná) košeľu alebo šifón vrchole, a hodiť na vyhlásenie krku kus. Ste to nikdy nepodarí!

5. Tu sú možnosti šaty družičiek

Zoberme si korzet štýlu šaty alebo A-ROZHRANIE šaty, ktoré cinch pri páse a balónik nižšie. Ak ste si vedomí o svojich paží, dostať vaše prispôsobené s rukávmi ľubovoľnej dĺžky pridať definíciu a detailov. To robí veľa rozdiel do vášho celkového telesného osnovy. Opäť platí, že trik, ktorý robí divy pre ktorýkoľvek kus odevu je nosiť správny shapewear dovnútra.

6. Niektoré kokteil alebo večerné šaty môže dokonca budete vyzerať Skinny

Pre večerné šaty, vyskúšať farebné blokovanie, a to najmä u tmavých farieb. Tiež ísť s hlbokým V-krky a strany av stredu štrbín, ktoré môžu odvrátiť ľudí. Pretože väčšina prom šaty vojdú do čipky, tylu alebo úplnej tkaniny, skúste tie, ktoré prichádzajú s vstavaným elastanu. Áno, tie môžu byť záchrancovia.

7. Transformovať svoj Moletná telesa do presýpacích obrázka s touto kombináciou

Ak chcete vyzerať, ako by ste boli čarovne klesá veľkosti cez noc a falošný presýpacích hodín postavu, skúste hlboké výstrih do tela chudnutia šaty, ktoré sú útulne doteraz tenounkými. Poznáte ten typ šiat žien v médiách opotrebenia. Skúste jeden z nich a poďakoval nám neskôr.

Teraz, keď vieme, ako sa obliekať, aby vyzerať štíhlejšie, čo ešte čakáte? Krivky ženy a niektorí z nás, ktorí nie sú až tak presvedčení o našom tele mávajú veľa mysli blokov a prísť o veľa módne oblečenie práve z tohto dôvodu. Nepoužívajte len dať do neho, tam sú vždy riešenie a hack, ktoré môžete sa uchyľujú k. Konečne, my nemusíme podať sami na to, čo je považované za krásne, ale naučiť sa pracovať so svojím telom s dôverou! Dúfať, že tento článok vám pomohol. Neváhajte kvapka v poznámkach, ak máte nejaké ďalšie otázky.

load...