Noviny

Ako používať Peroxid vodíka na liečbu kožných ochorení?

Ako používať Peroxid vodíka na liečbu kožných ochorení?

Existuje niekoľko typov hubových a bakteriálnych infekcií, ktoré môžu mať vplyv na kožu, ale môže byť niečo viac otravovať než pásový opar? Ak ste jedným z tých, ktoré trpia kožného ochorenia, mali by ste vedieť, bolesť.

Ale nebojte sa. Konečne máme účinný liek pre kožného ochorenia - to je peroxid vodíka hovoríme.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Pásový opar - Krátky:

Tí, ktorí utrpeli z neho bude kývajú hlavou, bez akýchkoľvek pochybností! To je obyčajný kožné infekcie, vyvolalo hlavne hubou s názvom dermatofytmi (1). To sa darí hlavne v teplom, vlhkom prostredí. Huba sa živí kožu človeka i iných živočíchov. Kožného ochorenia môže postihnúť ľudí z oboch pohlaví a deti môžu tiež získať vplyv.

load...

Nuance kožného ochorenia infekcie:

Pásový opar vplyv na rôzne časti tela, ako sú vlasovej pokožky, nechtov, nechty, a nohy. Je to celkom nákazlivá infekcia. Kožného ochorenia môže šíriť z jednej osoby na druhú (2). Avšak, to je tiež šíri zo zvierat na človeka vo väčšine prípadov. Môžete dostať infekciu z domácich zvierat, ako sú mačky, psy a dokonca aj morčatá.

Medzi najčastejšie príznaky sú červené, svrbivé škvrny a šupinatá vývoj na koži. Môžu byť docela nepríjemné. Pokiaľ nebudú prijaté preventívne opatrenia, môžu opakovať v postihnutých ľudí.

Možnosti liečby u kožného ochorenia:

Našťastie, existujú rôzne možnosti liečby sú k dispozícii pre kožného ochorenia infekcie (3). Môžete navštíviť dermatológa alebo lekára, ktorý vám môže ponúknuť lieky na predpis vo forme mastí, krémov alebo pleťových vôd. Avšak, ak máte citlivú pokožku a nájsť uplatnenie chemické obťažkané anti-hubové krémy zložitá, nebojte sa! Je ich toľko, domáce opravné prostriedky, ktoré môžete sa uchyľujú k.

load...

Aplikovanie peroxidu vodíka na liečbu kožného ochorenia:

Peroxid vodíka je formulácia, ktorá je ľahko dostupná. Je tiež lacná, ale účinný pri liečbe kožného ochorenia (4). Môžete ju nájsť v každom miestnom lekárni, a v súčasnej dobe on-line objednávanie je tiež možné.

Zistíte, že roztok peroxidu vodíka je k dispozícii v rôznych silách. K liečbe infekcie kože, ako je pásový opar, bude treba použiť 3% roztoku peroxidu vodíka. Budete tiež musieť použiť sterilizované vaty.

Na váš typ pleti a úrovní citlivosti na báze, môžete ho zriediť ďalej alebo použiť vo východiskovej podobe. Namočte vaty v tomto roztoku peroxidu vodíka a aplikovať na oblasti kože, ktoré sú ovplyvnené infekcie. Všimnite si, že mierne pichanie pocit môže byť cítiť. To môže byť použitá niekoľkokrát denne.

Niektorí ľudia sa rozhodnú pre viac koncentrovaných roztokov peroxidu vodíka, ako sa zbaviť kožného ochorenia infekcie. Použitie takýchto silných riešenie môže spôsobiť, že koža zbelie na chvíľu. Okrem toho môže tiež viesť k silnejšiemu bodavý pocit.

Alternatívne opravné prostriedky na liečbu kožného ochorenia:

Ľudia s citlivou pokožkou môže nájsť roztoku peroxidu vodíka až príliš krutý. V takom prípade sa môžu rozhodnúť pre iné prírodné a bylinné medicíny na liečbu kožného ochorenia infekcie. Okrem toho, použitie peroxidu vodíka na pokožku hlavy, nie je vhodné pre všeobecné použitie. Kožného ochorenia môže tiež ovplyvniť váš skalp. V takejto situácii, môžete použiť niektorý z nasledujúcich bylinných prípravkov, ako sa zbaviť toho.

1. Tea Tree Oil:

Tento éterický olej je známy pre silné antibakteriálne vlastnosti (5). To bolo použité na liečbu veľa infekciami od vekov. Môžete použiť tea tree olej zmiešaný s dopravcom ropy na koži oblastiach postihnutých kožného ochorenia. Použite kvapkadlo alebo vatových tampónov a aplikovať trikrát denne, aby si výsledky.

2. Kurkuma:

Kurkuma, ktorý sa používa ako kuchynské korenie a prísada, má antibakteriálne vlastnosti (6). Môžete použiť čerstvé kurkuma korene, aby pastu a aplikovať ich na pásový opar postihnutú kožu škvrny. Bolo by dobré, aby to dvakrát denne alebo tak nejako použiť.

3. Aloe Vera:

Aloe Vera je rastlina so silným uzdravenie a antibakteriálnymi vlastnosťami (7). Môžete použiť aloe vera gél na liečbu kožného ochorenia. Ak máte rastliny v záhrade, použite listy pre extrakciu gélu alebo kúpiť gély na trhu. Použite ju dvakrát denne, kým nenájdete infekcie vyliečená.

Neponáhľajte lekári nabudúce si na mieste kožného ochorenia infekcie. Namiesto toho sa snaží peroxid vodíka a budete čoskoro odporúčať tento liek s ostatnými!

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla! Ešte nám svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...