Noviny

Ako sa šaty ako profesionál - Power Dressing pre kanceláriu a ďalšie

Ako sa šaty ako profesionál - Power Dressing pre kanceláriu a ďalšie

Ako budete riešiť tieto pondelok blues? Po prvé, skľučujúca myšlienka cez víkend, ktorý letel rýchlejšie, než to prišlo, a za druhé, nočná mora, Čo na seba '- problémy, ktoré bez pomoci zjednotiť všetky ženy. Prečo? Vzhľadom k tomu, aby sme "Nikdy nič na seba!"

Power Dressing je vaša odpoveď, pretože linky môžu získať rozmazané medzi tým overdressed a nevhodne. Najlepší spôsob, ako je mať funkčný skriňa a plánovať pracovné šatník, ktorý je ostrý, drzá a elegantné. Smart obliekanie je predovšetkým o uvedenie v drobných detailoch a všetky si vezme k sebe. Vidíte niekoľko ľudí v práci vždy elegantne a na mieste? Ver mi, že to nie je moc ťažké vytiahnuť ho! Existuje niekoľko pravidiel pre ELIT svoju silu obliekania hru. Poviem ti o tom všetko - tipy, nápady a práce, ktoré vyzerajú možnosti (viac ako sú predajne, ktoré vyzerajú).

Bez zbytočného odkladu, poďme začať. Budeme najprv získať nejaké základy vpravo a potom hľadať (shop) na niekoľko myšlienok, ktoré sa trendy a prima.

Ako sa obliekať ako profesionál?

1. Obuv

Začnime na juh a pracovať naša cesta nahor. Obuv a topánky zaberajú kus nášho šatníka. Prečo? Vedeli ste nikdy vidieť ženu usmrtil ho s párom červených čerpadiel? Dokonca aj na zlý deň, alebo keď ste absolútne nie je záujem o ukazovať na stretnutie, aby to s dobrým topánky. Malé veci môžu ísť dlhú cestu. Ako farebné blokovanie, aby bol presný. Keď si kúpite topánky, vziať do úvahy jazdu do práce, rovnako ako pobyt v nich celý deň. Tiež sa rozhodnúť pre tie, ktoré možno predvádza s oboma svojimi etnickými a západné šaty. Tam je niečo o ženách s dôverou chodia v sexi topánky - pripravte sa ohromiť!

load...

2. Accessorize, vonia, a vyskúšať make-up

Vy ste na príslušenstvo? Makeup? Trochu oboch? Trik obchodu je sláčikových odtieňom, ktoré prichádzajú spolu trochu prekvapivo. Robia skvelé dojmy a nastaviť si na rozdiel od všetkých ostatných. Výber správnych doplnkov môže byť klzký svah. Minimalizmus je váš kľúč! Ak ste na sebe niečo etnickú, ísť holé krk, ale snaží na paru Visiace náušnice, základné make-up a rúž, ktorá zviaže vzhľad, bez toho by sa mohlo zdať, ako by ste mieri na svadbu alebo večierok. Niekoľko zaujímavých kombinácií pre firemné neformálne oblečenie, sú - z Pandora náramok alebo kontrastný korálky neckpiece a hodinky, atď. Niektoré ženy sú všetko o tom minimalistický, napriek tomu tak elegantný každý deň. Len budete musieť pohrať, aby videli, čo pracuje pre vás. Posledný, ale v neposlednom rade - musíte cítiť dobre, a to je nemenná. DAB a sprej veľkoryso nad svojimi pulzné body. Vyberte si niečo, čo je osviežujúci, s dlhou životnosťou, a decentné. Pre začiatok, nie dusiť ľudí sa buď dobrý alebo zlý čuch - to je veľký vypnúť! Zmienil som sa, mani-Pedi? Je to MUSÍ !! Vypnúť upozornenie!

3. Kabelky

Kabelky? Dokonca aj samotná myšlienka na ne dostane mňa nadšená! Nie je veľa pravidiel tu okrem ísť na niečo, čo je funkčná a vyzerá lákavá. Ísť s výraznými farbami, ak musíte, ale idú low-key so všetkým ostatným. Každá značka ústrety pracujúcim ženám, takže nájsť niečo, čo sa zmestí do elektronické prístroje, nabíjačky, napájací balíček s obedom, každodenný náležitosti, peňaženky, a rôzne iné - to všetko bez vypuklín alebo ustúpiť na štýl.

4. Šatky

Môj obľúbený kúsok z mix-and-match vyhlásenie puzzle. Šatka môžu okamžite oživiť nejaké vzhľad a budete v nich vyzerať šik, elegantné a šikovný. To môže byť váš najlepší priateľ v daždivých dňoch a zlý dni. Ísť na saténové šatkou na ostrých spoločenských šiat, alebo farebné bavlnené ten, ktorý zvyšuje svoj snímku ako nič iné. To sa hodí s jednoduchým výstrihom tričko, tielko, na kurte, alebo niečo naozaj. Popustite uzdu svojej kreativite a ísť na to!

load...

5. Účes

Ak vaše vlasy sú perfektné, polovica bitky je vyhraná. Dobrý vlasy kompenzuje takmer čokoľvek a je celkom odmena. Znamená to, že budete tráviť nespočet hodín nastavením alebo trávia 50% svojho platu v salóne? Nah! Pozrite sa na niekoľko výukových programov YouTube a eso niekoľko všedný deň účesy, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu a typ vlasov. , Námahy 'je dodávaný s malým úsilím, a to je absolútne stojí za to. Nechaj si to jednoduché, dobre upravený, a na mieste. Dokonca aj chaotický buchta je potrebné dať dohromady - dostanete obrázok, nie?

Pracovať-To-Look Myšlienky

1. Cigaretové nohavice, košele, a čerpadlá

Láska obliekania? Vyvediem módy vo vás - chváliť aj svoj štýl a postavu s týmito nohavice cigariet. Spárovať ich s flouncy balónika vrchole, ktorý je zaistil v páse alebo formálne košele. Ísť s hornou plodín a zosilňovač svoj príslušenstvo hru tak, aby zodpovedala na večierok záležitosť. Kockovaný, čierna a petrolejovo modrá sú teplé farby v lige. Vezmi si to ešte o krok ďalej, ak vaše povolenie na nastavenie práce a zvážiť červené nohavice. Tímu to so všetkým, čo v pastelových. Ďakujeme, že mi neskôr!

Práce, ktoré vyzerajú

nohavice

Nákup Link - myntra.com

košele

Nákup Link - myntra.com

neckpiece

Kúpiť tlačový server zapojený ajio.com

topánky

Nákup Link - ajio.com

2. Ceruzka sukne, Top a ihlové podpätky

Nakoniec typ sukne, že sedí dobre na mňa! Nie som si istý, koľko z vás sa tento, ale väčšina sukne vyzerajú zábavný na mňa. Znie to ako prvý svetový problém, ale to je príbeh môjho života. Môžete sa pohrať s sukňou v mnohých ohľadoch, a sú celková hodnota za peniaze. Elegantná kombinácia pastel / broskyňa sukňa s pestrou fúznym hornou dvíha svoje nudné schôdzky a pridáva vzrušenie do vašich dôležitých tie. Štruktúrovaná čerpadlá, sú prstene, náušnice a naraziť na elegantný kvociente ďalej. Dalo by sa tiež preskúmať monochromatický combo a zlomiť siluetu farbou blokuje doplnky. Alebo vezmime oblek tela a bedrový pás. Možnosti sú neobmedzené.

Práce, ktoré vyzerajú

ceruzka sukne

Nákup Link - myntra.com

košele

Nákup Link - ajio.com

bodce

Nákup Link - ajio.com

náušnice

Nákup Link - ajio.com

prstene

Nákup Link - ajio.com

3. Formálne One Piece šaty

Usporiadať večierok v piatok? Účastník si nemôžete nechať ujsť? Nie je čas na zmenu? Tu je combo, ktorý je šitý. Šaty, ktoré môžu ísť od bytia kanceláriu opotrebenie na partywear. Šport je s elegantný, jemné príslušenstvo, ktoré sú leštené pre celkový výkon toaletného výsledku alebo jazz to s elegantnou čerpadlami a bling spojkou. V skutočnosti, stálofarebné sú priamo úmerné výkonu obväzu z rovnakého dôvodu. Zanechať šiat práve taký, aký je, a zmeniť svoje príslušenstvo. Červená rúž, semišové čerpadla, je obojok a dymové oči. Nech sa páči! Zabije ju vo veľkom štýle - v oboch smeroch!

Práce, ktoré vyzerajú

šaty

Nákup Link - myntra.com

topánky

Nákup Link - ajio.com

neckpiece

Nákup Link - ajio.com

náušnice

Nákup Link - ajio.com

kabelka

Nákup Link - ajio.com

Watch

Nákup Link - myntra.com

4. Palazzo nohavice, Kurta, a Loom taška

Najdlhšiu dobu som bol pozitívny, že legíny boli revolúciu. "Toto je ono; to nemôže byť lepší, "povedal som si. Ale, hej, nevidel som to blíži! Palácov zmenil spôsob, akým som sa pozrel na život (dramatická, ja viem). Je toho toľko, čo môžete urobiť s jedným párom. Mohol by som ti pomôcť s miliónom kombináciami, ako hovoríme, ktoré sú vhodné nielen pre prácu, ale oni sú oh-so-pohodlné nosenie po celý deň. Kurta (dlhé alebo krátke), odvážne farebné výstrih T-shirt, je tielko s kimono a príslušenstvo - to vydrží vám celý život. Venovať pozornosť detailom a vyriešiť to, čo je už vo vašom šatníku.

Práce, ktoré vyzerajú

Palazzo

Nákup Link - ajio.com

Kurta

Nákup Link - myntra.com

neck Gear

Nákup Link - ajio.com

topánky

Nákup Link - ajio.com

kabelka

Nákup Link - ajio.com

prst prsteň

Nákup Link - ajio.com

5. Česko-indický Fusion

Mám trochu vyspovedať - Boho-chic definuje a zaujíma ma, ako žiadny iný. No, môžete ma obviňovať. To hodí ku každému a každej príležitosti, telesný typ, rozpočet - bez kompromisov v oblasti štýlu. Pozrite sa okolo seba, blikať oči, snap prsty, aktualizujte stránku - BOOM! Bohemian style prevzal, a je to raj vonku. Od zemitých farieb na farebných paliet - je tam jeden pre každého. Spolupracovať s ďalšími detailmi, aby sa dospelo na vaše nika. Ak váš štýl obliekania je prima, zamilujete si ho už; Ak ste všetko o bling, je potrebné skontrolovať na to rovnako. Prečo? Vzhľadom k tomu, hovoríme o sile obväzu po kancelárii. To skúsiť, a nie je cesty späť!

Práce, ktoré vyzerajú

Kurta

Kúpa Link - Instagram

neck Piece

Nákup Link - ajio.com

sandále

Nákup Link - jabong.com

kabelka

Nákup Link - ajio.com

6. Handloom Saree so súčasnými blúzka

Daj mi akékoľvek množstvo peňazí, a ja by som utrácať to všetko na čokoľvek bavlnené, ručne tkané alebo ručne. Sa ti to páči taky? Hi-fi na to! Áno, bola to voľba babičky raz, a teraz sa obrátili. Handloom - po celú cestu! Ľudia sú nepríčetný o tom všetkom. Od pristávacej dráhy na značkové oblečenie liniek, ktoré sme odovzdali pomerne rýchlo, a ja som nemohol byť šťastnejší. Zoberme si krásne ručne tkané alebo vatový sárí a ísť s blúzka dizajnom new-age, ako ohlávka krku, bez rukávov, alebo čínske farby a spárovať s náladové kmeňové šperky a ďalšie doplnky remeselníka-vyrobený. Urob to a budete presmerovaný - raz a navždy! O dôvod viac pre čoraz viac žien, vyberajú tieto nad niečím modernejším. Každý má svoju predstavu o tom, diva - a som rád, že moja jednoducho dohnal!

Práce, ktoré vyzerajú

Saree A blúzka

Nákup Link - ajio.com

neck Gear

Nákup Link - ajio.com

prst prsteň

Nákup Link - ajio.com

náušnice

Nákup Link - ajio.com

To je, ako sa obliekať ako profesionál! No, viete, čo sa hovorí -, Pripravte sa na prácu, ktorú vo sne, nie za ten, ktorý máte. ' K dispozícii je tiež dostatok výskum zálohovať skutočnosť, že ženy, ktoré sa obliekajú dobre prácu majú strmší pracovný postup. To znamená, že, myslím, že je to proste veľa zábavy sa obliekať podľa svojej profesii. Aké sú vaše preferencie alebo obľúbené, pokiaľ ide o profesionálnych dámskeho oblečenia? Zanechania odkazu v sekcii Komentáre nižšie a dajte nám vedieť.

load...