Noviny

31 Tiny prsty tetovanie, že Scream veľkých vecí

31 Tiny prsty tetovanie, že Scream veľkých vecí

Tiny prst tetovanie sú cool a trendy. Ich veľkosť je robí ľahko schovať. Pre prvý časovača, ktorí nevedia, čo očakávať, pokiaľ ide o tetovanie, sa odporúča tieto tetovanie. Samozrejme, budete musieť urobiť si vlastný prieskum a zistiť, čo je najbližšie k svojmu srdcu, keď nulovania na dizajne pre niečo tak trvalé na svojom tele. Tu je niekoľko návrhov, aby vaše rozhodovanie jednoduchšie proces. Pozri sa…

1. Jemný perie:

Perie zvyčajne znamenajú nádej alebo nové začiatky. Jediný perie znamená šťastie a zrodenie niečoho nového. Perie tiež symbolizovať vieru, cnosť a lásku. Je to symbol duchovnej ochranu.

2. Semi - Colon:

Rovnako ako interpunkcia, ktorá označuje pauzu, ale nie je konečný vo vete, tetovanie semi - hrubé črevo na prst znamená, že by ste mohli mať pozastavená v živote, ale budete chcieť ísť ďalej a pokračovať s ním.

load...

3. Z Vikingovia:

Symboly Chevron a Inguz patrí medzi Vikingami. Chevron je skratka pre vytvorenie vlastnej realitu alebo cestu. Podporuje tiež gréckeho symbol Inguz, v ktorom sa uvádza, že tam, kde je vôľa, tam je cesta.

4. Kotvové tetovanie:

Tieto tetovanie symbolizujú stabilitu a silu. Stojí za vec alebo osoba, ktorá vás drží na svojom mieste a dáva vám silu k boju s absolútne žiadne situáciu, ktorá je hodil na vás.

5. Fotoaparátom a hora:

Hora je skratka pre "AutInveniamVizmAutFaciam". To znamená, že buď musí nájsť spôsob, alebo urobiť jednu. Je to veľmi inšpirujúce.

load...

Kamera, na druhú stranu, je skratka pre zachytenie momentu. To môže mať súvislosť s cestovaním, alebo určitú udalosť vo svojom živote, ktoré chcete držať večne.

6. Divine Lotus:

Lotosový zvyčajne sa rozmnožuje v blatovej vody. Preto tento tetovanie symbolizuje kvitnúce a montáž predovšetkým ťažkosťami dosiahnuť zenitu osvietenie.

7. Nekonečno:

Nekonečno nie je len matematický symbol. Stojí za prepletené slučky, ktorý odmieta ukončiť. Tvrdí, že láska je čistá a bezpodmienečné a že sľubuje, že trvať večne.

8. Sun & Half Moon:

Slnko znamená silu a mužnú silu. Stojí za všetkým cnostné.

Polmesiac tetovanie je jeden z najlepších malých prstov tetovanie pre ženy. To nájde svoje asociácie s plodnosti a menštruačného cyklu. Jeho tvar tiež pripomína tvar ženského tela. Je feminizmus zosobnený.

9. Fingerstache:

Toto tetovanie je v podstate fúzy na ukazováku. Začalo to ako púhy vtip, keď tetovanie Jay Balboena vytetovať fúzy a umiestnil ju medzi nosom a perami. To pochopil a získal popularitu.

Fúzy tetovanie je zvyčajne spárovaný s cylindrom a králika tetovanie.

10. Whiskerových:

Volali na všetkých milovníkov mačiek! Pokiaľ máte mačacie fetiš, musí mať fúzy vytetované na prsty!

11. Happy Feet:

Labka tetovanie znamená rôzne veci. Mohlo by to byť na počesť svojho obľúbeného domáceho maznáčika, alebo by to mohlo stáť za charakterový rys, ktorý predstavuje kultúru. Je to skvelá voľba tetovanie.

12. Jumping Jack:

Nemusíte byť Australian mať klokan napustené na vašom tele. Často to tetovanie je spojené s výkonom, inteligenciou, prispôsobivosťou, silu, vytrvalosť a rovnováhu, rovnako ako zvláštnosťou klokan.

13. Fly Away:

Lietadla tetovanie odráža vášeň, ale tiež symbolizuje spomienku na dobré skúsenosti. Ak radi cestujete, malo by to byť vaša voľba tetovanie. Tetovanie lietadlo tiež znamenal silu počas prvej a druhej svetovej vojny.

14. King & Queen Of Hearts:

Veľmi jednoducho, tieto tetovanie hlasno uviesť aj jasné, že je váš kráľ, a vy ste jeho kráľovná.

15. Crowning Glory:

Koruna je symbolom kráľovskej rodiny, čo sa premieta do bohatstvo, moc a nadvládu. Pre niekoho, kto s týmito cieľmi, dostať korunu tetovanie vám môže pomôcť zamerať sa na svoj cieľ a pomôže dosiahnuť výšok, ktoré chcete.

16. Three Dots:

Tri bodky zvyčajne predstavujú dnes, zajtra a navždy s vašou milovanej. Potom, čo ste našli "jeden" to je tetovanie budete chcieť vyzdvihnúť.

17. Šípky:

Šípka je Native American symbol, ktorý sa používa pre komunikáciu myšlienky, sny a históriu. Šípka bola zbraň, ktorá poskytovala ochranu a za predpokladu, potravu lovom; Preto to bol nástroj na udržanie života. Zlomený šíp, ako je tá na obrázku, znamená mier.

18. The Ship Wheel & Compass Tetovanie:

Tetovanie Loď kolo znamená vyberiete správnu cestu pre našu cestu životom, takže sme sa čo najlepšie využiť príležitosti, ktoré vrhá na nás.

Pokiaľ ide o kompasu tetovanie, to je skratka pre hľadanie trasy, takže si nie sú stratené, a nájsť zmysel a sú inšpirované ju naplniť.

19. Carbon Tetovanie:

Veda a chémia milovníci iste prikláňať k tomuto jeden.

20. Dáždnik tetovanie:

Dáždnik je skratka pre dočasnú ochranu alebo prístrešia. Avšak, to tiež predstavuje solidaritu rodiny.

21.Musical Poznámky Tetovaný:

Tento je ne-jasné. Ak máte lásku a vášeň pre hudbu, budete určite chcieť mať malú poznámku vytetovanú niekde.

22.Diamond Finger Tetovanie:

Diamanty sú drahé a trvanlivé a označujú odvahu, pevnosť a neporaziteľnosť. Ak žena dostane diamant tetovaná, to znamená plodnosť a ochranu pre jej nenarodené dieťa zo všetkých ziel sveta.

23. Cross:

Mnohí ľudia spájajú kríž s kresťanstvom, ale to je to, čo to vlastne znamená.

Vodorovný nosník je symbolom všetkého ženskými a tiež zahŕňa zemitosti, pasivity, smrť a deštrukciu.

Vertikálne nosník je mužský náprotivok. Stojí za všetko večné, nebeské, aktívny, tvorivý a plný života.

Kríž je teda akýmsi Jin a Jang.

24. Tiger tetovanie:

Keď vidíte tigra, okamžite myslieť na silu a moc. Je nebojácny a má najvyššiu moc v džungli. Tiger tetovanie stojí za všetkými týmito vlastnosťami. Ale so strachom z vyhynutie týchto druhov, mnoho milovníkov zvierat dostať tiger tetovanie v týchto dňoch, aby sa postavil proti pytliactvu tigrov.

25. Oči:

Oči sú jedným z najdôležitejších zmyslových orgánov, a tiež usporiadať veľkú symbolickú hodnotu. Tetovanie oka môže predstavovať esenciu života, štít zo všetkého zlého, koncentrácia, múdrosť a osvietenie, ochranu, božské samostatne a prognózovanie.

26. Znamenie zverokruhu:

Jedná sa o pomerne časté, pričom každá značka má svoj vlastný zmysel a význam.

27. Symbol triezvosti:

Ak si sami nájsť súčasťou skupiny obnovy, ktorý bol závislý na alkohole alebo drogách, mali by ste zvážiť, ako sa to tetovanie vykonané. Tieto tri body trojuholníka predstavujú obnovenia, servis a jednotu pre psychické, fyzické a duševné častí závislosti. Kruh znamená, že celá.

28. Word Tetovanie:

To by mohlo byť len tak nejaké slovo, ktoré znamená niečo pre teba, a je blízko k svojmu srdcu. Prsty sú dobrým miestom pre ich etch navždy, ak samozrejme, si to rozmyslíte neskôr.

29. Dripping klince:

To je len roztomilý, náhodný, legrace tetovanie nápad. Ale môže to tiež znamenať, že niečo, čo človeka, ktorý dostali to urobil. Tetovanie sú nikdy len pre zábavu!

30. Srdce tetovanie:

Toto tetovanie je tak jednoduché, ako to vyzerá. To znamená lásku a jednotnosť. Je to sľub, že nikdy pustiť, a záruka sa vždy tam.

31. Smiley Face:

Ide o stálu pripomienkou, že nikdy starosti a vždy radi!

Malá je veľká, alebo tak hovoria - a tieto drobné tetovanie dokázať, že pravda!

load...