Noviny

5 energetických zosilňovačov, ktoré vás môžu prebudiť lepšie ako káva!

5 energetických zosilňovačov, ktoré vás môžu prebudiť lepšie ako káva!

Prestať káva je ťažšie, ako prestať sledovanie reality show, a to musíme priznať.

Keď náš obľúbený hlboko farebný nápoj je upokojujúca a dostane sa nám deje mnoho ráno, nájdete škaredá pravda za kávu!

Káva dehydruje tela, hrá významnú úlohu pri narušení spánku a zvyšuje riziko vzniku osteoporózy (toto je najmä pre nás, dámy). Energia burst, že dostanete od kávy je len ilúzia. Je to vlastne vyčerpáva prívod vitamínu B v tele a tým znižuje schopnosť tela spoliehať na svoje vlastné energie. A to je miesto, kde začína závislosť.

load...

Nie je správna cesta začína svoj deň, že jo? Možno, že chcete, aby vaša rana byť zdravšie ako to (rovnako ako my všetci).

Je najvyšší čas vymeniť svoj ranná šálka Joe (Myslím, že vaša ranná šálka kávy) s niečím viac energický a uspokojujúce! Môže byť niečo, čo vás prebudí a udržuje ideš!

Máme niekoľko náhradiek:

1. Kokteil:

Pripravte si čerstvý koktail plný živinami bohatých zložiek, ako sú banány, Spirulina a Chia semená - sú bohaté na vlákninu a vynikajúce zdroje energie. Maca prášok môže byť tiež použitá pre zvýšenie libida a energie.

load...

Počkaj! Je tu ešte jedna výhoda tohto zázračného zmesi - to je vaša pleť zdravú a žiariace (áno, nechápem prekvapení, keď ľudia sú zvedaví o svojej kráse).

Teraz verím, že ti dal som perfektný dôvod skúsiť to, nie ja!

2. Chai (indický čaj):

Tento indický čaj obsahuje nepreberné množstvo rôznych korenín vrátane zázvor, škorica, korenia a kardamónu, ktoré prebudia vaše zmysly skoro ráno. Čaj je bohatá na antioxidanty; zatiaľ čo jeho hladkú, krémovú chuť môže v skutočnosti sa budete cítiť, akoby ste popíjanie svoju obľúbenú kávu, ale "bez ďalších kofeínu".

Pitie čaju pomáha telu vyrovnať sa so stresom a propaguje celkové zdravie. Ak ste príliš zdravia pri vedomí, potom môžete skúsiť organické zelený čaj, zázvorový čaj, mätový čaj, Tulsi čaj alebo harmančekový čaj.

Zelený čaj je väčšinou prvý nápoj, ktorý prichádza na myseľ, keď sa hovorí o antioxidanty a jej zdravotné výhody, aby to skvelý nápoj, ktorý musí byť zahrnuté vo vašej strave. Organický zelený čaj môže pomôcť pri prevencii a liečbe rakoviny, rovnako ako srdcové problémy.

Potom, čo ste prešiel na ekologickú zeleného čaju, budete úspešní pri prijímaní prvý krok k odstúpeniu od kávy.

Harmančekový čaj je jedným z mojich osobných favoritov. To sa počíta ako jeden z nápojov s najviac relaxačné a upokojujúce účinky. Tento bez kofeínu nápoj ukázali pomôcť pri znižovaní napätia a stres, čím sa zlepšuje spánok.

Aj keď neexistuje žiadny osvedčený výskum pre túto dávku, ale moje osobné skúsenosti môžem povedať, že to funguje skvele hodí pre liečbu bolesti hlavy, ako dobre!

3. Kokosová Voda:

Matka príroda je ideálny nápoj, aka kokosová voda, má hojnosť elektrolytov a minerálov. Je to najlepšie náhradou na energetický nápoj, pričom je s nízkym obsahom tuku a cukru. Mať pohár kokosová voda v dopoludňajších hodinách môže naozaj vám výbuch energie.

4. Vlažnej vody s citrónom:

Náročné pohár vlažnej vody s citrónom napoly vylisované bude hydratovať telo a pomôže zbaviť sa toxínov. To alkalizuje telo aj detoxikuje pečeň, čím svoj pohyb čriev hladký. Ak sa ma pýtate, musí to byť prvá vec, ktorú popíjať v dopoludňajších hodinách.

5. Aloe Voda:

To je nesmierne osviežujúci energie booster s hromadou výhod, počnúc detoxikáciu a alkalizáciu tela je bohatý na aminokyselín, vitamínov a minerálov. Jeho špeciálne vlastnosti imunitný-posilnenie vám pomôže odolávať chorobe a povzbudiť vás!

Takže, stratiť svoju závislosť na kofeínu a prejsť na prírodnej energie boostery!

load...