Noviny

5 jednoduchých krokov na starostlivosť o vlasy pred manželstvom

5 jednoduchých krokov na starostlivosť o vlasy pred manželstvom

Tešíte sa na svojom manželstve a sú nastavené na vyzerať najlepšie na svoj svadobný deň? Tak ako mienite ísť na to? Ponáhľať do najbližšieho kozmetického salónu a nechať si vlasy štylizované s drahé produkty? No, to urobiť, a budete splachovanie len vaše vlasy sa škodlivými chemikáliami. Takže nie je tshere alternatívny spôsob, ako vyzerať čo najlepšie na svoj veľký deň? Tam nie je jednoduchý a účinný spôsob, ako byť v, Rockstar 'vašej svadby? Je tam jeden - to je použitie domáce ošetrenie vlasov! Chcete vedieť, ako sa postarať o svoje vlasy pred manželstvom, ktoré môže urobiť vyniknúť na deň D? Potom relaxovať a prečítajte si nasledujúce tipy!

5 jednoduchých krokov k dokonalému vlasy svadobné nevesta:

1. Duševné Príprava:

Pripravte sa psychicky držať domáce ošetrenie vlasov. Začať s dostatočným predstihom, najlepšie šesť mesiacov. Akonáhle je dátum manželstvo nastaviť, nestrácal čas. Vždy pamätajte, že domáca liečba nemôže robiť zázraky cez noc. Prírodné a bylinné prísady sa používajú na ochranu vaše vlasy pred škodlivými účinkami chemických látok. Liečby chemickej báze sa rýchlo zobrazovať výsledky, na rozdiel od domácej liečby. Ale v dlhodobom horizonte, ale vrak spúšť na vlasy! Tak, byť pripravení na dlhú trať!

2. Hlboké Aktivity:

Pre hlbšiu podporná liečba zmiešajte vajcia s obyčajný jogurt. Metla, aby sa zmes hladká a aplikovať na vlasy. To aspoň raz za dva týždne, aby vyživujú vlasy a nechajte ho vstrebať dobrotu hlboké bielkovín klimatizácie. Raz za týždeň, liečiť vaše vlasy so zmesou mandľový olej, kokosový olej a olivový olej. Rozhodnúť pre turban terapiu a omladiť svoje vlasy prirodzene!

load...

3. Liečbe problémy s vlasmi:

Ak máte začať s dostatočným predstihom, liečbe svoje problémy vlasy a zbavovať sa ich môže byť jednoduché. Napríklad, ak ste trpia lupiny, použiť odvar z kokosového oleja a citrónovej šťavy pravidelne na odstránenie problému. Ak ste sa stretli vypadávanie vlasov, použite cibuľa šťavu, aby sa zabránilo to isté. Ale musíš byť pravidelné, aby sa ubezpečil, že problém sa vykonáva preč nadobro.

4. Shun týchto chemických látok:

Hovoriť, nie 'na všetky chemickej báze pre starostlivosť o vlasy a vlasy styling prípravky na. Namiesto toho sa rozhodnúť pre prírodné domáce, Reeth 'alebo soap-orechové šampóny. Dalo by sa tiež rozhodnúť pre metódu no-poo a používajú odvar z jedlej sódy a vody ako šampón. Po tejto pomocou jablčného octu ako prírodný kondicionér. Vaše vlasy by trvať nejaký čas potrebný na reakciu na tieto prírodné alternatívy.

5. Povedzme, že žiadne farby vlasov:

Zabudnite na farbenie a trvalej ondulácii vlasov. Rozhodnúť sa pre henna zmesi na farbenie vlasov miesto. V ideálnom prípade, umyť si vlasy mydlom maticou šampónom trikrát týždenne a použitia jablčný mušt vlasov plákania, ak máte mastnú vlasy a med oplach ak sú vaše vlasy suché. Rozhodnúť sa pre henny namočeným v čajovom likéru s kávou prášok. Tento recept používať pravidelne, a vaše sivé vlasy budú čoskoro zmizne! Ak sa rozhodnete začať skoro, sa uistiť, že vaše vlasy dostane adekvátnu dávku prirodzeného domáci treatments.You nemusí horieť dieru vo vrecku. Rozhodnúť sa pre nákladovo efektívne domácej liečby, vypiť galónov vody a pridajte veľa orechy, ovocie a zeleniny do svojho jedálnička. Ale čo je najdôležitejšie, nájsť vnútorný pokoj!

load...

Viem, že si krásna! Žiadne množstvo make-upu a starostlivosti o vlasy môže nahradiť vnútorné svetlo, ktoré pochádza z byť šťastný! Pozrite sa oslňujúci na svoj svadobný deň! A majú veľký manželský život! Veľa šťastia! Teraz, keď viete jednoduchých krokov k dokonalej vlasy pre svadobné nevesta, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Ako mienite pripravovať na svoj veľký deň? Podeľte sa o svojej pre-svadobné tipy pre starostlivosť o vlasy u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...