Noviny

9 Nadčasové spôsoby, ako osláviť deň svätého Valentína s rozpočtom

9 Nadčasové spôsoby, ako osláviť deň svätého Valentína s rozpočtom

So zmenou sezóny a zimných prechodov do jari, úplne evidentne, že červené a zelené ustúpiť do krásnych odtieňoch ružovej. A mali by, pretože prišiel február, láska je skutočne vo vzduchu!

Keď si myslíte o láske, si myslíte, čokolád, karty, dobrého vína a luxusné večeru. Ale niekedy, že láska všetky potreby, je čas. Váš čas je najlepší darček môžete dať svojej milovanej. Ak nemáte dosť peňazí na márnotratnosť na svoju drahú polovičku a vyjadriť extravagantné lásko, neboj sa! Tieto jednoduché, finančne nenáročné a veľmi zábavné nápady posilní nielen svoj vzťah, ale tiež, aby sa vaše vrecká plné. Tu je návod, ako sa dá stráviť Valentína s obmedzeným rozpočtom.

1. Raňajky s láskou

Avšak klišé to bed and breakfast myšlienka môže znieť, neexistuje nič ako prebúdza k ostrým šálka kávy a ručné práce lásky, bez ohľadu na to, ako jednoduché to je. Ak chcete pridať na romantiku, smažiť tie vajíčka v tvare srdca cookie fréza. Potom zasunutie do seba a lámanie chleba v posteli, je nutné nastaviť správnu náladu pre zvyšok dňa!

load...

2. Nastavte si svoje srdce pretekanie s tréningu Spoločne

Zábavná cvičení zasadnutí spoločne je skvelý nápad! Trochu adrenalínu je určite dostať dvaja z vás vzrušenie. Nemusíte ísť všetci von a doprajte si hardcore tréningu; aj svižnej chôdze okolo parku by mal byť v poriadku. Je to jeden z najzdravších spôsobov, ako puto. Môžete dohnať svojho partnera a mať dobrý rozhovor. Ak chcete získať trochu dobrodružnejšie, miestne výlet, je jazda na bicykli, korčuľovanie, alebo dokonca pri ponoriť do verejného bazéna je niekoľko možností.

3. Paint The Town Red

Nezáleží na tom, ktoré mesto, kde bývate, je isté, že má niekoľko turistických atrakcií, ktoré sú len kúsok odtiaľ. Niektoré z týchto atrakcií mať minimálny vstupný poplatok, a ostatní nemajú účtovať ani halier. Skautingu okolo a bytia turistická vo svojom vlastnom meste, je v skutočnosti, veľa zábavy. Múzeá sú obzvlášť zábavné, pretože tam je veľa priestoru pre romantikov. Tie by mohli byť úplne ohromení tým, čo môžu ponúknuť, a to aj v prípade, že nie ste, budete určite majú dobré smiať. Nezabudnite si vziať veľa selfie okolo mesta spolu!

4. Výslní lásky Glory

Uprostred svetské a stresujúci život, nič nemôže byť viac ako omladzujúci pohodlné kúpeľov. Tak prečo nie previesť svoj domov v kúpeľoch? Zapáliť pár sviečok a smrek vašu spálňu s lupeňmi. Vyvediem nejaké arómu oleja, a dať váš partner dobre masáže, zatiaľ čo upokojujúci hudba hrá v pozadí. Váš partner potom môže oplatiť tým, že vám masáž taky. Nič ako uvoľnený, útulný deň spolu!

load...

5. Perfektné recept Pre Romantika

Prečo nie pobaviť spolu v kuchyni namiesto jedlo na drahom mieste s toľkými oči zírající na vás? Môžete stráviť nejaký čas so svojím srdiečko, zatiaľ čo vybičovávala jedlo spoločne. Či už sa jedná o jednoduchý, zdravý šalát alebo extravagantné jedla, nie je nič lepšie ako robiť to sami. Od plánovania jedlo a robiť potraviny so spustením, budete len skončiť vytvárať skvelé spomienky. A potom som si istý, že ste musel počuť, cesta k srdcu človeka je cez jeho žalúdok!

6. Získať Cozy na pohovke

Zoznamu niektoré z vôbec najobľúbenejších románikov, či je to žáner niekto z vás má, alebo čokoľvek, čo vám robí radosť. Dim tá svetla, aby sa nejaké popcorn, a potom sa útulné ako sa budete pozerať pohybom vo vašej obývačke. Na jazz to málo, môžete popíjať pohárik vína. Uistite sa, že vypnete svoje telefóny, hoci. Je to tvoj deň lásky, takže nenechajte nikoho ho zničiť.

7. Box nadčasových spomienok

Môže to byť darček, ale je to niečo, čo vy a váš partner sa môžu zapojiť do akonáhle ste dal mu ho. Dať dohromady krabicu plnú obrázkov alebo upomienky zastupujúcich všetky tie zvláštne okamihy, ktoré ste spolu prežili. Dalo by sa dať do poznámky na reštauračných poukážky, lístky do kina, palubné vstupenky, suveníry z miest, ktoré ste cestovali spoločne, len o niečo vy dvaja ste drahocenné. Začiatok to s poznámkou, že hovorí: "Milujem ťa". Nechajte ho otvoriť krabicu a potom sa prejsť nadol pamäte pruhu dohromady. Sighhhh.

8. Milostné listy sú stále v móde

Tí z vás, ktorí majú Valentine po celej planéte, možno budete chcieť, aby sa počet zaslaním vlastnoručný milostný list k nemu. Nie je nič viac než romantické staromódny milostný list. Buďte kreatívni, napísať báseň, pero dole niekoľko slov priamo zo srdca. Ak ste stále chýba inšpirácia, používať internet, aby si nejaké nápady.

9. Šírenie Love

Valentín je všetko o šírenie trochu lásky. Tak prečo nie ísť von spoločne a pomôcť, aby tento svet lepším miestom? Dalo by sa ako dobrovoľník v škole, starobný domov, alebo len o niečo, čo vás oboch záleží. Tam nebude nič viac uspokojenia ako zdieľať svoju lásku s nemilovaná.

No, som si istý, že to, či chcete alebo nechcete, aby váš rozpočet Valentín, budete absolútne čerpaná až vyskúšať jednu alebo všetky tieto nápady s vašou milovanej. "Milovať je mať srdce, že v láske je, aby ho poraziť" - je to tak jednoduché, ako to. Žiadne miesto pre peniaze.

load...