Noviny

7 populárnych vlasov Extension Salons v Hyderabad

7 populárnych vlasov Extension Salons v Hyderabad

Predlžovanie vlasov sú niečo, čo dodáva krásu a šarm, aby váš vzhľad. Jedná sa o jeden z najväčších módnych vyhlásení týchto dňoch a ženy idú úplne šialené s nimi na svojej nekonečnej rozmanitosti. Predlžovanie vlasov sú pomerne jednoduchý a flexibilný spôsob, ako vyzerať úžasne, bez toho aby ste museli znížiť svoje vlasy, alebo sa snažia drahé sfarbenie. Existuje mnoho druhov predlžovanie vlasov na trhu dnes. Vy by ste mali naozaj ísť dopredu a experimentovať s niekoľkými z nich. Ak ste náhodou žijú v Hyderabad, India, určite by ste mali ísť do toho a pozrite sa na niektoré dobré predlžovanie vlasov v salóne. V prípade, že ste zmätení, dovoľte mi, aby som vás oboznámila s niektorými z najlepších kozmetických salónoch a salónoch v tomto meste, ktoré ponúkajú predlžovanie vlasov.

Majme pohľad na 7 najlepších predlžovanie vlasov v Hyderabad:

1. Lakmat Beauty Salon:

Lakmat Kozmetický salón sa nachádza v Banjara Hills v Hyderabad. Tunajšie odborníci majú absolútnu postará o všetky kože a vlasov problémy. Bez ohľadu na to, aký druh tváre hľadáte, alebo akú farbu by ste chceli pre vaše predlžovanie vlasov, že majú všetko, čo potrebujete. Verte, že nebudete ľutovať sem.

Landmark: pri Midway Bakers

Kontaktné číslo: 040-66622290

2. La Belle:

La Belle je kozmetický salón, rovnako ako zdravie a kože centrum sa nachádza v Srí Sadan veže Vivekananda kolónie v Kukatpally. Tu nájdete veľa možností, ako štýl vlasy. Služby ponúkané v tomto mieste sú úplne efektívne. Dalo by sa kontaktovať prostredníctvom e-mailu rovnako.

load...

Landmark: u sochy Vivekananda

Kontaktné číslo: 040 - 23161636

3. De Vogue:

Jeden z najpopulárnejších a najznámejších kozmetických salónoch po celom Hyderabad nie je nikto iný ako De Vogue. Je umiestnená na Madhapur Hyderabad. Tieto služby tu ponúkané sú takmer nekonečné. Ak chcete, dobré predlžovanie vlasov, budete musieť navštíviť toto miesto.

load...

Landmark: V opačnom pruhu do obrázka nemocníc

Kontaktné číslo: 040 40211999

4. Jawed Habib Beauty Salon:

Jawed Habib Beauty Salon je unisex salón sa nachádza v Banjara Hills Hyderabad. Tu nájdete niektoré z najúžasnejších a unikátne predlžovanie vlasov. Štáby sú vždy k dispozícii, aby vám pomohol von so všetkými druhmi problémov vlasy. Vždy sa môžete poradiť sa s nimi predtým, ako prijme konečné rozhodnutie.

Landmark: Banjara Hills Hotel

Kontaktné číslo: 040 23373968

5. Zrkadlá Salon And Spa:

Zrkadlá Salon and Spa je najlepšie hodnotené salón sa nachádza na jubilejný Hills v Hyderabad. Jedná sa o unisex salón a sa špecializuje na starostlivosť o vlasy. Získanie predlžovanie vlasov tu nikdy nebude problém. Ponúkajú vlasovej starostlivosti, starostlivosti o telo, kúpeľné služby a mnoho ďalšieho. Prijímajú kreditné karty príliš. Ak hľadáte niečo, čo je dômyselný v kvalite, to je miesto, musíte navštíviť. Neexistuje spôsob, ako budete ľutovať návšteve Zrkadlá Salon and Spa.

Landmark: Celebration Reštaurácia

Kontaktné číslo: 040 23544236

6. Shahnaz Herbal krása:

Shahnaz Herbal Beauty sa nachádza v Sanath Nagar v Hyderabade. Je to jeden z najznámejších kozmetických salónoch, ktoré nájdete po celom Hyderabad. Tunajšie predlžovanie vlasov sú efektné a cenovo dostupné v rovnakom čase. Neexistuje žiadna šanca, že budete ľutovať po použití svojich produktov.

Landmark: SRP Colony

Kontaktné číslo: 9866188741

7. Latha Herbal Kozmetický salón:

Zo všetkých salónoch v Hyderabad, to je jedným z tie najlepšie hodnotené. Má výborné predlžovanie vlasov budete zamilujete vo chvíli, keď si na ne pozrieť. Nachádza sa na Bolarum v Hyderabade, tento salón s profesionálnymi pracovníkmi ponúka úžasné služby.

Landmark: Sri Nagar Colony

Kontaktné číslo: 9440565607

Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok. Teraz, keď viete, najlepšie predlžovanie vlasov v meste Hyderabad, ktorý z nich by ste si vybrali? Nezabudnite sa podeliť o svoje cenné skúsenosti s nami.

load...