Noviny

5 Skvelé spôsoby, ktoré vám môžu pomôcť získať hladké nohy ako Celeb

5 Skvelé spôsoby, ktoré vám môžu pomôcť získať hladké nohy ako Celeb

Páči sa vám vyhýbajú nosiť krátke šaty, pretože jazvy alebo strií na nohách? No, nie všetci z nás sú obdarení lesklé a bezchybné nohy. Ale môžeme dosiahnuť požadovaný celebrity vzhľad pomocou make-up niekoľko jednoduchých trikov. Nemusíte tráviť šťastie na svoj vzhľad a najať tím umelcov. Dobrou správou je, vy môžete mať Celeb-ako nohy s jednoduchých tipov a opravných prostriedkov. Existuje niekoľko metód, aby sa vaše nohy lesklejšie; stačí experimentovať s kozmetikou a vlasové prípravky a pokúsiť sa zistiť, čo funguje pre vás najlepšie.

Je uvedené nižšie sú tipy, ktoré vám pomôžu mať tie zvodné nohy!

1. Nápojové Zaťaženie vody:

Tento základný návrh funguje nielen pre lesklé nohy, ale aj pre tých, ktorí hľadajú pre omladenie pleti a celkové žiara. Pitie 10 - 12 pohárov vody denne, spolu s mať nejaké čerstvé kvapaliny vrátane ovocné šťavy, kokosová voda, atď dokáže divy, pokiaľ ide o žiarivú pleť a hladké nohy. Tieto tekutiny pomáhajú udržať pokožku hydratovanú a vláčnu zvnútra.

load...

2. Zdravej výživy:

Snažte sa konzumovať stravu bohatú na bielkoviny spolu s niektorými čerstvé a sezónne ovocie a zeleniny pre zachovanie zdravej a lesklé kožu. Vyvážená strava je najdôležitejším požiadavkou ľudského tela.

3. Majú hydratačné sprcha:

Pre všetkých tých, ktorí sa chuť na mäkké nohy, to je vždy odporúčame použiť hubku spolu s niektorými sprchový gél drhnúť nohy čisté. To nielen pomáha pri čistení preč špinu a nečistoty, ale aj udržuje pleť vyživovaná.

Snažte sa vyhnúť sprchy s teplou vodou, ako oni robia pokožku v suchu tým, odplavovanie vlhkosť a výživné oleja z kože.

4. Masážny olej:

Olejová masáž je známe, že poskytujú okamžitý lesk na koži. Avšak, nepreháňajte to. Rub olej jemne a uistite sa, že nezanechávajú mastný efekt pozadu. Môžete ísť s kokosovým, mandľový alebo jojobový olej na masáž.

load...

5. Využívať samoopaľovacie hydratačné And Bronzer:

Použitie kvalitný samoopaľovací krém dvakrát denne môže poskytnúť vynikajúce výsledky v len pár dní. Môžete tiež použiť tekuté bronzer rovnomerne na nohy získať okamžitý lesk a trblietanie.

Make-up na nohy môže byť skvelý spôsob, ako získať požadovaný bezchybný vzhľad tým, že pokryje všetky nedokonalosti. To môže dať zdravý lesk na koži, čo dáva mladistvý vzhľad svojich nôh. Existujú rôzne druhy make-up, ktoré môžete aplikovať na nohách:

- Liquid Makeup:

To môže byť trochu nepríjemné, ale je to ľahké to urobiť so správnymi nástrojmi. Môžete pridať produkt na špongiu a aplikovať ich priamo na vaše nohy v kruhovom pohybe.

- Cake Makeup:

Tortu formula poskytuje dlhotrvajúcu a bezchybný efekt, aj keď je to trochu časovo náročné. Ak sa však neustále používajú, to môže spôsobiť mierne akné na koži.

- Spray On:

To je jeden z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako získať úplné pokrytie tela.

Tu sú niektoré noha make-up tipy každá žena musí vedieť:

  • Pred nanesením make-up nôh, je potrebné čistiť a olúpať kožu, aby sa odstránili odumreté bunky.
  • Po tom, ísť s hydratačný a nechajte ho klesnúť do kože.
  • Vezmite zodpovedajúce množstvo make-upu a začať používať ho v kruhovom pohybe.
  • Naneste tenkú poprašok sypký prášok, takže make-up dostane usadil.
  • Môžete tiež ísť s ľahkým leskom prášku v prednej časti vašich teliat. Tým sa zvýši dĺžku nôh.
  • Použite bronzer pridať lesk.

Tak tu to máte - lesklé a bezchybné nohy !!

Banner Obrázok Kredity: cc licenciu (BY SA) Flickr

load...