Noviny

Ako bieliť zuby s jedlom a citrónom?

Ako bieliť zuby s jedlom a citrónom?

Stáva sa vám často hanbia sa usmiať na verejnosti, pretože vaše zuby nie sú perleťovo biela? Už ste vždy chceli mať biele zuby, ale nevedel, čo má robiť? Potom riešenie vášho problému tkvie práve tu v tomto príspevku!

Tu hovoríme o tom, ako môžete použiť jedlú sódu a citrón, dvaja z najčastejších zložiek vo vašej kuchyni, aby sa biele zuby!

Zaujíma vás vedieť viac? Čítajte ďalej!

Túžba po belšie zuby

Biele zuby - niečo, čo každý muž či žena chce, ale túžba je často potlačená kvôli vyblednutých a zafarbia zuby. Ako v skutočnosti, zachovanie biele zuby môže byť docela únavné pre väčšinu ľudí.

load...

I keď budete používať kvalitné zubnú pastu a kefku pravidelne, mnoho faktorov viedlo k nažltlé a zafarbených zuby v priebehu času. Bežné dôvody sú fajčenie, pitie kávy alebo čaju pravidelne, atď. Aj keď sa môže znížiť na nich, budú zuby, ktoré sa stali tupé alebo zafarbené nemôžu vrátiť do svojej bývalej lesklej bielej seba samé. Budete musieť prijať rôzne opatrenia, aby sa vaše zuby svieti opäť biele.

Spôsoby, ako bielenie zubov

Existuje celý rad spôsobov, ako vaše zuby belšie. Môžete navštíviť kozmetický zubár a rozhodnúť sa pre postupy, ako sú zuby leštenie a bielenie prúžky. Môže sa však tiež rozhodnúť pre kutilov domáce opravné prostriedky pre bielenie zubov. Účinnosť sa môže meniť od jednej osoby na druhú, aj keď.

Používanie jedlú sódu a citrón v mnohých ohľadoch môže byť užitočné pre bielenie zubov.

Prečo používať Soda a Lemon bielenie zubov?

Jedlá sóda pôsobí ako mierne abrazívne činidlo a pomáha rozpadať plaku a zubného kameňa, ktorý vyvíjajú na zubnú sklovinu (1). Rozpúšťa vo vode, a preto dostane všetky oblasti zubov ľahko. Lemon je kyslej povahy, a to pomáha odpútať sa zvyšky jedla, ktoré sa držia na zuboch.

load...

Spôsoby použitia jedlej sódy a citrónom pre bielenie zubov

1. Jedlá sóda a Lemon

Môžete kombinovať trochu jedlá sóda a citrónovou šťavou, aby pastu. Použite jemnú kefku používať túto pastu a kefku na zuby opatrne. Vyčkajte po dobu jednej minúty a vypláchnite ústa vodou.

2. Jedlá sóda a ocot

Ocot, obyčajná súčasť každej kuchyne, môžu byť taktiež použité na bielenie zubov s jedlou sódou. Zmiešajte trochu octu s jedlej sódy prášku, aby pastu. Aplikovať tento na zuby pomocou zubnej kefky. Opláchnite čistou vodou.

3. Soda s jahodami

Ak sa vám nepáči predstava použitie jedlej sódy na zuby kvôli nevýrazné chuti, miešať nejaké jahody kaša s ním. Naneste pastu na zuby a kefu. Opláchnite čistou vodou.

4. Soda s peroxidom vodíka

Tieto dva bežné ingrediencie pre domácnosť, aby pastu, ktorá sa podobá zubnú pastu. Štetcom aplikovať na zuby. Nechať ho sedieť na zuby po dobu jednej minúty a potom opláchnite vodou.

5. Jedlá sóda zubnou pastou

Môžete kombinovať jedlej sódy s vašou zubnú pastu pre zlepšenie bielenie zubov. Avšak, uistite sa, miešať len malé množstvo sódy so zubnou pastou.

Body Ak chcete mať na pamäti

Pomocou jedlej sódy a citrón bielenie zubov môže byť prospešné, ale nemali by ste ísť cez palubu. Uistite sa, že udržať na pamäti nasledovné body:

  1. Vzhľadom k tomu, jedlá sóda, je abrazívne v prírode, s použitím príliš veľa alebo príliš často môže viesť k erózii zubov skloviny. Ľudia s citlivými zubami a ďasnami otázok musí byť väčší strach v tomto ohľade.
  2. Kým kefovanie s jedlou sódou to pomôže odstrániť zubný povlak do tej miery, že nie je práve dezinfekčný prostriedok. Takže, je potrebné použiť antibakteriálny ústne vody a vložiť na tento účel.
  3. Keď zmiešate jedlá sóda zubnou pastou, použite ju v malých množstvách, pretože niektoré zubné pasty značky tiež obsahovať pridaný abrazívne prostriedky.

Teraz, keď viete, ako používať jedlú sódu a citrón na bielenie zubov, čo ešte čakáte? Urvat nejaký prášok do pečiva, zatiaľ čo vaše matka sa nepozerá a šport miliónov dolárov úsmev v žiadnom momente vôbec!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...