Noviny

Ako chodiť na vysokých podpätkoch - učenie sa umenia

Ako chodiť na vysokých podpätkoch - učenie sa umenia

Príbeh môjho života takmer dokonalú postavu; na mieru prispôsobený šaty a romantický večer pamätať. Práve začiatok to s šiestimi palcov päte a nemotorne kolísanie. Chôdzi na podpätkoch môže byť nočnou morou, zďaleka zasnený pre mňa prinajmenšom!

Ale som za sebou dlhú cestu a zvládol (dobre, rád by som, že áno), umenie chôdza na vysokých podpätkoch. A pre niekoho, kto bol vždy pohodlné nosenie byty, to trvá veľa prísť a povedať to. Vzhľadom na to? Nevidel si Beyonce? Tam je niečo o vysokom podpätku a zvýšené pohľad, ktorý je súčtom ako nič iné vôbec robí do svojho oblečenia. Ak ste niečo ako ja, mám na mysli staré ja. Mali by ste si prečítať cez to, a so mnou na druhej strane.

Takže, tu je návod, ako sa naučiť umenie chôdza na vysokých podpätkoch. Tipy, návrhy a FAQ!

14 tipov, ako chodiť na podpätkoch

1. Take It Slow - triky a techniky

Pre začiatok, začať s malým, širokým a dokonca aj podpätky. Môžete si myslieť, že chôdza nie je žiadna veľká veda, ale keď máte zlé obuvi dni, zlý môže eskalovať k horšiemu veľmi rýchlo. A môžem vám povedať z vlastnej skúsenosti, že nikdy nechcem byť pri tom. Ak ste nadšení nakoniec sa snažia tie červené čerpadlá, ktoré boli sedia v topánke skrini, pokúsiť sa prejsť okolo domu ako prvý. Viac často ako ne, budete zmiesť myslieť, že to nie je tak zlé, ale riadenie podpätky po dobu niekoľkých minút, je spôsob, ako inak, než s nimi po celý deň.

load...

Experimentujte s rôznymi typmi podpätkami ako kliny, platforiem čerpadiel a všetko, čo nie je 6-palcový vysoká. Zvyknúť na myšlienku chôdza v nich je dôležitým prvým krokom. Opäť platí, že kliny nikdy nepodarí vás, takže držať okolo s nimi a potom sa presunúť smerom nahor. Existujú aj iné faktory, ktoré idú do zvládnutie chôdze, tak hlboký ponor.

2. Posture

Poďme všetci o krok späť. Môžme? Prečo sme si vybrali vysoké podpätky cez bytov alebo niečo iné? Ďalej, o tom premýšľať. Je to pre lepšie vyzerajúce držanie tela, ktoré tiež nepriamo zlepšuje celkovú reč tela. Takže, ak ste už niekoho, kto tušenie a hrbiť sede alebo pri chôdzi, musíte byť veľmi opatrní. Rovnako ako čokoľvek iného, ​​bude to chvíľu trvať. Takže až sa to stane, byť vedomí o svojej pozícii a dať úsilie, aby správne zladiť svoje telo. Tu je to, čo je treba mať na pamäti, ako zlepšiť svoje držanie tela.

3. Zákon Balancing

Učí chodiť na podpätkoch je vyvažovanie a menej, aj všetko ostatné. Pretože jedna časť päty je ceruzka tenký a šesť palcov od podlahy. Samozrejme, musíme sa naučiť, ako sa vyrovnať akt, než ju zvládnuť. Tiež nie všetky podpätky sú vyrobené rovnakým spôsobom, tak len preto, že budete chodiť rýchlo v niektorých topánkach neznamená, že ďalšie dvojice je rovnako ľahko zložiť. To je presne dôvod, prečo vás žiadajú, aby sa pohodlne v prevedení, ktoré nemusia nutne spomaliť priemernej rýchlosti chôdze. Tak, ako začiatočník, bolo dvojnásobne istí, že môžete vybalansovať chôdza a držanie tela, ako budete investovať do nich.

load...

4. Veľkosť, tvar a Fit

Neznášam rozbiť túto správu pre vás, nie každá topánka je určená pre všetkých z nás. Nemôžem vám povedať o tom, koľkokrát som sa zamiloval s dvojicou čerpadiel a musel pustiť kvôli tvaru nohy. Moje nohy nie sú rovné a mierne krivky v blízkosti prsty, viete, ako palcom kosti trčia? Každopádne, dosť o mne, ale o to, že je potrebné, aby toto všetko na mysli. Takže, online nakupovanie je zrejme nie je tak dobrý nápad pre začiatok. Tu je podstata:

  • Získať veľkosť vašich nôh meraných - tak často, ako je to možné.
  • Ísť s podpätkami, ktoré sú určené pre, Shape vás '(nôh, slovná hračka určená). Opäť platí, že len preto, že vyzerajú skvele, neznamená, že sa bude cítiť dobre. Posledná vec, ktorú chcete kúpiť, sú pľuzgiere spolu s párom topánok.
  • Tiež ísť ľahko na štýl, začať s niečím, čo je jednoduchšie sa rozbehnúť, ako platformy, a potom prácu si cestu nahor.

5. Praxe

Cvičiť, cvičiť a viac praxe. Všetko povedané a urobené, budete musieť začať nosiť a chodiť, až sa dostanete na kĺb. Je to divné, zvláštne a nepríjemné na prvýkrát, ale nevzdávajte to ešte nie. A pamätajte, že nič naozaj zmení cez noc, bude to trvať nejakú dobu, než sa úplne vypredaná myšlienkou. Jednoducho preto, že nikto z nás sa narodili v pätách, len je potrebné si zvyknúť na to, ako všetko ostatné. Jedná sa cvičí chodiť na pravidelné povrchu, pričom po schodoch a možno dokonca aj tancovať v nich. Učí chodiť rýchlejšie v pätách je určite proces! Takže, áno, to je to, čo je potrebné. Spomenul som praxi?

6. Povrchové - záležitosti

Chôdzi na podpätkoch v lete nie je tak veľký problém. Teraz sa poďme hovoriť o monzúnu alebo v zime? Chôdzu, keď je podlaha mokrá alebo keď je sneh? Ako sa s tým vysporiadať? Než začneme, začiatočníci musieť našľapovať veľmi opatrne v prípade, že v skutočnosti sú nútení nosiť v podmienkach, ktoré nie sú vždy ideálne pre chôdzu na podpätkoch. Ak musíte, aby vaše chodidlá sú oškrabať a sú ľahko drsný, mať kontrolu, keď idete. Tiež skontrolujte, či vaše topánky sa zmestili vás dobre a nie skĺznuť na každom kroku. Ďalšia vec, ktorá vám pomôže sa nosí topánky, ktoré sú silné, robustné a dobre zaoblené blízko k päte. To v podstate dáva lepšiu priľnavosť a kontrolu nad svojimi krokmi.

7. Zoškrabne Bottoms

Znie to ako zábavný nápad, nie? Ale ak ste niekedy pozorne sledovaný, jediným väčšiny topánky na podpätku je úhľadný čo je dvakrát tak ľahko pošmyknúť a spadnúť. Môžete to urobiť jednu z týchto vecí, alebo oboje, bez ohľadu funguje. Skóre spodná časť topánky s brúsnym papierom (opatrne, samozrejme), alebo kúpiť nalepovacie na chodidlách, ktoré sú predávané samostatne. Môžete mať tiež švec vám pomôže nahradiť špičku päty s gumou, pretože zvyčajne prichádzajú v plastu.

8. Zastavenie nútiť to

Nenosí podpätky, pretože budete musieť nosiť, pretože sa vám páči. Je to rovnako jednoduché, a to je jediný spôsob, ako to funguje. Nemusíte to robiť so strachom z chýbajúcich ju však ochladiť, ktorá by mohla znieť. A mimochodom, to nemá nič spoločné s tým, že vysoký alebo krátky. Musíš jednoducho byť v pohode s myšlienkou ich nosenia, a pohodlne. V opačnom prípade sa stáva veľmi evidentné. Nechceme vyzerať ako my núti niečo, alebo sa snaží byť "rádoby". Nemôžem to dostatočne zdôrazniť, pre niekoho s nohou, členku, päte a poranenia chrbta.

9. Začnite s malými krokmi

Vedieť, ako chodiť na vysokých podpätkoch je rozhodne umenie. Mať malé a detské krôčiky, ako batoľa. Nemusí byť v pravom slova zmysle, ale to je, ako to má fungovať. Nosiť na kratšie vzdialenosti a hladší povrch skôr, než sa vydáte do ísť všetci von na päty.

10. Look / požiadať o pomoc

Musíte pochopiť, že aj najmenší nepohodlie je potrebné riešiť. Existuje veľa možností, tam vonku. Takže môžeme prestať bytia superžena na nejakú dobu. To je presne to, čo som si povedal, keď som bol príliš neústupný o získanie pomoci. Labky, nalepovacie na chodidlách, päty šálok alebo nôh vankúšiky. Niektoré značky ponúkajú personalizovaného vankúš atď vložiť dovnútra topánky, aby ich bez bolesti a vredy.

11. Pozerajte sa, ako budete chodiť

Trik je pozrieť sa priamo pred seba, ako budete chodiť. Áno, ja viem, čo si myslia, nie sme Supermodelky chôdza po rampe, ale hej - to trik obchodu. Dokonca aj keď sa snažíte nový pár v obchode, alebo sa snaží to prvýkrát, predstaviť priamu cestu vpred. Ako reflex, čo väčšina z nás urobiť, je, aby sa pri pohľade na naše topánky a nôh. Tak, ako sme diskutovali skôr musíme praktizovať. Pre všetkých viete, by ste zvládli umenie rampy prechádzky taky.

12. Uhol svoje kroky

Možno ste videli skôr, ženy s podpätkami často tendenciu uhla nohy mierne, ako chodí. To sa deje predovšetkým pre niektoré z nás, ktorí sa len dostať na kĺb celej pätnásťcentimetrovú päty hry. Takže keď idete rovno a zrazu cítiť nepríjemne, unavený alebo bolestivé, skúsiť to. Budete sa cítiť veľkú úľavu, pretože tlak je distribuovaný. Akonáhle budete spokojní, môžete vidieť rozdiel, a to bude lepšie. Ale ako predjedlo, to naozaj pomáha.

13. Začínať od päty k špičke

Chôdzi na podpätkoch pre začiatočníkov môže byť docela ohromujúci, a našou najlepšou obranou je špičky miesto chodenie normálne. Je to všetko v hlave! Takže, rovnako ako bežných bytoch, ísť s pätou a potom na päte. Nechceme venovať veľkú pozornosť pri chôdzi s bytmi alebo papuče, ale to je to, čo robíte v každom prípade. Ak ste stále pri vedomí, oprieť sa trochu späť a potom urobiť krok vpred. Že pomôže rovnako.

14. Comfort Over Style

Tento samozrejmé, ale budeme to hovoriť tak ako tak. Uprednostňovať komfort nad štýlom, aj keď sme vždy v pokušení robiť pravý opak. A to je lepšie mať štyri kvalitné dvojicu podpätky, než štrnástich tie zlé. Poznám niektoré obuvi sa môže zdať neodolateľná na cenu a vzhľad, ale vôľa a môže byť nočnou morou. Pľuzgiere, mozole a kurie oká budú všetci byť vedľajšie produkty také zle navrhnutý obuvi. Niekedy je to naozaj preto, že je oprávnené zaplatiť niečo navyše na niekoľko značiek. Dodávajú, že pre vás!

Spolu so všetkým ostatným, nezabudnite hýčkať vaše nohy pedikúru a nohy kúpeľov. A čo je najdôležitejšie, dať im priestor na dýchanie, keď sedíte. Odstrániť nohy z topánky, krútiť okolo malého, jemne vmasírujte alebo ponoriť ich do teplej slanej vody, kedykoľvek je to možné. Naučiť sa chodiť na podpätkoch ladne je umenie, rovnako ako je to veda. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte kvapka v texte!

Najčastejšie otázky

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako chodiť na podpätkoch bez bolesti?

Pravidlom pre akékoľvek obuvi je to, že musí byť pohodlné. Takže najprv vybrať niečo o správnej veľkosti, fit a dizajn, ktorý dopĺňa vaše nohy. Mám priateľov, s veľkými nohami, ktorí takmer nikdy nájsť dobrú obuv a tie, ktoré sa zmestili dobre. Moja rada pre všetkých z nich je, nosiť podpätky, ktoré sú zároveň pohodlné naruby. Každý, kto trávi dlhé hodiny státia v pätách mali vždy používať topánky vankúše. To pomáha veľa.

Ako chodiť na podpätkoch pohodlne?

Čokoľvek, čo sa snažíte donútiť spôsobí ťažkosti. Takže, ak nie ste profesionál v zaobchádzaní s šiestich-palcové podpätky, zostať s platformami alebo kliny. To vám dáva aj komfort a štýl.

Ako chodiť na podpätkoch bez pádu?

Dve jednoduché pravidlá, aby ich pomalé a vziať dieťa kroky. To sa nikdy nepodarí. Ako začiatočník, môžete preskočiť tanec, beh alebo skákanie v pätách. Navyše pamätajte pravidlo sklopné operadlo a rybárčenie nohy do strany pri chôdzi. Áno, to je do značnej miery sa stará o to.

Ako sa môžem naučiť chodiť rýchlejšie v pätách?

Chôdza rýchlejšie prichádza s praxou. Takže to nebude ponáhľať. Ak sa chcete dozvedieť rýchlejší palicu do menších podpätky a kliny. Akonáhle ste dohnať s nimi, bude to otázka času, než sa môžete ísť rýchlo, alebo si normálnym tempom v pätách. Ale dôvod, prečo milujeme päty je to, ako dobre sa človek pozrie s nimi ďalej. Takže sa zameriavajú na chôdzu pôvabne so svojimi podpätky na a tempo bude nakoniec vyzdvihnúť!

load...