Noviny

5 jednoduchých spôsobov, ako vybrať správnu farbu pre vaše tetovanie

5 jednoduchých spôsobov, ako vybrať správnu farbu pre vaše tetovanie

Tetovanie je veľmi osobná skúsenosť a možno budete musieť žiť s touto voľbou pre život. To znamená, že ak urobíte, že veľké rozhodnutie, aby si tetovanie, mali by ste mu dať vážne zamyslieť. Ide o tetovanie, môžete dať veľa myslel do návrhu tetovanie a časti tela, na ktoré chcete malo byť hotové. Ale to je rovnako dôležité venovať pozornosť k farbám, ak plánujete mať farebné tetovanie. Je to o to dôležitejšie, pretože akonáhle napustené, farby mali zostať tam pre dlhú životnosť. A to znamená, že musíte byť absolútne istí farbách. Z drakov na víly, môžete si vybrať tie svetlé a nádherné farby, ktoré oživia vzoru, ktorý chcete atramentu.

Voľba správneho farieb pre vaše tetovanie:

Teraz, keď ste sa rozhodli vzor a kde sa nechal umelec etch tetovanie, je čas vybrať ten správny palety farieb. Existuje veľa jednoduchých spôsobov, ako zmerať dobrý výber farieb:

1. Tetovanie Design:

Má farebnú schému máte na mysli, ísť a vyzerať dobre s dizajnom tetovanie ste dokončené. Len preto, že máte efektné propagačné ponuku využiť, alebo výber z dvoch voľných farieb, neznamená, že vám peniaze na to. To môže prípadne zničiť dobrý jednoduchý dizajn s farbami, ktoré ju dopĺňajú. Zostať v reálnom a venovať pozornosť návrhu predtým, ako ste sa rozhodli na farbu to.

load...

2. Vlastné farba tela:

Ďalším najdôležitejším faktorom, aby zvážila pri výbere farieb pre navrhovanie tetovanie sa chcete dostať napustené vaše vlastné telo farby alebo tón. Čo je dôležité je, aby pochopili, že niektoré farby nemusí vyzerať dobre na určitom tónu pleti alebo bude vyzerať, ako by dizajn je rozmazaný. Tak sa zameraním na farbe pleti, rovnako ako farbu máte v pláne, aby sa začleniť do dizajnu sú oba dôležité aspekty, ktoré nemôžu byť a nemal by sa ignorovať.

3. Starostlivosť a úsilie:

Farebné tetovanie potrebujú veľa úsilia a starostlivosť, čo z nich robí drahšie. Farebné tetovanie potrebujú dotýkať ups, aby im vyzerá dobre na rozdiel od čiernej tetovanie. Ak ste stále na cestách, alebo nie je pripravený pre následnej starostlivosti tetovanie, je vhodné sa vyhnúť výberu akejkoľvek efektná farba pre návrh tetovanie.

4. Kombinovať:

Ak je myseľ vynahradil farebné tetovanie a ste ochotní vziať extra starostlivosť a opatrnosť, aby tetovanie vyzerá dobre, je dôležité zabezpečiť, aby farby, ktoré pick vyzerajú dobre dohromady a farebná kombinácia je dizajn nápadný a skvelého , Farby by nemal byť zahrnutý, pretože myšlienka farebného tetovanie je zaujímavé, ale s myšlienkou, že robí dizajn tetovanie vyniknúť a vyzerajú úžasne.

load...

5. Porozprávajte si tetovanie:

Je samozrejmé, že ak sa rozhodnete tetovanie design, ste povinní urobiť veľa výskumu a domáce úlohy, než sa dostať nafarbený. Aj keď to urobíte, tiež nezabudnite vybrať dobrý umelec a konzultovať je na výber farieb.

Rovnako ako v pokušení, ako si môže byť dostať tetovať na lacné výstupe, riadené z akýchkoľvek tienistých kĺbov jasné. Chodiť do prominentnej tetovanie salónu, ktorý má vyškolené profesionálov robiť svoju prácu. Sú to odborníci, ako pracujú deň čo deň, a bolo by najlepšie, aby ľudia riadiť jeden o tom, ako by finálny kombinácia farieb vyzerať alebo ako by to dopadlo. Môžu tiež pravdepodobne pomôže otestovať niekoľko farieb na niečí kožu na skrytom mieste získať jasnú predstavu o tom, ako bude vyzerať farba. Získanie testovať určitú farbu alebo farby je tiež trezor praxi vylúčiť akúkoľvek možnosť alergických reakcií na farbách tetovanie.

Aj keď sa jedná o jednoduché veci, môžu urobiť veľa rozdielu na to, ako bude vyzerať finálna verzia farebné tetovanie.

Získanie napustené môže byť návykové. Ale skôr, než budete meniť svoje telo, o tom premýšľať. Nerobia unáhlené rozhodnutia, aby neskôr ľutovať!

Máte tetovanie alebo dve? Ako ste sa rozhodli na dizajn a farby? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...