Noviny

5 jednoduchých tipov na vybudovanie svojej duševnej vytrvalosti

5 jednoduchých tipov na vybudovanie svojej duševnej vytrvalosti

Chcete zvýšiť svoju psychickú výdrž? Premýšľali ste niekedy, aké kroky k psychickej majstrovstvá sú? No, oni nie sú nič ťažké, ale jednoduché návyky, ktoré môžete vštepiť a sledovať každý deň z pohodlia vášho domova. A tento príspevok presne zaoberá týmito jednoduchými návyky!

Prečítajte si o to dostať svoj mozog znova hučanie v najvyššom prevodovom stupni:

Ako zvýšiť Mental Stamina - faktory, ktoré ovplyvňujú:

Tie môžu byť jednoduché veci, ktoré si nevšimnete, že veľa a považujeme za samozrejmosť, rovnako ako čas, ktorý strávite na spanie, jedle alebo cvičenie. Tie majú veľký vplyv, verte tomu alebo nie, vo vašom mozgu a psychickej výdrže.

load...

Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť pre stavbu duševné vytrvalosti:

1. Jedzte Right:

Správna výživa je kľúčom k zvýšeniu mentálnej odolnosť. Mozog má obrovskú dopyt po energii a živiny, aby dobre fungoval. To zostáva nevyužitý, ak nechcete mať dostatok živín. A "zdravý mozog strava" zahŕňa bielkoviny a železo. Tiež by ste mali držať ďalej od spracovaných cukrov a vziať multivitamín denne.

Vrátane mandle, čučoriedky a vlašské orechy vo vašej strave má mnoho výhod pre mozog. Pracujú znížením hladiny cukru v krvi a môže zlepšiť poznanie, podľa odborníkov mozgu. Odborníci pripisujú ich zdravotný prínos pre bohaté množstvo omega - 3 mastných kyselín, a dobrým množstvo antioxidantov čučoriedok.

load...

2. Adekvátne spánok:

Mozog potrebuje odpočinok. Počas spánku mozog dostane nejaký "mi čas", ktorý ich využíva k obnove svojich neurónových sietí a urobiť nejaké čistenie duševné pružiny. Chýba na spanie berie túto dobu hojenia. A to ovplyvňuje vašu psychickú odolnosť, rovnako ako horlivosťou.

3. Cvičenie je kľúčom:

Odpočinku a cvičenia, obe sú pre mozog veľmi dôležité. Tu je, ako zlepšiť psychickú výdrž cez ne. To je dôvod, prečo nám odborníci povedať, aby cvičenia denne po dobu aspoň 30 minút denne. To funguje nielen na svaly nášho tela, ale aj udržuje náš mozog pracuje na jeho optimálny výkon.

Dokonca 5 minút chôdze okolo vášho domu môže sa váš mozog vytrvalosť podstatne. Pohybom na čerstvom vzduchu má viac výhod pre mozog, než cvičenie vo vašej domácnosti.

4. Zvládať stres:

Všetci sme počuli o oslabujúce účinky stresu na našich duší a tiel. Stres je hlavným, duševné 'rázov.

Navrhujeme, aby sa obrátiť na vizualizačné cvičenie pre skrotenie toto monštrum. Jediné, čo musíte urobiť, je predstaviť si, že ste v upokojujúcim mieste, kedykoľvek ste zahltení. Aj meditovať a relaxovať vedome každú svalovú skupinu zo svojich nôh k hlave pri meditácii. To bude mať vplyv na mozgu zvýšiť.

5. Koncentrácia robí Brain Perfektné:

Pre zvýšenie mozgovej vytrvalosť, zahŕňajú hry, ktoré vyžadujú sústredenie, ako sú šach alebo čínske dáma. Scrabble, Monopoly a karty tiež dobre fungovať, pretože si vyžadujú stratégiu, analýzu a vytrvalosť. Tie spoločne pracovať na zvýšenie mentálnej odolnosť.

Ale uistite sa, že na zníženie videohier. Môžu robiť viac škody ako úžitku.

6. Meditácia funguje dobre:

Meditovať často. Jediné, čo musíte urobiť, je sedieť v pokojnom kúte a vyprázdniť svoju myseľ od myšlienok. Áno, je to trochu ťažké trénovať na začiatku. Ale to sa stáva jednoduchšie s časom. To pomáha pri relaxácii mysle a tiež udržať ju zdravú.

7. Prax hlboké dýchanie:

Hlboké brušné dýchanie naplní vaše pľúca kyslíkom, ktorý zlepšuje funkciu mozgu. Pravidelný hlboké dýchanie prax je teda ideálny pre upping psychickú odolnosť a ostrosť. To tiež uvoľňuje myseľ, čo opäť zvyšuje psychickú odolnosť.

Varovanie:

Nikdy sa obrátiť na prepätia mimoburzovom (bylinné) opravné prostriedky, ktoré tvrdia, že pomôže zvýšiť psychickú odolnosť. Môžu robiť viac zlé ako dobré.

Cesta k čistej, sústredený a silnú myseľ je jedným z disciplinovaného života, myslel kontrolu a správna strava. Ešte naplní vaša myseľ s pozitívnymi myšlienkami, ako pozitivita je veľký mozog tonic!

Preto, nasledovať vyššie uvedené kroky dnes pre zdravší život! Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zdieľať s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...