Noviny

8 najlepších homeopatických liekov na psoriázu

8 najlepších homeopatických liekov na psoriázu

Ste obeťou lupienky? Vediete dostať rozpakoch často kvôli svojmu stavu pokožky? Nebojte sa, my vám rozumieť.

Psoriáza môže byť bolestivý stav, a to nielen fyzicky, ale psychicky rovnako. Avšak homeopatia má rad efektívnych spôsobov liečby pre neho.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prosím čítajte!

Psoriáza - Krátka

Psoriáza je pomerne časté kožné ochorenia. Podľa britského Homeopatické asociácie, zhruba dva až tri percentá ľudí, ktorí trpia touto podmienkou, ktorá spôsobuje koži, aby roznietiť, zahustiť a získať vzhľad šupinatú (1).

load...

Ľudia, ktorí trpia lupienkou, sú často v rozpakoch ich stavu pokožky okrem toho, že sužovaný rôznymi symptómami, ako je bolesť, svrbenie, popraskané, rozbité kože, bolestivé a zapálené kĺby, a pľuzgieriky naplnené hnisom. Tieto príznaky môžu viesť osoba, ktorá má premeniť samotár, shun spoločenské akcie, depresii a dokonca majú samovražedné myšlienky.

Konvenčná liečba pre psoriázy

Psoriáza môže mať vplyv na tvár, pokožku hlavy, hrudníka, lakte, nechty, genitálie, nechty na nohách, kolená, chodidlá, dolnej časti chrbta, a nohy. Vzhľadom k tomu, že je autoimunitné porucha, iba symptómy môžu byť liečené, a nie choroba sám.

Konvenčná medicína používa kombináciu cvičenia a nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Avšak, ako choroba postupuje, je účinnosť liekov tiež zvyšuje. To nie je neslýchané pacientov so psoriázou predpísaný kortikosteroidmi a anti-malárii lieky (2). To môže mať za následok mnoho nežiadúcich a nepríjemných vedľajších účinkov. To je dôvod, prečo stále viac a viac ľudí sa obracia k homeopatii pri liečbe lupienky.

load...

Psoriáza Liečba V homeopatie

Homeopatia podarilo úspešne liečiť rad ochorení a stavy, ktoré konvenčná medicína neboli schopní. Jedna taká podmienka je lupienka. Existuje niekoľko homeopatické lieky, ktoré možno ľahko priniesť úľavu pre pacientov s týmto syndrómom a pri pravidelnom užívaní, ich koža môže upratať a nie vykazujú stopy po poškodení či ošupenia.

Homeopatia prijíma holistický pohľad pri liečbe pacientov, a to je dôvod, prečo existuje niekoľko lieky. Niektoré z homeopatickej liečby psoriázy sú nasledovné:

1. Carcinosin

To homeopatie liek je určený pre pacientov, ktorí dostanú lupienky v dôsledku genetiky. To je silný a účinný liek, ktorý je vyrobený z rakovinové tkaniva. Ako hrozné, ako to môže znieť, Carcinosin je najlepší homeopatický liek pre ľudí, ktorí majú lupienku beží v ich rodine. To je tiež predpísaný pre pacientov, ktorí sú citovo krehký.

2. Kali Arsenicum

To lupienka homeopatická liečba je predpísaný pre pacientov, ktorí trpia ťažkou svrbenie, a to najmä v teplých podmienkach. To je tiež predpísaný pre tých, ktorí majú škrty a vytekaniu lézií pozdĺž vnútornej strane lakťa a pod kolenami. Kali Arsenicum je homeopatická liečba pre ľudí, ktorí trpia psoriatická artritída.

3. Graphites

Pokiaľ ide o správu lupienky, to je jedna homeopatia liečba, ktorá nemôže byť ignorovaná. Pomáha liečiť pretrvávajúce vysušenie pokožky, rovnako ako zosilnená, hustú a hrubej kože. To môže byť používaný na liečbu psoriázy na nechty, za ušami a v trieslovinové oblasti, krku a ohybu lakťov a kolien. Obvykle sa tento liek je predpísaný pre obéznych pacientov a pacientov, ktorí trpia zápchou a / alebo sú citlivé na nízke teploty.

4. Mezereum

Tento liek sa pripraví za použitia kôru pryšec olivovník, tiež známy ako mezereum. To môže veľmi efektívne liečiť kožu a skalp psoriázy. Ide o rovnaký homeopatický liek, ktorý sa používa na liečbu ekzémov rovnako.

5. Kali Sulphuricum    

Tento homeopatia liečba psoriázy sa vykonáva pomocou síranu draselného. Po riadnom dynamizovania, že tento liek môže ukázať ako zázračná liečba vytekaniu a infikovaných psoriatických lézií. Obvykle Kali Sulphuricum je predpísaný pre pacientov, ktorí majú papuly sprevádzané svrbením.

6. Arsen Album

Tento liek je pre pacientov so psoriázou, ktorí majú k zlepšeniu ich stavu v teplom prostredí a zhoršenie psoriázy v chladných a vlhkých podmienok.

7. Apis MELLIFICA

Tento liek sa používa pre erupcií, ktoré sa cítia horúce a suché, a napriek tomu sú citlivé na dotyk. Obvykle pacienti s týmito erupciami cítiť lepšie po požití studenej kúpele a k zhoršeniu ich stavu v horúčave.

8. Calendula

Mnohokrát, homeopatické lekári môžu predpisovať nechtík psoriázy. Aj keď to nie je liek, môže upokojiť zápal, ktorý lupienky príčiny (3).

To sú niektoré z najčastejších homeopatie liečby psoriázy. Ak hľadáte tú správnu liečbu psoriázy v homeopatii, obráťte sa na skúseného a vyškoleného homeopata. Lekár by bol najlepší človek predpísať správny liek pre Váš zdravotný stav pokožky.

Už ste niekedy skúšali homeopatii pre psoriázy? Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...