Noviny

5 Eat-Zdravé rozlíšenie by ste mali zvážiť prijatie tohto nového roka

5 Eat-Zdravé rozlíšenie by ste mali zvážiť prijatie tohto nového roka

Nový rok je za rohom, a to, že čas v roku, kedy sa všetky napumpovali, zaznamenanie zoznam rezolúcií, ktoré chcete presadiť na budúci rok. Je celkom možné, že nadšenie môže zomrieť až v polovici cesty, ale niekedy, štart je všetko, čo je potrebné, aby tento rozdiel. Prieskumy ukazujú, že najobľúbenejšie Rieši zahŕňajú diéty, chudnutie, atď V súlade s touto témou, tento zoznam dáva iný pohľad na žiť zdravo a chudnutie. Je to rozhodne realizovateľný a zvládnuteľné. Pozrite sa na päť jednoduchých rozlíšeniach Potraviny pre zdravú Nový rok.

Prvý Resolution - udržať kontrolu tvojim cukrom Cravings

Riešenie je jednoduché. Ak musíte naozaj uspokojí vašu chuť na sladké, uistite sa, že môžete dopriať sladkosti, ktoré majú oveľa menej cukru, než je obvyklé. Priemerný Američan spotrebuje asi 22 lyžičiek cukru denne. To predstavuje 355 kalórií, čo je celkom prekračujúci povolenú úroveň. Avšak, nemusíte prestať cukor úplne. Výrub je skvelý štart pre dobré zdravie.

Druhý Resolution - Zvýšiť svoj Fibre nasávaného

Tam sú početné prírodné potraviny, ktoré sú bohaté na vlákninu, základný živinou. To minimalizuje riziko pomerne veľkom počte nádorových ochorení, kardiovaskulárnych ochorení, a cukrovky typu 2. Pridanie vlákniny do svojho jedálnička môže tiež pomôcť pri odpočítaní niekoľko palcov z vášho pasu. Odporúčaný denný príjem vlákniny je asi 21 až 38 gramov. Prieskumy hovoria, že v priemere, ľudia konzumujú len asi 14 gramov vlákniny. Celé zrná sú plné vlákniny. Dalo by sa začať vrátane celozrnné výrobky vo vašej strave pre začiatočníkov.

load...

Tretia Resolution - zaťaženie na vegetariáni

Denná odporúčaná diéta naznačuje, máte asi tri porcie zeleniny denne, čo samozrejme veľmi málo robiť. Nie je veľa ľudí, ktorí majú radi zeleninu, ale sú bohaté na vlákninu a esenciálne živiny. Pečenie zeleniny vedie k caramelizing cukry prítomné v nich, a to zvyšuje ich chuť, čo je veľmi zdravé a veľmi chutné. Varenie zeleniny na večeru je tak jednoduché. Je len potrebné, aby ich rozsekať, pridajte ich do hrnca, a pop je v rúre. Budú pečienka krásne do chvíle, keď dokončíte zvyšok varenie.

Štvrtá Resolution - Take omega-3 mastné kyseliny

Najviac prirodzený spôsob, ako naložiť na omega - 3 mastné kyseliny je morské plody. Ale existuje mnoho ďalších prírodných zdrojov, vegetariánska, rovnako ako doplnky na trhu k dispozícii. Dalo by sa rozhodnúť pre oriešky, avokádo, a ľanu, ak nie ste losos, tuniak alebo sardinky milenec. Alebo môžete tiež kúpiť nejaké cez-the-counter doplnky. Tieto mastné kyseliny pomáhajú znižovať krvný tlak. Štúdie preukázali, že ľudia, ktorí konzumujú omega - 3 mastné kyseliny pravidelne sú vystavení nižšiemu riziku hypertenzie. Hovorí sa, že tieto živiny tiež pomôže pri zlepšovaní a zlepšenie nálady. A kto nemá rád byť šťastný?

Piaty Resolution - Jedzte menej mäsa

To je asi najťažšie rozlíšenie, a riešenie je radi tofu viac. Áno, budete zachrániť planétu, ak si znížiť príjem mäsa. Jesť menej mäsa tiež pomôže vaše srdce. Budete konzumovať menšie obsah nasýtených tukov, ktoré by sa podľa prieskumu, zvyšuje hladiny LDL. Tofu je skvelý, zdravý výmena. Mohlo by to byť nijaký produkt sám o sebe, ale pohltí chuť ako kus huby, čo je skvelý opekáme alebo sprievod do marinády.

load...

Nemajú znieť jednoducho? V skutočnosti sú! Tieto rezolúcie bude naozaj pomôže, aby budúci rok zdravšie a šťastnejšie. Takže prestať myslieť, prijať výzvu, a mať zdravé Nový rok!

load...