Noviny

5 jednoduchých krokov k návrhu vlastného tetovania

5 jednoduchých krokov k návrhu vlastného tetovania

Ak projektovanie je vaša vášeň a hľadáte pre jedinečný spôsob, ako zdokonaliť tieto zručnosti, skúsiť tetovanie projektovanie. Táto forma umenia, povzbudzuje kreativitu a pomáha vám náčrtu majstrovské diela. Tu je spôsob, ako odomknúť svoj tvorivý potenciál.

Nemusíte sa pýtať niekoho iného načrtnúť svoje návrhy, keď si môžete navrhnúť vlastné tetovanie. Je veľmi ľahké navrhnúť jeden. Výhodou vytvorením vlastného tetovanie je to, že sa objaví presne tak, ako by ste si predstavovali - s každým najmenších detailov na mieste. S vlastné tetovanie, budete nikdy dôjdu možností na výber. Pozrite sa na tieto body, - ktoré musíte vziať do úvahy pri navrhovaní svojej vlastnej tetovanie.

Let Me povie, ako si môžete navrhnúť tetovanie:

1. Výskum a Zamyslite sa:

Predovšetkým na zozname je výskum a potvrdzujú to, čo chcete dostať nafarbený na svojom tele. Najlepší spôsob, ako sa nechať inšpirovať je vyriešením svojich blízkych poklady ako vaše obľúbené knihy, citácie a krátke vtipy, hry, máte radi hrajú, a ak ste filmový fanúšik, vaše obľúbené dialógy (moja je z filmu Juh proti Severu "Úprimne povedané, moja drahá, je mi fuk").

load...

Ďalej môžete pridať do zoznamu, vrátane kultúrne vplyvy, duchovné biblie, konkrétne dáta, špeciálny znak alebo znaky, ktoré tvoria súčasť svojho života a prírody. Urobte si zoznam všetkých vašich obľúbených a najobľúbenejších vecí. Tento zoznam môže zahŕňať aj svoje obľúbené skladby. Teraz cross-skontrolovať zoznam znova a označiť dôležité veci.

2. Pozrite sa na dizajn:

Teraz, keď máte zoznam vecí, ktoré máte radi na svojom mieste, je ďalším krokom je pozrieť sa na perfektný dizajne reprezentujúci tieto veci. Napríklad, ak máte, srdce 'v zozname, potom hľadajú unikátne, dokonalé srdce dizajn / tvaru. Nie je nutné, aby váš návrh by mal byť tetovanie špecifické. Môžete zmeniť akýkoľvek obrázok do dobrého tetovanie s trochou úsilia. Sa môžete obrátiť na časopisy, billboardy, na web, atď nápady. Urobte si čas, ale mali by ste byť schopní vizualizovať tetovanie design vo svojej mysli pred prechodom na ďalší krok.

3. Tattoo Design Software alebo Web:

Existujú rôzne webové stránky a softvér, ktoré sú špeciálne vyrobené pre náčrt tetovanie. Tieto stránky fungujú rovnako ako Photo Editor stránok. Nemusíte byť geek, aby sa práca na týchto webových stránkach alebo programov. Tieto programy pomôžu transformovať, že normálne a non-umelecký dizajn tvojho do jedinečného a kreatívne tetovanie. S trochou úsilia, budete môcť vybrať svoj vlastný unikátny dizajn zo zoznamu spoločných návrhov.

load...

4. Tattoo Testovací beh:

Teraz, keď ste urobil s vytvorením tetovanie, ďalšia vec, ktorú vykonať skúšobná prevádzka. Získať dočasné tetovanie pre atramentové tlačiarne a vziať tlač z konečného návrhu. S týmto papierom, dostanete dočasné tetovanie dizajn v podobe výtlačku. Toto dočasné tetovanie budú podobné tým, ktoré dostanete od Gumball stroja. Odtlačiť toto tetovanie na časť tela a nechajte ju tam po dobu niekoľkých dní. Ak ste spokojní, prejdite k ďalšiemu kroku. Ak tomu tak nie je, spustite proces znovu od začiatku.

5. Get It Inked:

Teraz, keď ste sa rozhodli a dokončená dizajn, navštíviť neďaleké tetovacieho salónu alebo váš obľúbený tetovanie. Získať tento jedinečný dizajn inked na svoje obľúbené časti tela. Nezabudnite nosiť dokončená konštrukcia so sebou pri návšteve tetovanie.

Dúfam, že sa tieto myšlienky za vytvorením vlastného tetovanie bude užitočná. Zoberme si tieto myšlienky a vytvoriť svoj vlastný unikátny dizajn. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory na to, ako sa vám páčil tento článok!

load...