Noviny

9 najviac bolestivé miesta, aby si tetovanie: Ouch!

9 najviac bolestivé miesta, aby si tetovanie: Ouch!

Tetovanie - iste trvalé a bolestivé, ale každý chce aspoň jednu. Ja sám mám tetovanie a som v úmysle získať ďalšie dve. Ale pretože som už prešiel tejto bolestnej fázy Myslel som, že dáva vám určitú predstavu - niektoré z najbolestivejších miest na tele, aby si tetovanie na. S vedomím týchto bráni mi v tom, aby rovnakú chybu dvakrát - a to by mohlo vám taky pomoct.

Prejdite nadol zistiť TOP 12 najbolestivejších miest dostať nafarbený.

1. Chrbtica:

Chrbtica sa skladá z 26 kostí, od krku až do spodnej časti zadku a každý tetovanie budete vyjsť nich ti neublíži viac. Musím povedať, že chrbtica je najbolestivejšie miesta dostať tetovanie na.

load...

Rýchly tip: Ak chcete uniknúť z extrémnej bolesti, môžete získať tetovanie napustené buď na ľavej alebo na pravej strane chrbta. V opačnom prípade môžete zistiť sami mžoural a zvíjal sa bolesťou.

2. Za ucha:

Tetovanie za ucho je pravdepodobne bude viac trýznivé. Avšak, tá bolesť nebije jeho popularitu. Našťastie nemusíte čakať na dlhú dobu, aby sa tetovanie vykonáva, ako sa zvyčajne dostanú malé tetovanie tam.

Ako znecitlivenie bolesť?

Vaše tetovanie môže pomôcť znecitlivenie bolesti pomocou špecializovaného krém. Avšak, to nebude znecitlivenie bolesti úplne.

3. Vnútorné Arms:

Čo by mohlo byť viac bolestivé než tetovanie vykonané na vnútornom ramene? Rovnako ako u iných bolestivých častí tela, vnútorné rameno je v skutočnosti bude bolieť veľa.

load...

Ale prečo to bolí?

Vinník je tu tenká koža. Nervy okamžite reagovať na ihle a poskytujú pocit viacmenej ako poškriabaniu popálenia. Áno, buďte pripravení!

4. Noha:

Nie je to najviac žiaduce miesto dostať tetovanie. Spočiatku, nájdete tetovanie relácii celkom zvládnuteľné - ale ako relácie pokračuje, začnete cítiť bolesť! Tá bolesť je ešte horšie, keď sa dostanete na vrchol nohy.

Rýchly Tip: Dajte si pauzu od 5 do 10 sekúnd, niekedy v priebehu zasadnutia dať nohu trochu krútiť! Tiež si vybrať tetovanie naozaj baví hovoriť a cítiť pohodlne s - čas bude kliešť oveľa rýchlejšie a bude rozptyľovať vás z bolesti!

5. Hrudník:

Kým dostať nafarbený na prsiach, bude tetovanie zbraň byť tak blízko pri tele, ktoré sa budete cítiť bolesť, ešte predtým, než začne umelec svoje dielo. A áno, vibrácie ihly bude peklo oveľa výraznejší tentoraz!

Dôvod

Hrudník má kosti a je preto pokrytá tenkou a tvárne pleť, ktorej chýba svaly. Ak ste príliš chudá, byť pripravený s Bactine sprejom, aby proces tetovanie od bolí.

6. Sternum:

Dôvodom pre bolesť v hrudnej kosti a zároveň získať tetovať je takmer podobný tomu na hrudi. Hrudná kosť sa rozprestiera smerom k žalúdku, čo spôsobuje bolestivé vibrácie pochádzajúce z pŕs.

Povedal by som, že len dve slová pre hrudný tetovanie: nie je príjemné!

7. Členok:

Snažte sa vyhnúť členku tetovanie za každú cenu - to bolí ako čert! Väčšina ľudí, ktorých som hovoril, kto majú členku tetovanie mi navrhol, aby preskočiť, že bez ohľadu na to, čo sa deje.

Ako uniknúť bolesť?

Ak ste príliš vášnivý má tetovanie na členku, buď ísť okolo kosti alebo na dne, ale dostať vytetované priamo na kosť nie je navrhnuté.

8. Krk:

Ouch a viac Au! Nemusíte mať polstrovanie svalov vo vašom krku, takže je úplne zrejmé, že nebudete mať pohodlný sedenie. Okrem toho by ste nemali zabudnúť na skutočnosť, že sa pohybujete na krk po celý deň - to znamená, že to bude trvať trochu dlhšie liečiť rovnako!

9. Kľúčna:

Kľúčnej kosti je jedným z najjemnejších kostí v tele a ďalšie bolestné miesto dostať nafarbený na. Čím bližšie budete pohybovať smerom ku kosti, tým viac budete pravdepodobne cítiť bolesť.

Či už je to len kosť a koža, všetci vieme, že to určite bude bolieť. Vyberá oblasti, kde je málo fleshier môže pomôcť robiť veci o niečo lepšie (to neznamená, že to bude bezbolestné!)

Nebojte sa - akonáhle ste touto bolesťou, budete chodiť von s niečím tak zvláštneho, ktorá robí bolesť všetko stojí za to. Žiadna bolesť, žiadny zisk, nie?

load...