Noviny

Ako používať ricínový olej na liečbu artritídy?

Ako používať ricínový olej na liečbu artritídy?

Sú bolesti kĺbov vás trápi? Nie sú oni miznú napriek dlhodobého používania nákladných liekov? Potom je najvyšší čas použiť ricínový olej!

Je ricínový olej dobré pre artritída? Ricínový olej je skvelý liek pre mnoho mnoho ochorení, vrátane artritídy. Chcete sa dozvedieť viac o tom? Potom sa do toho pustite a prečítať príspevok!

Čo je artritída?

Často sa zdravotný stav vedie k vzniku iného. Artritída robí presne to isté, aby vaše telo. Artritída v jednoduchej angličtine, je bolesť kĺbov. Vo vedecké vysvetlenie, stav artritídy vedie k zápalu kĺbov.

load...

Ako väčšina zdravotných problémov, ktoré spôsobujú bolesť v postihnutej oblasti, artritída taky spôsobuje ťažkú ​​fyzickú bolesť. Bolesť je jeden fyzicky aktívny, naopak vedie postihnutú jeden k obezite, kardiovaskulárnych chorobách a často depresie.

Tam je vždy lekárska pomoc, aby sa snažila zmierniť sám z kĺbov, ale domáci liek je vždy prvým krokom k riešeniu problému.

Ako sa ricínový olej úľave od bolesti kĺbov:

Ricínový olej má ricínolejovej kyseliny, ktorá je nenasýtená mastná kyselina. Táto zložka ricínového oleja obsahuje antibakteriálne, protizápalové a analgetické (analgetikum je liek proti bolesti) vlastnosti.

load...

Vyššie uvedené vlastnosti ricínového oleja alebo rastlinného oleja, ako sa často hovorí, je to liečivý olej.

Ako používať ricínový olej na artritídu:

Jeden môže používať ricínový olej v nasledujúcich troch spôsobov, ako dostať svoje maximum výhod:

  1. Lokálna aplikácia
  2. Olej pack Castor
  3. Ricínový olej v čaji

1. Topická aplikácia:

Toto jeden je jednoduchá metóda, kde je nutné použiť ricínový olej na postihnutú oblasť. Nechať olej za takmer 5 až 10 minút. Zvyčajne tí, ktorí trpia bolesťou kĺbov v rukách prijať tento štýl aplikácie.

2. Ricínový olej balenia:

Olej pack Castor sa používa na zmiernenie jedného z bolesti chrbta. Nasleduje spôsob použitia oleja balenia ricínový:

Vezmite za studena lisovaný ricínový olej. To je ľahko nájsť v supermarketoch. Potom sa flanelovú materiál, aby olejový balík z nej. Fold to niekoľkokrát, aby sa zabezpečilo, že je tučný. Teraz, namočiť balíček v ricínového oleja. Ďalším krokom je umiestniť ricínový olej namočenú balíček na postihnutú oblasť, ktorá je zvyčajne koleno alebo členok.

Po nabehnutí na hustú balenie, umiestniť zdroj tepla na ňom. Zdroj tepla ako vrece teplej vody zabezpečuje, že zapáleného tkaniva kĺbov absorbovať minerály z oleja.

Opustí usporiadanie po dobu asi 45 až 60 minút. Niekedy, keď je doba trvania nevykazuje žiadne výsledky, doba môže byť predĺžená na jeden a pol hodiny.

Tento postup opakujte počas štyroch po sebe idúcich dní. Vezmite piaty deň voľna a cyklus sa opakuje, opäť po dobu štyroch dní.

Zaujímavé je, že sa dá použiť balíček viac ako raz. Všetko, čo človek musí urobiť, je uložiť oleja balíček ricínový v chladničke. Dá sa použiť Ziploc pack pre tento účel. Zakaždým, keď je potrebné použiť balíček, vziať ju z chladného skladu a pridajte niekoľko lyžíc prírodným olejom na neho. Nechajte ho ohriať na teplotu miestnosti a potom ju používať.

3. Ricínový olej v Tea:

U niektorých foriem artritídy, ako je reumatoidná artritída, možno kombinovať ricínový olej s zázvorový čaj. Pridajte dve polievkové lyžice ricínového oleja 1 šálka zázvorový čaj a konzumovať nápoj pred spaním.

Používanie ricínový olej získať úľavu od bolesti kĺbov je domáci liek. To nemusí fungovať vo vážnych prípadoch artritídy. V takýchto situáciách hryzavé, je potrebné sa poradiť s lekárom.

Dúfame, že tento článok vrhá trochu svetla na to, ako môže byť ricínový olej používaný doma priniesť úľavu každému, kto trpí bolesťami kĺbov. Viete o inom spôsobe použitia ricínový olej na artritídu? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...