Noviny

7 najkrajších karafiátových kvetov

7 najkrajších karafiátových kvetov

Klinčeky, tiež známy Dianthus, sú jedným z najobľúbenejších kvetín na svete. Karafiát kvet je považovaný za, kvet boha 'ako ich vedecké meno Dianthus bol vytvorený vzájomné spojenie dvoch gréckych slov,, Dios', sa odkazovať na boha Dia a, anthos 'znamenať kvet. Tieto krásne kvety sú uvedené na rôznych príležitostiach, ako sú narodeniny, výročia, Valentín, Deň matiek a Deň svätého Patrika.

Karafiát, všeobecne znamená pocity lásky a očarenie. Dodáva sa v celej rade farieb a každá farba nesie iný význam sama so sebou. Karafiátov sú najľahšie rast a má životnosť asi 3 týždne po reze.

Rôzne Carnation Flowers

1. Pink Carnation:

Ružové karafiáty sú najpopulárnejšie zo všetkých karafiáty. Ružové karafiáty predstavujú čistú a nehynúcu emócie. Ružové karafiáty sa predpokladá, že majú význam v histórii, pretože kresťanské legendy. Predpokladá sa, že sa prvýkrát rozkvitla, keď Panna Mária plakala pre Ježiša, keď niesol kríž jeho ukrižovania. Tak, to symbolizuje matkinu lásku k dieťaťu. Ružové odrody karafiátov zahŕňajú rodná ružové, Čína ružové, Cheddar ružové a Sladký William. Tieto odtiene sa pohybujú od rubínový vzrástla na svetlo ružové. Ružový klinček evokuje pocity vďačnosti a uznanie. Tieto kvety sú často nadaný matky na Deň matiek.

load...

2. Pruhované Carnation:

Pruhované karafiáty sú vykonané v kombinácii s 2 pevnými farbami karafiátov. Pruhovaný karafiát symbolizuje jemné odmietnutie alebo ľútosť alebo odmietnutie. To je často dávaná ako sympatie kvety, keď je niekto zomrel. V kvetinové jazykoch strhnuté karafiáty prostriedky, "Ospravedlňujem sa nemôžem byť s tebou, ale som si prial, aby som mohol". Ako modré karafiáty, pruhované karafiáty sú tiež geneticky upravený tak, aby sa dosiahla požadovaná farebné kombinácie. Tieto kvety sú veľmi osviežujúce a sú vysoko cenené pre ich krásu.

3. White Carnation:

Bielych karafiátov sú veľmi populárne klince a nesú kladný význam. To tiež predstavuje čistej lásky, nevinnosť, odvaha, šťastie a vernosť. Biele klinčeky sú ideálne pre darčekové rodinou a priateľmi a sú ideálne kvety pre slávnostnej promócii. To môže byť tiež podávaný s niekým, kto sa deje ďalej, pretože je synonymom s prianím, aby priniesť šťastie. Biele klinčeky sú tiež zahrnuté do svadobných kytíc, pretože ich význam čistej lásky a vernosti.

4. Žltá Carnation:

Žltá karafiát je tradičný ohromujúci kvetina, ktorá je vysoko cenená pre svoju farbu. Na rozdiel od iných žltými kvetmi, žlté karafiáty silne znamenajú skľúčenosť, sklamanie, rovnako ako pohŕdanie. Žltá karafiáty môže podávať s niekým nechcete k dnešnému dňu, alebo niekoho, kto sklamal odosielateľa. Je to z toho dôvodu, že táto kvetina nie je použitá v aranžovaní kvetín a kytíc. Avšak kvetina vyzerá veľmi krásna.

load...

5. Zelené karafiáty:

Zelené karafiáty nepestujú prirodzene. Oni sú farbené každý rok na deň svätého Patrika sa oslavuje pri príležitosti. Kvetina sa často používa v kombinácii s bielymi kvetmi dať na deň svätého Patrika. Používajú sa tiež ako boutonnieres v tento deň, pretože má svoje korene v kultúre Írska, ale na celom svete je široko oslavovaný. Zelené karafiáty sú symbolom šťastia. To bolo skvele nosiť ako klope ornamentu od írskeho spisovateľa a kultúrne ikony Oscar Wilde, ktorý mal homosexuálne sklony. Tak, zelené karafiáty sú považované za symbol homosexuality a ako gay pride od takmer sto rokov v Amerike.

6. Purple Karafiát:

Fialová je farba, ktorá je tradične synonymom pre kráľovskej rodiny a bol nosiť ako oblečenie od kráľovskej rodiny v mnohých kultúrach. Fialové karafiáty ukážu náladovosť, nepredvídateľnosť, nestálosti a nespoľahlivosti. Tak, fialové karafiáty sú ideálny darček pre ľudí, ktorí sa vyžívajú v ich nezávislosti, spontánnosť a jedinečnosti.

7. Červené karafiáty:

Červený klinček kvet symbolizuje obdiv, lásku a vášnivú lásku. Červený klinček sa pohybuje od svetlo červenej až vínovej a hlboké tmavo červené. Ľahké červené karafiáty reprezentujú obdiv, zatiaľ čo tmavo červená evokuje pocity lásky, vášne a hlbokej lásky. Crimson karafiát symbolizuje odvahu a odvahu.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Strieľať komentár!

load...