Noviny

Ako dať niekomu Hickey?

Ako dať niekomu Hickey?

Nudí vás o darovanie váš partner drahé darčeky? Prečo nevyskúšaš a dať jej špeciálny memento lásky? Teraz, že Valentín je za rohom, milenci po celom svete sú zaneprázdnení plánovanie prekvapenie pre svoje zvláštne, že niekto.

Môžete sa tiež snažiť, aby ten deň pamätný pre svoju polovičku, bez horiace dieru vo vrecku. Chcete vedieť, ako na to? No, hovoríme o hickeys! Premýšľali ste niekedy, ako dať niekomu Hickey? Ak nechcete vedieť, čo je Hickey alebo chcete oprášiť vaše zručnosti Hickey, choďte do toho a čítať tento príspevok.

Čo je Hickey?

Hickey, alebo láska skus, alebo bozk značka je v podstate modrina, ktorá má červenú farbu. Agresívne sania na tele inej osoby zvyčajne vytvára hickeys. Vytekajúca cievy spôsobiť počiatočnú výraznú červenú farbu. Postupne sa zmení fialovej a hnedej.

load...

Prečo Milenci Dať Hickey?

Hickeys sú obvykle znamením vášne a tiež spôsob značenia území alebo blízkej osoby. To môže byť jednoducho vášnivý pripomienka niečí lásky k druhým. Nezabudnite, že hickeys sú sexuálne známky a často sa ľudia budú predpokladať, že ste mali navyše vášnivý čas minulú noc. Vždy je šikovný nápad, aby váš milovaný s Hickey na častiach, ktoré nie sú príliš viditeľné. To vám pomôže vyhnúť sa nechceným kontrolu vo svojom milostnom živote. Hickeys nie sú zlé, ale môže prilákať zbytočnú pozornosť na vysokej škole, práci alebo rodinné stretnutia. Ak nemôžete to vysvetliť, a to do rozpakov sa spýtate svojho partnera, aby ju opustiť na viac intímne a nenápadnom mieste.

Ako dať Hickey?

Teraz, keď viete, čo je to Hickey je aj dôvod, prečo ľudia dávajú navzájom jeden, možno budete chcieť poznať všetky dôležité techniky dať ten pamätný prejav lásky. Postupujte podľa nasledujúcich krokov vedieť, najlepší spôsob, ako dať Hickey:

  1. Začnite s nejakým bozkávanie a smooching, než sa preskúmať, že ideálne miesto pre Hickey. Začnite s ľahkými bozky, než postupovať na tie intenzívnejšie. Ak váš partner sa teší intimitu, môže jej byť nadšení dostať Hickey.
  2. Vyberte umiestnenia dobre. Ako už bolo spomenuté, hickeys majú byť intímny a nie lepivé symboly lásky pre verejnú prezentáciu. Obvykle oblasti šije sú populárne miesta pre dávať Hickey, ktorý je v poriadku, ak váš partner má dlhé vlasy. Môžete tiež zvážiť ďalšie miesta, ako ohybe lakťa alebo vnútornej strane stehien.
  3. Ak chcete dať svojmu partnerovi Hickey, vykonať O svojimi perami a stlačte je pevne na koži svojho partnera. Pečať svoju lásku svojimi perami a neponechávajú priestor pre vzduch.
  4. Slobodne vyjadriť svoju divokú stránku saním dosť ťažké zlomiť kapilár. Majte však na pamäti váš partner by mal stonať rozkošou a nie bolesť. Ak chcete dať dokonalý Hickey, je potrebné, aby sanie po dobu 20 - 30 sekúnd.

Upozornenie:

load...

Teraz, keď viete, čo je to Hickey je a ako poskytovať najlepšie Hickey, pozrieť sa na niektorých miestach na pamäti, ako sa ísť voľne žijúcich.

Nezabudnite, že žiadne zuby! Nechcete začať ako vášnivého milenca a nakoniec vyzerá ako Dracula ťa?

Ak 30 sekúnd sania zdať divné, vyskúšať niektoré bozkávanie a potom ďalšie 10 sekúnd sania na rovnakom mieste.

Nezabudnite, že sliny môžu ukázať ako tlmič pre hru vášne. Majte prehľad o množstve slín v ústach. Zanechal lepkavého rezíduá na svojho partnera krku alebo vnútornej strane stehien môže len zničiť jej náladu a váš Hickey.

Dúfame, že ste pochopil, ako dať niekomu Hickey teraz. Tak prečo čakať? Prekvapiť a očariť svojho partnera ešte dnes so svojimi dokonalými zvrásnenie zručností. Povedzte nám o svojich skúsenostiach. Zanechať komentár nižšie.

load...