Noviny

4 jednoduché tipy na perfektné vyfarbenie obočia

4 jednoduché tipy na perfektné vyfarbenie obočia

Plné obočie sú považované za najatraktívnejších rysov tváre. Vaše obočie rám vašu tvár štruktúru, takže je nie premýšľať, že styling obočia je oveľa dôležitejšie ako akýkoľvek druh make-upu! Ale nedávny trend propagovaný vizážistov, časopis dizajnérov a módnych návrhárov je opačný koniec plný obočie spektra - odfarbené obočie!

Bielené obočie nie sú nič iné ako jednoducho robiť vaše obočie menej viditeľné. Ako už názov napovedá, vaše obočie sú bielené chemickou látkou, aby boli vyblednuté a menej nápadné. Bielené obočia sú jedinečné a môžu úplne transformovať niečiu tvár. Popularita odfarbené obočie má vyletel, s hollywoodske celebrity ako Kendall Jenner ho športových sebaisto.

Ako vybieliť vlastné obočie:

Ešte vybielené obočie vyzerať ako, váš 'vec? Potom by ste mali určite dať im vyskúšať! Tu je krok za krokom sprievodcu, ktorý vám pomôže získať dokonale bielenej obočie:

load...

Potrebné nástroje:

 • Facial bielidlá (môžete použiť ľubovoľný vlasov alebo tváre bielidlo)
 • Spoolie alebo môžete použiť čistý kozmetický prútik
 • Vazelína (voliteľné)

Ako vybieliť obočie?

 1. Začať s čistým a úhľadne upravené obočie. Dokonalý tvar obočia a tweez sa ich, či existuje nejaký zblúdilý vlasy okolo obočia.
 1. Potom sa čistý vatový tampón a nejakú vazelínu na ňom. Použite ju okolo obočia ľahko. Tento krok možno preskočiť, ale pomáha v prevencii bieliace činidlo z prichádzajúce do styku s pokožkou, aby sa zabránilo podráždeniu. Ak ste čerstvo pinzetou obočie, potom je najlepšie používať vazelínou ako silná formula bielidla môžu dráždiť alebo spáliť pinzetou kožu.
 1. Ďalším krokom je začať namiešanie bielidlo. Stačí sledovať inštrukcie vytlačené na bielidlá pole zmiešať ingrediencie. Potom sa spoolie alebo čistú riasenky prútik a jemne hrebeň obočie. Ako chceme dosiahnuť rovnomerné a jednotné bielenie pre obočie, uistite sa, že do práce spoolie alebo akékoľvek kozmetické prútik tam a späť, aby sa mohol dobre povlak.
 1. Teraz naneste bielidlá zmesi a srsť obočie úplne. Ako je znázornené na obrázku, vaše obočie by mal byť úplne pokrytý s bieliacim mixu.
 1. Potom, zmes sa nechá po dobu 10 minút. Avšak čas potrebný pre bielenie závisí od vašich požiadaviek. Ak chcete zosvetliť je len mierne, potom si môžete nechať len za 5 až 6 minút. Ale ak chcete, svetlé obočie, nechajte zmes na dobrých 10 minút.
 1. Teraz, odstrániť bieliace zmesi pomocou klávesnice bavlnené alebo vlhkú handričku.
 1. Potom opláchnite obočie a osušte.
 1. Tento krok je voliteľný. Môžete si vytvoriť odfarbené obočie mierne neutrálne, bez toho aby sa úplne bledý použitím nejaké umierajúce alebo tónovanie šampón na obočie a nechať 10 minút znova.
 1. Opláchnite a osušte.
 1. A je hotovo!

Tipy Ak chcete získať dokonalý bielenej obočie:

 1. Ak máte veľmi jemné alebo veľmi riedke obočie, potom bielenie zmes reaguje rýchlejšie. Tak, to je najlepšie, aby veľmi starostlivo sledovať na ne. Otestovať vatovým tampónom okolo 3 až 5 minút, a ak to nebolo odfarbiť, nechajte ho po dobu ďalších 2 minút.
 1. Ak máte naozaj tmavo hnedé alebo čierne obočie, potom si môžete všimnúť, vaše obočie sfarbí do oranžova alebo vulgárne. Áno, môžete tón alebo farbivo je po bielení obočie s bieliacim zmesi.
 1. Ak sa vaše obočie sa objaví veľmi svetlý alebo oranžovo po bielení, nemusíte panikáriť. To bude slabnúť počas 5 až 6 dní a zasa neutrálne. Dalo by sa tiež naplniť je mierne tmavšie obočie gél alebo prášok, aby sa oranžovej alebo akýkoľvek svetlejší tón vyzerať menej nápadné.
 1. Ak používate farbu alebo toner neutralizovať bledosť obočie, potom ho aplikovať s veľkou opatrnosťou, aby sa zabránilo farbivo dostať dovnútra do očí. Naneste veľmi malé množstvo produktu s Q-hrot a preťaženia je.

Bielené obočie sú veľmi módne pre ľudí, ako ste vy. Skúsiť to a šokovať svet!

load...

Páči sa vám bielenie obočie? Skúšali ste ich bielenie? Čo si myslíte o odfarbené obočie trend? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie.

load...