Noviny

Ako sa obliekať podľa typu tela

Ako sa obliekať podľa typu tela

Chodíš na predajni ogling v šatách u okennej tabuľky (ak je to ja budem pravdepodobne bang hlavu na sklenené dvere, Au!) A chodiť k nej. Vo vašej hlave, už máte hrubý plán (pseudo) o tom, kde ju nosiť, ako to štýl a všetko, čo je možné. To všetko v tridsiatym druhým chodiť do obchodu (za všetko, čo viem, že som už rozbil za mesiac). Ste vzpery do chodník miestnosti s bradou hore a hrudníka vysoké! Všetko zrúti, cos šaty vyzerá hrozne. Ktorá zhŕňa väčšinu nákupné skúsenosti. Prečo? Vzhľadom k tomu, že to nie je pre vaše telo typu, jednoduchá. A väčšina z nás zabúda z týchto základov. Som naozaj nie sú pripravení pustiť niektorého z mojich snov. Takže som trochu kopať v tom, že som tu s vami podeliť.

Poďme to vziať z vrcholu a diskutovať o všetko. Zostaň.

Ako zistiť tvaru tela - s meraním

Vaše telo silueta je to, čo je váš telesný typ, čo je to, čo budeme diskutovať krátko. Je však tiež dôležité najprv poznať svoje životné funkcie, rovnako ako to je pochopiť vaše telo typu.

load...

Tip - Použitie pásku látkový je lepšie ako kovové jeden. Nechajte pásku byť ani príliš tesné alebo voľné, malo by byť pohodlný do bodu, kedy si myslíte, že bude kĺzať, to asi nebude, ale držať sa k nemu, a to vám dáva najpresnejší číslo.

 • Rameno

Meranie vlastných meraní cez rameno je pomerne ťažké, pretože je zložité vznášať pásku pri zachovaní ho neporušený. Pokiaľ máte ľudí okolo seba, nechať niekoho iného vám pomôže s touto časťou minimálne. Začnite na špičke ramena (akákoľvek strana) a potom ju vziať okolo na druhú stranu, do konca spĺňa špičku rovnaké rameno. Nezabudnite, že páska by mala byť veľmi blízko k ramenu. Týmto spôsobom môžete získať meranie najširšom mieste ramena.

 • Poprsia

Postavte sa rovno, ako tak urobíte, budete musieť merať najplnšie časť svojho poprsia. Začnite tým, že umiestni jeden koniec pásky pri plnom časti a obaliť to okolo spod ramien priviesť ju späť na miesto, kde ste začali. Teraz máte svoju veľkosť poprsia. Nenechajte pásku prebiť vaše prsia; to by malo držať svojho konca hrudníka až do konca.

load...
 • Pás

Nehrbte žalúdok alebo vytiahnuť ho, len tak stáť tak rovno, ako len môžete. Začnite na najtenší časti pása nad pupok, a pod hrudným košom, to je vaše prírodné pas. Zabaliť pásky okolo žalúdka a priviesť ju späť na miesto, kde ste prvýkrát začal. Ak ste niekoho, kto obvykle nosia oblečenie pod pupok, možno budete chcieť, aby si poznačte toto číslo príliš.

 • Boky

Musíte zmerať obvod v plnom časti zadku k získaniu mieru bokov. Začať s jednou stranou bedra a vziať ju zozadu k druhému boku. Priviesť ju späť do východzieho bodu. Toto cvičenie pred zrkadlom, takže viete, že páska je vyrovnaný v celom texte.

Ako zistiť vaše telo typ a šaty V súlade s tým? - Guide tvar The Body

Jednoducho povedané, váš typ tela je obrys svojej štruktúry. Tak, pochopenie typ tela pomáha pri mapovaní oblečenie a vylepšovanie to takým spôsobom, ktorý zodpovedá vašej osobný štýl taky. Cieľom je, aby sa ubezpečil, že šaty sme sa rozhodli sedí krásne a úmerne (alebo podľa vašich telesných proporcií) a zlepšiť svoj vzhľad pre ešte lepšie vyzerajúce siluetou. Stručne povedané, vysoký, štíhly, krivky, atď., Nie sú chcete zistiť typ tela, časti tela robiť. Vzhľadom k tomu, každý z nás takmer majú zreteľný tvar, ale napriek tomu (svoje telá) spadajú väčších lopát, ktoré musíme ponoriť do toho málo.

PS - Ak chcete byť dvojnásobne istý, a aby to vyzeralo viac než meranie oka, vaše životne dôležité orgány môžu byť použité ako základ príliš. Môžete sa pozrieť na matematiku a musí byť schopný ukázať prstom na typ karosérie.

Ako sa obliekať pre rôzne typy telo

 1. Čo je to tvar Apple telo?
 2. Čo je tvar presýpacích telo?
 3. Čo je to hruška tvar tela?
 4. Aký je obdĺžnik tvar tela?
 5. Čo je to tvar obrátenej trojuholníky telo?

1. Čo je to tvar Apple telo?

Budete spadať pod týmto jablčným tvaru postavy, keď máte ťažšie hornej časti tela v porovnaní s vašou dolnej časti tela. Ľudia s týmto typom karosérie majú zvyčajne široké ramená, väčšie poprsie linku, a to je dôvod, prečo to vyzerá, hmotnosť sa zhromaždí okolo brucha.

 • Ako sa obliecť na Apple tvar tela?

Vzhľadom k tomu, väčšina hmotnosti a koncentrácia je nad boky, sa objaví v polovici riff ťažšie ako zostávajúce tela s minimálnym pása. Takže myšlienka tu je, aby pozornosť od tej časti tela a vyzdvihnúť svoje silné stránky. To je dôvod, prečo je nutné vyťahovať nohy alebo nosiť šaty s hlbokým V alebo V výstrihom, ktorý tvoril podlhovastý ilúziu trupu.

 • Najlepšie oblečenie pre Apple tvarované telo?

A riadku či empírové strihy sú ideálne pre vás. Nosiť potlačené šaty alebo vzorované bundy, ktoré dodávajú vrstvu posunúť zaostrenie. Monochromatický vzhľad, tmavé farby, plné alebo 3 - 4. Rukávy šaty a topy flow pomôže. Dalo by sa tiež nosiť vzplanula dna; palácov atď k vytvoreniu rovnováhy. Tiež, pretože ramená sú široké a už môže mať väčšie poprsie, aby vám nosiť správne podprsenky.

 • Čo nenosiť keď máte Apple tvarované telo?

Vyhnúť postava objímanie šaty alebo topy s chudá džínsy; to bude robiť to viac viditeľné. Pokúsiť sa nahradiť opasok s horným opasku o nastolenie rovnováhy.

Späť na obsah

2. Aký je tvar presýpacích telo?

Viete, keď ste presýpacie hodiny tvar tela, a rovnako tak aj ostatných. Tento typ orgán je najviac vyvážané zo všetkých s primeraným hornej a dolnej časti telesa s dobre definovaným pása. Takže keď sa pozriete na šaty, vybrať tie, ktoré robia len to pre vás. Je to telo zomrieť, tak chváliť to a správnym spôsobom.

 • Ako sa obliecť na tvar presýpacích hodín tela?

Vzhľadom k tomu budete mať dobre vyváženú postavu, mal by vaše šaty to isté rovnako. Šaty by mal sedieť aj na správne krivky a sledovať obrys týchto kriviek. Aby čo najviac z nich, pretože nie každý má to!

 • Najlepšie oblečenie pre Presýpacie hodiny v tvare tela?

Šaty, ktoré cinch v páse bude vaším najlepším fit. V alebo ponorné V a miláčik výstrihy pomôže chváliť hornej časti tela. Chváliť svoj pas, choď s pásom na svoje prirodzené pasu alebo pod gombíky buď brucho, ako to len vyzerá skvele. A-línia šiat alebo podobné kusy postará o prácu na spodnej časti tela a netreba hovoriť; Telo objímanie šaty sú vaša vec, pretože, prečo nie?

 • Čo nenosiť, keď máte v tvare presýpacích hodín tela?

Takmer všetko vyzerá skvele na tento typ karosérie. Ale párovanie s voľnými vrcholy alebo dná mohol zabiť vzhľad. Aký to má zmysel, inak?

Späť na obsah

3. Čo je hruška tvar tela?

Pear tvarované telo je všetko v dolnej časti tela. Zadok a stehná sú opticky väčšie, než hornej časti tela. Tak, aby nejaký priestor pre túto základňu, ľudí. Vďaka Kim Kardashian a iní, to telo je zlosť práve teraz. Budete mať šťastie, ak ste prirodzene dostal postavu, ako je tento, alebo to dosiahli pomocou tréningu.

 • Ako sa obliecť na Pear tvar tela?

Výhodou tohto typu tela je, že môžete vytvoriť ilúziu postavy presýpacích hodín pri správnom štýle. Ramená sú úzke a boky sú široké. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť rovnováhu. Alebo, nosiť oblečenie, ktoré zvýšia vaše spodnej časti tela, či už tak alebo onak, funguje dobre.

 • Najlepšie oblečenie pre hruškovitého tvaru tela?

Široké nohavice nohami, A-línia sukne alebo šaty s vzorovanými alebo sčerené vrcholky, ktoré pridávajú definíciu hornej časti tela vyzerajú skvele. Skinny džínsy s voľnými vrcholmi pomôže vytvoriť ilúziu presýpacích hodín. Plodín topy, zlato, V alebo deep-V, lopatka alebo lodi krky bude vyrovnávať svoju dno von.

 • Čo nenosiť keď máte hruškovitého tvaru telo?

Vyhnúť sa kožné montážnej dosky a voľné nohavice, ak dávate prednosť vzhľad.

Späť na obsah

4. Aká je obdĺžnik tvar tela?

Obdĺžnik tvarované telo je zvyčajne dobre vyvážený od ramien po boky. Takže tam nie je príliš veľa z definície k vašej siluete, a je to celkom jednoduché.

 • Ako sa obliecť na obdĺžnika tvar tela?

Paže a nohy sú aktíva. Takže sa zameriavajú na zlepšenie to. Je to ako presýpacie hodiny postavu mínus definované pása.

 • Najlepšie oblečenie pre obdĺžnik tvarované telo?

Zvoliť A-línii sukne, sčerené a vrstvené dosky. Šaty, ktoré pridávajú definíciu do svojho dna a výstrihy, ktoré dodávajú mäso do hornej časti tela. Bez rukávov, bez ramienok a miláčik linky sú vaša vec. Blazers, dlhé kabáty a peleríny pridať toľko potrebnú dráma tu.

 • Čo nenosiť keď máte obdĺžnik tvarované telo?

Vyhnúť sa šaty, ktoré sú všeobecnými, vyzerajú veľmi náročné a nebude vyzerať skvele.

Späť na obsah

5. Čo je to tvar obrátenej trojuholníky telo?

Prevrátený trojuholník je najväčší športový vyzerajúci telesný typ. Ramená sú oveľa širšie než boky. Takže, vaše paže a ramená je potrebné posilniť, rovnako ako môžeme, poďme pracovať na nich.

 • Ako sa obliecť na tvar obrátenej trojuholníky telo?

Musíte si uvedomiť, pridajte definíciu boky, a tým sa zamerať na vytvorenie rovnováhy. Straight-cut džínsy a šaty, ktoré prirodzene majú obráteného písmena V pohľad na ne sú všetky šaty, ktoré bude vyhovovať vášmu telu.

 • Najlepšie oblečenie pre inverzný trojuholník Karoséria?

Vzhľadom k tomu, vaše boky sú oveľa užšie ako ramená, bude ceruzka strih sukne, úzke džínsy, atď. So všetkými vrcholmi vyzerajú skvele. Ale robiť, uistite sa, že tam nie je moc vrstvenie alebo definície na hornej časti tela, pretože to potrebuje nič. Výstrih linky fungujú dobre a vytvoriť ilúziu úzkymi ramenami, takže by to malo byť vaše go-goliera.

 • Čo nenosiť keď máte tvar obrátenej trojuholníky telo?

Nech všetky vzory, volány, vrstvy, apod byť súčasťou dolnej časti tela; a hornú časť tela bude minimalistický. Tak dlho, ako si spomeniete, budete robiť viac než dobre.

Späť na obsah

Byť self-vedomý a čo je najdôležitejšie informoval môže vyriešiť mnoho svojich nákupných nočných môr. Ste aspoň vedieť, že v prípade, že šaty sa nehodí ani nepozerá určitým spôsobom, to neznamená, že ste z formy a neprimeraná. Budete musieť obísť veci a viac než čokoľvek iné je tu rukavice (y), ktorý je určený pre všetkých z nás, musíme vedieť, ako a kde hľadať! Teraz chin up-hrudníka-high med zväzkoch!

load...