Noviny

Ako nosiť Maxi sukne

Ako nosiť Maxi sukne

Rovnako ako maxi šaty neboli dosť, maxi sukne začal vidieť veľký comeback pred niekoľkými rokmi. Svojím spôsobom som bol rád, že sú opäť v móde, pretože sú neuveriteľne pohodlné a bez námahy štýlový. Avšak, jedna vec, ktorá aj naďalej nevadí mi to, že by to mohlo vyzerať smiešne na mňa, keď som spadajú do nepríliš vysokej kategórie. Mám tiež petite priateľov, ktorí mali podobné zábrany. Ale musí existovať spôsob, ako rozlúsknuť to, pomyslel som si, a kopal hlbšie. Ukázalo sa, že tieto módne mýty boli práve to - mýty a tam je spôsob, ako toto šialenstvo, rovnako ako všetko ostatné. Poďme sa baviť o tom dnes.

Držať okolo, a budeme odstrániť niektoré alebo všetky myšlienkové bloky, ktoré majú o maxi sukne.

Rôzne spôsoby, ako nosiť Maxi sukne

 1. Vertikálne pruhovaný Maxi sukne bundu a topánky
 2. Šifón Maxi sukňa s centrom Splitu
 3. Black s potlačou Maxi sukne s bielu košeľu
 4. Modrá s potlačou Maxi sukňa s opaskom
 5. Burgundsko Maxi sukňa s nie celkom Shoulder Top
 6. Pastel Skladaný Maxi sukňa s bielou tielko
 7. Gray Cotton Maxi sukňa s tlačeným bez rukávov
 8. Vysokým pásom Maxi sukňa s bielou Hore
 9. Indické etnické Maxi sukňa s bielu košeľu a šperky Tribal
 10. Black Skladaný Maxi sukne v úplnej Fabric
 11. Floral Maxi sukne s Denim košele / bunda
 12. Long modré Maxi sukne s hladkým Hore
 13. Light Maxi sukne šifón tkanina s bočným Splitu
 14. Viazané Maxi sukne
 15. Tulle Maxi sukne s volánikmi a A Plain Top
 16. Skladaný Maxi sukňa s bielou čipkou Top
 17. Black Cotton Maxi sukňa s postranným Splitu
 18. Lularoe Maxi sukne premenený Tube Hore
 19. Black Horizontálne pruhovaný Maxi sukne
 20. Plain Black Maxi sukne s kravatou a Dye Hore

Neexistuje žiadny dobrý alebo zlý spôsob, ako to dosiahnuť, takže ak budeme musieť riešiť veľkú otázku - "? Ako nosiť Maxi sukne", mohol by som ti dať viac ako jednu odpoveď, viac ako 20! Áno, 20 spôsobov, ako na sebe maxi šaty! A tam je ten, ktorý je určený pre každého z nás. Niečo oprieť a stavať.

load...

1. Vertikálne pruhovaný Maxi sukne bundu a topánky

Vertikálne pruhy sú základom pre Maxis. Dalo by sa ísť s podobným dizajnom v akejkoľvek farbe a porovnajte ju s kontrastným prostý tielko, a hodiť na koženej bunde, fedora klobúk, a to buď topánky alebo topánky (obaja vyzerajú rovnako dobre). A to tiež robí pre perfektné zimné / jesenné večerné šaty.

Späť na obsah

2. Chiffon Maxi sukňa s centrom Splitu

Oblečenie, ktoré kričí leto - vzdušné, svieže a elegantné. Jednoduché biele tielko, kliny, a pár odtieňov je všetko, čo je potrebné pridať Oomph na letný deň.

load...

Späť na obsah

3. Čierna Tlačené Maxi sukňa s bielu košeľu

Nikdy nemôžeme mať príliš veľa maxi sukne, môžeme? Existuje mnoho spôsobov, ako styling svoj maxi sukňu, napriek tomu, keď sa pozriete na nový štýl, to je čerstvé. Tu je jeden taký outfit námahy idea je nutné vyskúšať, či ste tak už neurobili.

Späť na obsah

4. Modrá Tlačené Maxi sukňa s opaskom

Oblečenie Predstava, že je trochu nekonvenčný, ale veľa zábavy. Len zastrčiť v tlačenom tričku a bump to s remeňom, peep prstami alebo platformu podpätky v priebehu jari a leta. Môžete odpovedať outfit s topánkami, či je to na jeseň.

Späť na obsah

5. Burgundy Maxi sukňa s Off Shoulder Top

Myslel si si, že nemohol nosiť maxi sukňu ku mierne formálne nastaviť, však? Krásna vínová sukňa krytej s off rameno čipka vrchol smeruje k elegantné oblečenie.

Späť na obsah

6. Pastel Skladaný Maxi sukňa s bielou tielko

Plisované maxi sukne v pastelových farbách s tónmi broskýň, ružové, mäta zelená, olivovo zelenej, atď vám elegantný siluetu. Buď nosia prostý hornej alebo kvetinové jeden a robustný kus náhrdelníka alebo šnúra perál - tak ako tak, je to celkom win-win.

Späť na obsah

7. Gray Cotton Maxi sukňa s tlačeným bez rukávov

Ak nechcete mať sivú maxi sukňu predsa len dostať jeden už. Tam je proste niečo o farbe, vďaka ktorému idú skvele s takmer všetko.

Späť na obsah

8. Vysoká pasom Maxi sukňa s bielou Hore

Vysoká pasom maxi sukne nepotrebuje žiadne ďalšie doplnky. Len sukne a top plodiny dokončí vzhľad. Minimalistické, napriek tomu elegantný.

Späť na obsah

9. Indian Ethnic Maxi sukňa s bielu košeľu a šperky Tribal

Najlepšie časť o etnických maxi sukne je, že hojdačka oboma smermi. Jednoduchý Ikat dlhá sukňa môže byť spárovaný s hornou plodín, off rameno, nádrž, bez ohľadu, na českej tému. Choď s robustnými kúskami oxidované strieborné šperky, aby si ju na ďalšiu úroveň. Alebo môžete nosiť s tradičnými vrcholkoch vyrobených Banaras alebo surového hodvábu materiálu, aby to fungovalo pre zvláštne príležitosti. Ženy s takmer akýkoľvek telesný typ môže nosiť tieto sukne. Ak ste spadajú do hruška alebo jablčného tvarované telo typu a majú obavy, proste to všetko zahodiť a ísť s týmto maxi sukne štýlu.

Späť na obsah

10. Black Skladaný Maxi sukne v úplnej Fabric

Pokiaľ máte petite telo a premýšľať dlho, zastrešujúca maxi sukne spadnúť byte, tu je niečo, čo je určené pre vás. Samotná tkanina dáva definíciu vnútorného plášťa, a to ide s takmer akýkoľvek druh vrchole.

Späť na obsah

11. Floral Maxi sukne Denim košele / bunda

Držať krok s jarnými vibrácie v tejto kvetinové maxi sukne, ale pridať ďalšiu vrstvu s džínsové bundy alebo košele vyzerať zdvorilý a elegantné. Môžete si zvoliť z neho taky, ale kvetinové s denim je eklektický výber oblečenia.

Späť na obsah

12. Long modré Maxi sukne s hladkým Hore

Ste snaží štýl vytlačený maxi sukňu? Visí na sekundu. Stačí si vybrať ten prostý čierne tričko, zastrčiť ho, natiahni čerpadlá, a pridať nejaké nezdravé šperky prosím. V skutočnosti, vysoký golier tričká fungovať oboma smermi - s alebo bez krčnej kusov.

Späť na obsah

13. Light Maxi sukne šifón tkanina s bočným Splitu

Zaujíma vás, čo sa nosí na dátum v noci? Je maxi sukne jeden zo svojich možností? Mali by ste ísť s ním. Vyzerá to bez námahy a úplne priliehajúce.

Späť na obsah

14. Viazané Maxi sukne

Rovnako ako zviazaných maxi šaty, viazané maxi sukne tak dovnútra. Pozrite sa na rozdiel jednoduchý grafický prvok môže urobiť na oblečenie.

Späť na obsah

15. Tulle Maxi sukne s volánikmi a A Plain Top

Tylu alebo čipky maxi sukne sama o sebe je príslušenstvo, ktoré potrebuje nič iného. Či už je to večerné večierok ste naplánovali alebo dátum v noci, toto vybavenie je snový a náladový.

Späť na obsah

16. Skladaný Maxi sukňa s bielou čipkou Top

Tu je ďalší spôsob, ako štýl vášho plisovanou maxi sukňu. Vzhľadom k tomu, nikdy nemôžeme nabažiť off rameno vrcholy.

Späť na obsah

17. Black Cotton Maxi sukňa s postranným Splitu

Viete, čo je lepšie ako dlhé čierne bavlnené sukne? Dlhý, čierny, bavlnené sukne s rozparkami. Áno, že sa horná plodín budete vyzerať ako diva. Ak nie ste spokojní s topy plodín a majú krivky telo typ, stačí ísť s akoukoľvek hornej časti vášho výberu. To je tá vec s maxi sukne - ľudia so všetkými typmi telových môžete nosiť.

Späť na obsah

18. Lularoe Maxi sukne premenený Tube Hore

Nie som si istý, či ste počuli o tejto, ale Lularoe maxi sukne bol hnev od svojho vzniku. Koncept je vziať jeden kus odevu a previesť ho do mnohých štýlov. Rovnako ako maxi štýl sukne môže byť štylizovaný ako vrchol rúrky, vysoký pasom sukne alebo nízkym pásom sukne, atď Je to tiež ideálny pre tehotné ženy, pretože to ťahá a berie svoj tvar tela.

Späť na obsah

19. Čierna Horizontálne pruhovaný Maxi sukne

Ďalšou možnosťou plán na presýpacie hodiny a drobná telesných typov. Tieto sukne s jednoduchými tielka, tričká alebo uvoľnené a plynulých vrcholy môžete spárovať. Doplnky ako opasok, topánky, klobúky a vyhlásenie šperky aj iné zaujímavé spôsoby, ako prispôsobiť svoj vzhľad.

Späť na obsah

20. Plain Black Maxi sukne s Tie-Dye Hore

Uber elegantný spôsob, ako styling svoj obyčajný čierny maxi sukňu je spárovať s rozhodujuca a farbivá vrcholu. Vyzerá to, že maxi šaty spredu a maxi sukňu zozadu. Úpravu účesu do niektorých Beachy vlny, a ste na dobrej ceste k ďalšej pláži dovolenku.

Späť na obsah

 • Ako nosiť Maxi sukne v lete

Udržujte svoje letné maxi sukne vzdušné, flow, mäkký a svieži. Nech je to všetko o tanky a asymetrických maxi sukne. Spárovať s špagety vrcholy, ísť na bavlnené sukne s tielka, alebo previesť maxi sukne na vrcholkoch rúrok. Úpravu účesu v chaotický buchta alebo Beachy vlny, prútu okolo žabky, hodiť na vyhlásenie šperky a teraz počasie. Nebojte sa, ak ste neboli schopní rozlúsknuť lete telu v tejto sezóne, stále môžete mať prácu okolo.

 • Ako nosiť Maxi sukne v zimnom období

V zime, je to všetko o vrstiev. Takže, veľa džínsoviny, kožené bundy, svetre a šály. Ako sme diskutovali, topánky sú tiež vítaní!

 • Ako nosiť Maxi sukne Na jar

Pridajte veľa kvetín, farieb a zábavy pri styling svoj maxi sukňu. Vzhľadom k tomu, že je to, čo na jar je všetko okolo, je to tak?

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Ako nosiť maxi sukne, bez toho aby sa tuk?

Vyhnúť hlavy až k päte postava objímanie oblečenie. Myšlienka je nechať buď hornú alebo spodnú časť vášho oblečenia viac prúdiacej. Tak budú látky si vyberiete a vrchný im spárovať s práve tým rozdielom, význam, vás vyzerať štíhlejšie. Ďalšou možnosťou je pridať jemné vrstvy ako polovica džínsové bundy, kockované košele zviazaný v páse, atď., Riadiť odvádza pozornosť.

Ako nosiť maxi sukňu, ak máte málo?

Nechoďte na dlhé a stúpal modelov upskirt. Go s rovnými rezy, a s výhodou so zvislými pruhmi. Dizajn robí sa pozriete vyššia vytvorením ilúzie. Samozrejme, vždy ísť na platforme podpätky, kliny alebo čerpadiel; inak môže dôjsť k prevrátiť sukni.

Ako nosiť dlhé sukne, bez toho aby sa nevkusný?

Párovanie publikácie s prostý a nejdú cez palubu s farbami, dizajn, vrstvami, atď. Príliš veľa čohokoľvek nie je dobrá.

Čo topánky nosiť s maxi šaty?

Obvykle niečo zvýšený by mala byť vaša voľba obuvi pre maxi šaty. Dokonca aj keď ste vysoký, trochu nadmorská výška prispieva k siluetu. Pre menšie ženy, bude to zabrániť sukňu pred pádom pod nohy. Z uvedeného vyplýva, gladiátori, žabky, čerpadlá, topánky, topánky, a len o niečo ide s maxi sukne.

Tento zoznam je ako bezodnej jamy. Vaše možnosti sú nekonečné, takže neváhajte a to štýl inak ako s ostatnými. , Pretože neexistuje žiadny dobrý alebo zlý spôsob, ako robiť veci, pokiaľ nie sú bizarné. Úprimne povedané, to je taky v poriadku! Dám vám marinovať s týmito myšlienkami na nejakú dobu a čoskoro sa uvidíme na iné miesto. Ta-da!

load...