Noviny

8 dôvodov, prečo vaše vlasy prestane rásť

8 dôvodov, prečo vaše vlasy prestane rásť

Prečo sa moje vlasy rastú?

Existuje niekoľko možných odpovedí na túto často kladenú otázku. Väčšina z nás túži po zdravé, husté a dlhé vlasy, a to je celkom deprimujúce, keď naše vlasy prestane rásť. Ak nie je vaše vlasy je poškodená v dôsledku zdravotných problémov alebo akýchkoľvek chemických reakcií, malo by aj naďalej rásť. Naše vlasy rastú minimálne pol palca za mesiac. Ak sa vám zdá, že rast menšie rýchlosťou, nezúfajte. Sme zostavili zoznam 8 dôvodov, prečo sa vaše vlasy mohol prestali rásť a niekoľko tipov, aby vám pomohol von.

1. Vlasy šrot

Aj keď by sa mohlo zdať, že vaše vlasy sa nezvyšuje, v skutočnosti by to mohlo byť v skutočnosti vzhľadom k tomu, že je rozbitie vlasy, akonáhle dosiahne určitej dĺžky. Bielenie, sprchovanie, kefovanie a zhruba manipulácia s vlasmi môže viesť k suchu a krehkosti, čo rozbitie príčinou vlasov.

load...

Vaše vlasy rastú pol palca každý mesiac, a ak je to preruší rovnakým tempom, bude malý alebo žiadny rast vôbec. To je dôvod, prečo sa zdá, že vaše vlasy prestali rásť.

2. Nezdravé Skalp

Oleje a iné ťažké výrobky môžu upchať vlasovej pokožky póry a rast stunt vlasov. Váš skalp by mal byť schopný dýchať. Snažte sa používať prírodné esenciálne oleje, ktoré môžu preniknúť vlasy namiesto mastných výrobkov. Aj keď vaše vlasy styling vyžaduje ťažkých produktov, uistite sa, že ste čistí pokožku hlavy s sťahujúci na konci dňa.

Nezdravé skalp môže spôsobiť zápal a sťažuje vlasy rastú.

3. Rozštiepené končeky

Štiepeniu sú spôsobené najmä v dôsledku nedostatku vlhkosti, sucha, a chemikálií. Niektoré ženy sa snažia udržať dĺžky čo možno najviac tým, že zabraňujú účesy, ale získať žiadnu dĺžku. Vlasy začína delenie z koncov, a pokračuje po celú cestu do šachty, vytvárať tenšie vlákna, a nakoniec spôsobí zlomenie.

load...

Je veľmi dôležité, aby zastrihávať vlasy každých 10 - 12 týždňov, aby sa zabránilo štiepeniu a udržať vaše vlasy hydratovaná.

4. Age

Ako starneme, naše vlasy má tendenciu zoslabne. Začína ubúdanie rýchlejším tempom, čo sa zdá tenká a krátka. Okrem toho produkcia ropy v skalp tiež začína spomaľovať a vzhľadom k tomu, vaše vlasy sa môžu stať menej hydratovaná a objaví hrubšie než obvykle.

Emocionálny stres môže byť tiež spojená s vypadávaním vlasov a zníženej kvality vlasov. Nechajte sa rozmaznávať pri masáži alebo vlasovej masky. To vám pomôže relaxovať a zlepšiť svoj fyzický vzhľad rovnako.

5. Heat Styling

Zlomenie, štiepeniu, sucho, a iné poškodenia vlasov môže byť často pričítaný nežiaduceho tepla a styling. Vysoké teploty, ktoré sa používajú na vytvorenie najvyhľadávanejších účesy poškodeniu kutikuly vlasu, a tým znížiť rast vlasov.

Použite hydratačné prípravky, spreje a ochranné séra, aby sa zabránilo značné škody spôsobené v dôsledku žehliacou nástrojov.

6. Genetics

Každý z nás má individuálny cyklu rastu vlasov, ktoré skutočne rozhodne potenciál našich vlasov, aby dospel k svojej maximálnu dĺžku. To neznamená, že naše vlasy prestane rásť po dosiahne určitej dĺžky, ale rast je zakrpatený akonáhle sa krížia, aby konkrétny cyklu, ktorá je určená našich génov.

7. Nesprávne Diet

Všetko, čo jeme ovplyvňuje naše pleť a vlasy. Nedostatok vitamínov môže viesť k niekoľkým vážnym problémom vlasov. Uistite sa, že budete udržiavať zdravej výživy, ktorý je obohatený o živiny a konzumovať dostatočné množstvo vody, aby sa vaše telo hydratované.

8. Lieky

Ak ste pod lieky, poraďte so svojím lekárom, pokiaľ ide o príjem vitamínov. Cesta k lekárovi sa vždy odporúča vylúčiť alergie, hormonálne poruchy, alebo iné zdravotné problémy, ktoré môžu spôsobiť stagnujúci rast vlasov. Vitamín B12 a pomoc zinok pri udržiavaní dĺžku a kvalitu vlasov.

Dámy, ktoré ste sa snažil veľa s stenčenie hrany a charakter rastu vašich vlasov. Teraz, keď viete, dôvody, prečo sa vaše vlasy, že prestane rásť, stack šance vo váš prospech, a zosilňovač svoj starostlivosť o vlasy rutina. Pokúsiť sa znížiť chemickú a teplotné využitie na vlasy. Dúfam, že táto informácia pomôže.

load...