Noviny

8 Sureshot spôsoby, ako sa rozlúčiť s týmito láskou kľučky

8 Sureshot spôsoby, ako sa rozlúčiť s týmito láskou kľučky

Keď malé vrecká neoprávnené tukové hrče von zo strany chrbta, trčí z vstavanými vrcholov, alebo hranie peek-a- schovávačku s týmto nádherným sárí, to vysvetľuje UGLY only! Zavolajte im pneumatík, zavolajte im lásku rukoväte, im hovoria, čo je libo, tieto mastné masy môže naozaj pokaziť inak dokonalú postavu. A myslia si, že sú naozaj ťažké stratiť. Ale ako sa hovorí, "nič nie je nemožné", trochu tvrdej práce a odhodlanie dokáže divy pre vás.

Čítajte ďalej, ako sme vám dal zoznam riešenie, ako sa zbaviť lásky kľučky:

1. Stres Busting:

Chudobní stres je obviňovaný z takmer všetky naše problémy v živote. Ale zo všetkých mnohých vecí, že je vinný, tuku a zvlášť milujú rukoväte, tiež ju do tohto zoznamu. Už ste niekedy počuli o kortizolu? Je to steroidné hormón, ktorý je produkovaný našom tele, keď sme v strese. Žiadne ceny pre hádania thatas Je to jeden škaredý hormón. Láska rukoväte sú len jedným z mnohých zdravotných problémov to môže spôsobiť.

load...

Plánovať svoj deň von, plán, a držať sa plány. Cvičím jogu. Dýchať! No, v podstate len oddýchnuť a chill out. Keď ste v pokoji, ste iste znižuje pravdepodobnosť získania tohto tuku.

2. SLEEP- A- Thon:

V tomto šialenom závode na celý život, často podkopať význam spánku. Dobrý 6 až 8 hodín spánku vylieči každú časť tela, a áno, vy schudnúť, keď spíte. A chudnutie znamená stratu tých láska zvláda taky!

3. Pite Up & Down Drink:

Uistite sa, že budete piť aspoň 8 pohárov vody denne. Voda doslova vyplachuje nečistoty a riedi tuku. Mohlo by to byť pomalé, ale to hrá veľkú úlohu pri odstraňovaní tuku.

load...

Na druhú stranu, minimalizovať spotrebu alkoholu a sladkých nápojov. Môžete si všimnúť, že vám okamžite údiť, keď máte alkohol. Snažte sa obmedziť sladké a sýtené nápoje úplne, a pokiaľ ide o alkohol, obmedzte príjem na púhe 2 nápojov týždenne a uvidíte ten rozdiel.

4. Story Food:

Ste to, čo jete! A to je pre vás rozhodnúť, kto chcete byť, a vy určite nechcete, aby sa tuk!

Uistite sa, že máte jedlo v pravidelných intervaloch. Jesť toľko jedla (ale malé porcie) a uistite sa, že nejete po 8:00 hod.

Obsahovať veľa ovocia a zeleniny vo vašej strave. Sú zabalené so základnými živinami. Zdravé bielkoviny a tuky sú pre chudnutie veľmi dôležité. Nezabudnite, celé zrná a fiberif chcete mať vyváženú stravu.

Jesť čistý domáce jedlá rovnako ako je to len možné, a pokúsiť sa úplne eliminovať spracované potraviny (Super nezdravé!).

Teraz, keď máme základy ktoré sa vzťahuje, tu je niekoľko love-riešime konkrétne cvičenia, ktoré sú jednoduché a ľahké!

5. Stojan chvenie:

Toto cvičenie pracuje na celej brušnej oblasti. Všetko, čo musíte urobiť, je ležať na podlahe s rukami na bokoch vašich, a dlane smerujú dole. Zdvihnite nohy do uhla 60 stupňov, a potom sa striedavo pohybujú nohy hore a dole v scissoring pohybe. Ahaan! Cíti tlak? Funguje to!

6. Drví a zakrútenie:

Tradičné drví pracovať na svojej obliquesand tón svaly okolo pása. Je to skvelý výkon na odstránenie týchto škaredé pneumatiky. Ale uistite sa, že začnete pomaly, ako drví môže byť naozaj bolestivé.

Krútenie moc funguje naozaj dobre na vaše brušnej oblasti. Keď budete robiť svoju normálnu sit-up, skúste krútenie na oboch stranách striedavo, ako si postaviť. Pôsobí proti gravitácii naozaj zosilňuje tréning a dá ten tuk na svojich bokoch potrebný tlak.

7. Cyklistika:

Jazda na bicykli funguje veľmi dobre pre elimináciu tohto tvrdohlavý bočné tuku (či už robíte obvyklú na bicykli alebo papiernictvo cvičenie). Vyvinie tlak na šikmé svaly uistite sa, že tuk topí.

Ak nie ste s použitím normálneho cyklu, ležať na podlahe a zdvihnite nohy do uhla 60 stupňov. Teraz použite pohyb pedála, striedavo každú nohu po celú cestu z vašich stehien na nohy. Je to ťažké, my know.But uvidíte tie milostné kľučky miznú rýchlejšie, než by ste si predstavovali.

8. Hoola Hoop:

Máme doslova zachránil najlepšie pre posledný. Jedná sa o zábavné cvičenie, ktoré tóny brušné svaly a hlavne lásku rukoväte. Ak nemáte už jeden, vyzdvihnúť jeden po akomkoľvek športovom obchode. Stačí dať na nejakú hudbu, vkĺznuť do obruče a manévrovať pása a vznášať slučku hore a dole. Budete sa cítiť vaše šikmé pracovné veľmi skoro, a to je známkou miznúce tuku.

Kľúčom k zostať fit a zdravá naozaj sčíta až skvelý životným štýlom jesť, spať, cvičenie, a bavte sa! Je to naozaj tak jednoduché!

Banner Obrázok Kredity: cc licenciu (BY SA) Flickr

load...