Noviny

6 závažných príčin svrbenia nohy pri behu alebo chôdzi

6 závažných príčin svrbenia nohy pri behu alebo chôdzi

Ste schopní vychutnať si ráno otrasy kvôli tým dráždi svrbí, ktoré vás obťažujú? Sú tieto opakujúce sa svrbí dôvod, prečo ste prestal behať dohromady? Svrbiace nohy pri behu alebo svrbenie bežca je bežný stav a ovplyvňuje väčšinu ľudí. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tejto podmienke, jeho príčiny a ako jej predchádzať!

Čo je Runnerův Itch?

Runnerův svrbenie je svrbenie pocit, že väčšinou nastane, keď sme urobili jog alebo cvičenie. To je charakterizované tým, svrbenie, niekedy dosť ťažké, aby narušiť váš behať a núti vás k zastaveniu.

Príčiny Runner svrbí:

Zjednodušene povedané, alergia je hlavnou príčinou svrbenia bežca. Ale na rozdiel od alergie, tam sú za tento nepríjemný trápenie z iných dôvodov.

load...

1. Nedostatok pohybu:

Nečinnosť alebo nedostatok pohybu, je tiež jedným z hlavných dôvodov pre svrbiace nohy, ako nečinnosť vyvoláva zníženie prietoku krvi. Zníženie prietoku krvi spôsobuje, že kapiláry do zmluvy; a náhly jog robí tieto zmluvne kapiláry expandovať v plnej sile. Tak, keď nespustíte / výkon tak často, alebo tak urobiť len vtedy, keď máte pocit, že to, potom ste náchylní k svrbeniu bežca. Ako?

Naše telo obsahuje milióny drobných ciev zvanej kapiláry. Keď cvičíte, tep zrýchľuje, a tak sa prietok krvi, ktorý spúšťa rozšírenie kapilár, čo spôsobuje nervové zväzky obklopujúce tieto kapiláry posielať impulzy do mozgu. Mozog interpretuje tieto signály ako svrbí, čo zase vedie k nohy svrbenie pri spustení.

2. Chladné počasie:

Niekedy chladné počasie môže spôsobiť svrbenie bežca. Ak v chladnom počasí, je telo uprednostňuje prietok krvi na udržanie telesnej teploty. To znamená, že orgány dostane najviac krv a malý krvný je čerpaná do končatín a svalov. Keď sa zahriať a pretiahnuť okolo, prietok krvi sa vracia do normálu a zvýšenie môže vyvolať svrbí v nohách, a dokonca aj v náručí.

load...

3. Odev:

Tesné oblečenie je snáď najviac zrejmý dôvod pre svrbenie bežcov. Tkaniny, ktoré odírají kožu môže spôsobiť podráždenie a preto nezabudnite, aby váš cvičebný výbavu tak jednoduché, ako je to možné. Ak máte nosiť voľné kovanie cvičebný oblečenie, možno budete chcieť, aby sa bližšie pozrieť na čistiaceho prostriedku alebo aviváže, ktoré používate.

4. Starostlivosť o pleť produkty:

Niekedy tieto hydratačné a ďalšie výrobky pre starostlivosť o pleť použitie môže vyvolať svrbí. Hoci títo sú primárne spôsobené alergiou na kožu a nie sú presne bežca svrbenie, mali by ste ešte skontrolovať svoje hydratačné a pleťových vôd.

5. Suchá koža:

Ďalším dôvodom pre svrbiace nohy je suchá koža. Ak je váš problém je pokožka súvisí, hydratujú nohy s krémom alebo pleťový krém. Avšak, nezabudnite urobiť test na alergiu vedieť, či je krém je vhodný pre vaše nohy.

6. Cvičenie indukovanej Anafylaxia:

Ak sa stretnete s ďalšími príznakmi, ako je zvracanie alebo vyrážka na koži, kde sú svrbenie, možno budete chcieť navštíviť lekára. Cvičenie indukovanej Anafylaxia môže blokovať tok kyslíka do mozgu a môže dokonca viesť k smrti. Jedná sa pravdepodobne o jediný nebezpečný stav súvisiaci s svrbenie bežca.

Prevenciu bežeckú Itch:

Teraz, keď vieme, čo spôsobuje svrbenie bežca, tu sa pozrieme na niektoré zo spôsobov, ako zabrániť svrbeniu bežca.

  1. Nezabudnite zahriať po dobu 5 minút. Čakať na telo vychladnúť po dobu ďalších 5 minút. Spustiť tréning, a riadia sa rovnakým rutinné, ako ste dokončiť.
  2. Prestávky pri behaní, aby vaše telo obnoviť normálny prietok krvi a regulovať dych.
  3. Šaty vo vrstvách pri behaní / výkonu v chladnom počasí.
  4. Pre námahového anafylaxia, zvážiť prijatie miernejší cvičenia, ako je plávanie.

Dúfame, že vám tieto informácie užitočné! Takže, už ste niekedy čelia svrbí bežca? Aké boli kroky, ktoré trvalo nájsť bežca svrbenie úľavu? Ešte s nami podelíte v komentároch!

load...