Noviny

Ako odstrániť tetovanie?

Ako odstrániť tetovanie?

Získanie tetovanie je ľahké, ale jeho odstránenie je dosť ťažké. Ľudia s trvalým tetovaním často meniť svoj názor a nemajú radi tetovanie, že spočiatku milovala. Niektorí ľudia tiež chcú odstrániť tetovanie, pretože ich pôvodné tetovanie vytratila alebo atrament rozmazaný. Bez ohľadu na dôvody, môže byť, že je teraz možné zvrátiť nežiaduci účinok a úplne odstrániť tetovanie.

Permanentné tetovanie sú určené k trvať večne, a to je takmer nemožné, aby sa odstránil atrament nezanecháva stopy. Odstránenie skôr tetovanie sa zvyčajne vykonáva s použitím chirurgické techniky, ktoré zostali jazvy značky. Vďaka nedávnej pokroky v technológii, laserová terapia je dnes štandardom pre odstránenie tetovania.

Ako odstrániť tetovanie?

1. Laserové odstránenie tetovania:

Laserové odstránenie je najbežnejší spôsob odstránenia tetovania. Dnešné moderné laserové odstránenie je schopný odstrániť multi farebné tetovanie s minimálnou zjazvenie. Laser liečba spočíva v lámaní a osvetlenie atrament v tetovanie, ktorá je potom prirodzene absorbovaný prostredníctvom lymfatického systému organizmu a vedie k blednutiu tetovanie.

load...

Odstránenie tetovania pomocou laserovej liečby závisí od mnohých faktorov, ako sú použité farby, množstvo rôznych použitých farieb a veľkosti tetovania. Počet lekcií potrebných opatrný na základe týchto dôvodov sa priemerné zasadnutie pohody 6 až 15. Terapeut najprv aplikovať anestéziu tetovaný oblasti pred začatím relácie. Každé sedenie trvá asi 20 minút.

Menšie tetovanie sú ľahšie odstrániť a rovnaké je to u starších tetovanie, pretože je relatívne ľahké prelomiť atramentu v oboch prípadoch. Čierna a zelená farba na svetelných stiahol ľudí je najľahšie odstrániť, na rozdiel od pastelových farbách a kvetinové. Odstránením tetovanie od hrudníka a oblasti hlavy je veľmi ťažké. Jednoduché tetovanie môže byť odstránená počas 2 až 3 sedení, ale odstraňovanie zložité tetovanie vyžadujú rad procedúr v rozmedzí od 15 do 20, v odstupe približne 8 až 10 týždňov.

Vedľajšie účinky odstránenie tetovania laserom:

Vedľajšie účinky odstránenie tetovania laserom zahŕňajú hyper pigmentácia pokožky, pálenie, bolesť, začervenanie a opuch v okolí. Ďalšie možné nežiaduce účinky patrí infekcia alebo trvalé jazvy.

load...

2. Ako odstrániť tetovanie doma: domáce opravné prostriedky,

Existuje mnoho profesionálnych procesu odstraňovania tetovanie, ale môžu byť drahé a veľmi bolestivé. Odstránenie tetovania doma je najbezpečnejšie a nákladovo efektívny spôsob, ako sa zbaviť tetovanie. Tento proces nebude zbaviť tetovanie úplne, ale to odľahčí tetovanie do značnej miery.

  • Make zmes pomocou aloe vera gél, marhuľa a vitamín v rovnakom pomere. Naneste zmes na tetovanie a masáž v kruhovom pohybe. Potom zmes sa nechá po určitú dobu a umyte sa studenou vodou. Tento postup opakujte 2 až 3 krát denne po dobu asi 4 týždňov.
  • Make zmes piesku prášku a aloe vera gél. Naneste ju na tetovanie a jemne vmasírujte s pemzy. Tento postup opakujte 2 až 3 krát denne a uvidíte tetovanie vyblednutiu.
  • Vosk metóda papier je predovšetkým pre tých, ktorí môžu tolerovať tvrdé a bolestivé techniky. Naneste voskový papier na tetovanie s následným udržiavaním horúce železo, ktorý spáli tetovanie. Vypaľovanie musí byť pokrytá s obväzy a musí byť zmenený každú polhodinu. Táto metóda je veľmi nebezpečné a riskantné a je potrebné sa vyhnúť.

3. Odstránenie tetovania krém:

Odstránenie tetovania krémy sú najlacnejšie a najmenej bolestivý spôsob, ako získať tetovanie odstrániť. Pravidelné užívanie procedúry domáce demontáž a odstránenie tetovania krém dá veľmi dobré výsledky. Odstránenie tetovania krém by mal byť pravidelne aplikovaný po dobu 6 týždňov, aspoň 2 až 3 krát denne na tetovanie. Tieto krémy sú pomerne drahé, takže budete musieť udržať náklady na pamäti pri nákupe nich z trhu a rozhodnúť sa pre najlepšiu krém k dispozícii. To je určite najmenej bolestivé odpoveď na to, ako odstrániť tetovanie z kože,

K dispozícii je tiež tetovanie dostupné riešenie odstránenie na trhu, ktorý obsahuje 1% hydrochinónu. Táto chemická mizne tetovanie na dlhodobom základe, pretože obsahuje bielidlo. Musíte použiť peeling alebo čistiace trieť tetovanie sa jedná.

4. Lekárske metódy:

Medzi ďalšie metódy odstránenie tetovania nie sú tak účinné a sú viac bolestivé ako iné spôsoby tu uvedenými. Tieto ďalšie metódy zahŕňajú:

  • Dermabrázia:

Táto metóda odstraňuje vrchnú vrstvu kože pomocou brúsneho trenie.

  • Sal oderu:

Roztok soli sa rozotiera na pokožke a je zahrievaný a zoškrabať (Au)

  • Vyrezanie:

To je smrtiaca metóda, kde je koža, nad ktorými tetovanie je napustené je odrezať a kože v zošity.

Obe metódy sú veľmi bolestivé a nebezpečné a vedie k ťažkým jazvy a je používaný v extrémnych prípadoch len vtedy, keď laserové ošetrenie nefungujú.

Ide o rôzne odpovede, ako odstrániť tetovanie z tela. Dúfam, že to pomôže. Do zanechať komentár.

Zdroj obrázku: 1

load...