Noviny

7 Taylor Swift tetovanie, ktoré môžete skúsiť príliš

7 Taylor Swift tetovanie, ktoré môžete skúsiť príliš

Taylor Swift je populárny spevák country hudby. Narodila sa v roku 1989 v USA. Jej debutový album, Tim McGraw, bol okamžitý hit a z nej celebrita cez noc. Taylor Swift je známa pre jej atraktívne osobnosti, ktorá umožňuje ju pripojiť okamžite so svojimi mnohými fanúšikmi a divákmi.

Okrem mnohých falošných tetovanie, táto mladá a elegantná dáma tiež vyleptané nejaké tie skutočné na jej tele. Niektoré viditeľnej oblasti, kde možno uvidieť jej tetovanie sú na spodnej strane ľavého zápästia pravej ruky a ľavú ruku.

Najlepšie Taylor Swift Tetovanie:

Tu sú top 7 Taylor Swift tetovanie budete proste milujem!

1. Toto tetovanie bolo napustené na Taylor Swift krku. Písmo, v ktorom boli vytvorené, je veľmi lákavá. Tetovanie ukázala mená jej exes 'napísané atramentom. Podľa médií sa jedná o falošný.

load...

2. Taylor Swift miluje chváliť dočasné tetovanie na rôznych miestach na tele. Tetovanie ukázaný tu bol dočasný jeden rovnako. To bolo vykonané na ľavej paži. To povedal:, Povedz mi všetko, čo chcem počuť, ako by to bol váš obľúbený rok '. Tieto slová sú z ocenenej piesne "The Dixie Chicks '. Mladý spevák sa zdá byť veľmi ovplyvnená Dixie Chicks.

3. 13 je šťastné číslo Taylor Swift. Z tohto dôvodu sa dostane číslo vyznačené na pravej ruke pred veľmi poznať. 13 je tiež jej dátum narodenia. Taylor Swift sa domnieva, že jej pravá ruka je zodpovedný za jej šťastie a bohatstvo. Obrys tohto tetovanie bolo vykonané v čiernej a bola naplnená trblietavých modrým atramentom.

4. Toto tetovanie bolo napustené na Taylor Swift paži. To malo texty piesní - "Nech tieto spomienky zlomiť našu pád". Tento Taylor Swift tetovanie mal tri trblietavé srdce na konci, ktorá vyzerala veľmi ženská a roztomilé. Dotyk farebné odlesky vyplnená v každom srdci dal zvláštny pôvab a dievčenské ženskosť.

load...

5. Táto hviezda tetovanie na Taylor Swift je ďalší falošný. To bolo vykonané na jej hornej časti hrudníka pre reklamné fotenie. Tetovanie bolo napustené na hornej časti pravej strane hrudi.

6. Toto srdce tetovanie je falošný ten, ktorý bol pôvodne vyrobený henou. Swift miluje tetovania, ktoré sú vyrobené v srdcových vzorov. Jedná sa o jednoduchý a triezvy dizajn, napriek tomu vyzerá veľmi elegantne. Toto srdce tetovanie dodáva dievčenské šarm na krásne nohy Taylora.

7. Toto tetovanie na Taylor Swift nohy sa stal veľmi populárny so svojimi fanúšikmi. Dostala to napustené na jej albume "Fearless". Jej fanúšikovia boli vyťahovať toto tetovanie na svojich nohách, chrbta, krku a zápästia. Jedná sa o veľmi jednoduchý textový tetovanie, ale celkom pôvabné a jedinečné.

Takže, ktorý z nich by ste radi chváliť? Povedzte nám komentovanie nižšie!

load...