Noviny

8 Bollywood krásy Chytil nosiť podobné šaty

8 Bollywood krásy Chytil nosiť podobné šaty

Móda opakovanie alebo recyklovať?

Veľké mysle zmýšľajú podobne! Áno, to je to, čo by som povedať Bollywood krásy sebe podobné šaty. Po celé roky a stáročia, naše B-Town celebrity boli trend tvorcovia módy. Všetky naše oči sú vždy na ne. Na to, čo robia, kam idú a predovšetkým, čo sa nosí. Vo väčšine prípadov naše krásne dámy hojdať exkluzívny vzhľad. Sú chvíle, kedy sa dva alebo aj viac herečiek ulovenej v podobných šatách. Niektorí si vybrať rôzne farby, niektoré idú s drobnými modifikáciami, niektorí skončili na sebe rovnaké oblečenie na rôznych platformách, zatiaľ čo niektorí sa odváža byť na rovnakej.

load...

Módna polícia a štýl pozorovatelia ostrá kritika na celebrity, ako to dosiahnuť. Oni ju liečiť skôr ako trestný čin. Ale podľa môjho názoru, je to skvelý spôsob recyklácie. Ak sa nám podarí športu rovnaké šaty ako naši sestru na rodinnú svadbu, prečo nie naše celebrity. Koniec koncov, recyklácie je dobrá. Celkom sa mi radi pozeráte na svoje obľúbené krásky v podobných šatách. Prináša ich rôzne štýly a osobnosti. Napríklad, ak jeden platí pre bohémskej vzhľad, iný robí to vyzerať šik. Nemáme žiadne problémy, čo-to-niekedy naše krásky na sebe podobné šaty, kým športu ju s dôverou a postoje.

Tu je 9 také šaty, ktoré dva alebo viac Bollywood celebrity otriasli rôznymi spôsobmi.

Archív Bollywood Celebrity Nosenie Rovnaké šaty

1. Katrina Kaif a Deepika Padukone

Toto čierne a zlaté šaty robí pre klasickú kombináciu. Katrina nosia ho s dieťaťom bábika úsmev zatiaľ čo Deepika ju nosí tučne. Miloval som oba, čo je vaša najobľúbenejšia?

load...

2. Dimple Kapadia a Twinkle Khanna

Aká matka, taká dcéra, doslova. Tento Tussar hodváb vyzerajúci salwar v béžovej, zlaté a strieborné vyzerá ladný na Momma Dimple a krásne na dcéru Twinkle. Vek naozaj nezáleží na tom, keď máte dobrý vzhľad a slušnosť v génoch. To robí?

3. DiaMirza, Genelia D'Souza a Ameesha Patel

To zároveň málo krajkové šaty robí Dia vyzerajú skôr veselý, Genelia vyzerá nádherne a Ameesha vyzerá zmyselná a dôveru v neho. Ako som už spomenul, je to všetko o tom, ako nosíte sami. Tieto krásky pridať svoj vlastný štýl k malej šaty tak dobre, že by mi nevadilo znovu a znovu a znovu vidieť je v ňom!

4. BipashaBasu a Ameesha Patel

Dva B-Town bomby, Bipasha a Ameesha, nosiť rovnaké šaty v rôznych farbách. Kým farby sú rovnaké účinky sú podobné. Obaja nastavenie teploty týčiace sa vysoko. Sa cítite teplo?

5. Malaika Arora Khan a Priyanka Chopra

Malaika Arora Khan a Priyanka Chopra, nosia rovnaké šaty v rôznych odtieňoch. Čo? Naozaj? Sotva som si to všimol. Kto by sa staral o podobné šaty s týmito horúcimi bods okolo. Obaja pridať ich charakteristické štýly k nemu a aby sa šaty vyzerať úplne inak. To však ani nárok na tomto zozname!

6. Konkona Sen a Kareena Kapoor

Dobre, šaty, či vyzerajú podobne aj bez pohľadu zblízka. Ale Konkona robí tento žlté číslo vyzerať tak neformálne a cool, zatiaľ čo Bebo, Kareena dodáva šmrnc k nej. Tieto obrázky majú len jednu vec spoločnú. NIE, to nie je šaty, milujeme obe dámy, naozaj. Pre viac dôvodov ako jeden!

7. BipashaBasu a Celina Jaitley

Bipasha a Celina nosiť rovnaké čierne čipkované číslo. Bips pošle naše srdce pretekanie s týmto sexy namontované krátke šaty. Celina skaly rovnaké šaty, k tomu dodáva starosvetskej kúzlo a triedy k nej. S týmito tučnými pery a kudrlinky, Celina robí to vyzerať úplne inak. Je to ako rockové verziu a unplugged verziu svojej obľúbenej skladby. Čo hovoria?

8. DiaMiza a NehaDhupia

Je tu vidieť, naše krásne dámy, DiaMirza a NehaDhupia hojdať rovnaké biele krátke šaty. Jeden používa jej dievčenský pôvab a iné využíva jej vytekaniu mestskej dôveru ju accessorize. Love dámy a šaty!

9. Priyanka Chopra a Freida Pinto

Dvaja z našich obľúbených, obľúbené mladých talentovaných dievčat v podobných šatách s rôznymi farbami! Priyanka vyzerá leštený, elegantný a všetko royal v dress.Freida pridáva svoj temperament a živosť na šatách, díval sa jednoducho atraktívne a krásna. Pre mňa to sú dve strany tej istej mince. Môžete buď milovať, alebo milovať viac!

Ktoré z nich boli vaše najobľúbenejšie? Kto myslíš, že mal to lepšie? Ste v prospech recyklácie šatník? Napíšte nám svoje komentáre nižšie a dajte nám vedieť.

Bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete nosiť, nosiť to vo veľkom štýle!

load...