Noviny

30 jednoduchých a jednoduchých návrhov Rangoli, ktoré vyskúšajú túto slávnostnú sezónu

30 jednoduchých a jednoduchých návrhov Rangoli, ktoré vyskúšajú túto slávnostnú sezónu

Milujeme Rangolis pri akejkoľvek príležitosti. Od tej doby môžeme spomenúť, bolo konštantný súčasťou našej tradície. Dnes Rangoli sa vykonáva nielen ako súčasť tradície, ale aj ako forma umenia. Existuje mnoho variácií Rangoli a to sa vykonáva pomocou rôznych zložiek a objektov, z ktorých najčastejšie je farieb a kvetov.

Robiť rangoli desogn právo trvá trochu praxe, ale s pevnou ruku a trochu trpezlivosti to možno vykonať ktokoľvek. Sme radi, že tieto Rangolis môže robiť akýkoľvek nudné miesto, pulzujúce a existuje obrovské množstvo vzorov, z ktorých si môžete vybrať perfektný jeden. Ale tiež vieme, mnohí nie sú profesionáli v tom zložité vzory Rangoli. Takže sme zhromaždili niektoré jednoduché, ale atraktívny dizajn pre všetkých z vás to skúsiť. Vieme, že niektoré z nich môžu vyzerať trochu ťažké, ale môžu byť manipulovaný do niečoho, čo cítite, je dosť možné vykonať pohodlne. Použite niektorý ak týchto návrhov alebo stačí použiť ich ako inšpiráciu a vytvoriť nový dizajn vyzdobiť váš domov.

Jednoduché rangoli Designs

Takže nabudúce, keď je tu zvláštna príležitosť doma, budete vedieť, ako dodať, že pomlčka farby do svojho domu. Ešte s nami podeliť, čo si myslíte o týchto jednoduchých vzorov rangoli.

load...

1. Tento jednoduchý rangoli dizajn vyzerá veľmi živé svojimi krásnymi farbami. Červené a modré kontrastné, aby bolo farebné rangoli. Konštrukcia tiež je pomerne jednoduchá. Kontrastné farby modrej a červenej make to jedna skvelá voľba pre každého. Ten je vhodný pre Diwali a bude vyhovovať väčšine prípadov, pretože je väčšinou kvetina vzorom.

2. Multi-farebný dizajn v, hviezda 'tvar. Táto jedna z jednoduchých rangoli vzory pre začiatočníkov môže byť vykonané kdekoľvek, rovnako ako u prednej brány, pri vchode do miestnosti, alebo kdekoľvek. Slová, Vitajte 'vykonať v rôznych farbách srdečne pozdraviť hostí do svojho domova.

3. Krásne ruže dizajn pre vás urobiť. Základné farby sa používajú tmavé a svetlo ružové variácie a zelenej v dvoch rôznych variantoch pre lístky. Červená farba sa používa k tomu malé ružové vzory a hranice sa vykonáva s bielou. To je ideálny spôsob, ako dať svoj dom krásny človeka pre deň alebo výročie Valentína.

load...

4. Ten je krásny viacfarebný kvet rangoli. Milujeme, ako existuje veľa rôznych farieb používaných v tomto návrhu. Sme tiež radi, ako minútu detaily sú robené s odbornými znalosťami. Kontrastné farby, ako fialové a bledo žltej zatraktívnenie designu.

5. Tento dizajn je veľmi vhodný pre akúkoľvek náboženskú funkciu, alebo robiť v čase slávnostných príležitostiach. Milujeme jedinečný vzor použiť, a tiež jednoduché kvety používané na výrobu tohto rangoli. Okvetné lístky nechtíka sa používajú v tomto prevedení s lotosu bud v stredu, že je stredom príťažlivosti.

6. Dizajn s páva a Lotus dizajnu. Dizajn vyniká použitím žiarivých odtieňoch, ako je jasne ružové a blues. Páv sa vykonáva pomocou odborných rúk a okolité konštrukcie s bielou farbou je tiež vykonané opatrne. Stredná časť je zdobená žiarivo žltej a oranžovej farby a drobných Diyas tam boli umiestnené.

7. A skvelý spôsob, ako pozvať Pána Ganesha do svojho domova, je tento design Ganpati, či je hlavy obrátiť. Žiarivé farby používané v tomto návrhu bude iste priťahovať pozornosť všetkých. Milujeme fialové a ružové odtiene použité pre okolité konštrukcie a svetlé Vermillion odtieňa použité v stredu. Konštrukcia Ganpati bolo vykonané pomocou bielej farby.

8. Bright fialová farba sa používa k tomu šesťhran v stredu tejto konštrukcie rangoli. Milujeme kontrastné farby ako oranžová a ružová používané na okolité konštrukcie. Sme tiež radi neobvyklé vzory a vzory používané v tomto Rangoli. V strede je jasne žltá farba použitá robiť rangoli. Okolité vzory sú tiež neobvyklé a pridať na kráse to.

9. Tento kvet rangoli vyzerá veľmi jednoduchá, ale bude zahŕňať veľa priestoru. Takže ak budete potrebovať veľký Rangoli pokryť priestor vo svojej domáce použitie tohto návrhu. Je to pomerne flexibilný a môžete manipulovať podľa vašich potrieb. Tieto okvetné lístky sú veľmi časté a možno ich ľahko nájsť a je ideálny v akomkoľvek ročnom období. Lotosový kvet v strede je USP tohto návrhu.

10. Tento krásny dizajn je líčiť krásne scenérie na pláži. Sme radi, ako neobvyklý dizajn je. Tiež použitie farieb sa líši od obvyklého kvetu rangoli. Vidíme používanie fialová, žltá, oranžová atď. Vo svetlých farbách a hraničné návrhy, aby to veľmi atraktívne.

11. V tejto konštrukcii vidíme kathakali tanečníka tvár zobrazený v strede. Tento kvet rangoli vyzerá úplne unikátne a okvetné lístky tu použité, sú v podstate z nechtíka a ďalších spoločných kvetín, ktoré sú k dispozícii po celý rok. Okvetné lístky ruží a Diyas použité v konštrukcii dať zvláštny nádych.

12. Ďalšie vyhotovenia popisujúci pokrývky hlavy krásne a pestré kathakali tanečníka. Kathakali tanečnica nosí veľmi veľký a nádherný pokrývky hlavy, ktorá má dnes stal ikonou pre tanečný štýl kathakali. Jednoduché a elegantné konštrukcie ukazuje, presná konštrukcia skutočné tanečnice a používanie jednoduchých kvetov a farieb, aby bolo veľmi jednoduché.

13. Unikátny dizajn s ženou je videný v tomto Rangoli. Milujeme jedinečnosť dizajnu. Žena drží kvetiny v ruke. Farby tu použité sú fialová, žltá, oranžová, zelená, ružová a biela. Dizajn je stále veľmi jednoduché a bude pomerne ľahké pre niekoho, kto sa stredné odborné znalosti.

14. To je tiež rangoli dizajn s krásnu scenériu pláže. Existujú dve lode určené v Rangoli a tiež slnko a mraky, rovnako ako palma sa vykonáva pomocou kvetov. Milujeme jedinečný dizajn. Tento dizajn je dobré pre váš domov, rovnako ako pre súťaž.

15. Toto je krásna kvetina rangoli s bežnými farebnými lístkami. Design je rovnako unikátny ako zmes bežného farebného rangoli dizajne s kvetinovým dizajnom. Toto prevedenie je vhodné pre zvláštne príležitosti a určite získať veľa komplimentov. Milujeme dizajn vták v stredu.

16. Tento dizajn vyzerá veľmi pekne a svieži s úsmevy urobil do neho. Svetlé emotikony vykonané s žltej cez viacfarebného abstraktné vzory, aby bolo úplne unikátne. Táto konštrukcia môže byť vykonané pre súťaže.

17. To je ďalšia verzia dizajnu nie 15. Krásna a úplne jedinečný dizajn s jasnými žiarivými farbami používanými. Milujeme oranžovej, žltej, šafran, a červené okvetné lístky používané. Dizajn v stredu zobrazujúci list a flautu vyzerá celkom vhodné pre Janmastami.

18. Tento jedinečný Rangoli dizajn používa veľké množstvo detailov, ktoré sa vykonáva pomocou kvetov. Sme radi, ako dizajn vyzerá celkom odlišný od toho, čo sme zvyknutí vidieť. Konštrukcia využíva farby ako žltá, oranžová, zelená, fialová a ďalšie. Milujeme biele a ružové lotosové kvety robieval hranicu. Táto konštrukcia môže byť vykonané pre každú príležitosť.

19. Ďalšia variácia dizajnu nie 15, tento Rangoli vyzerá rovnako ako jej zrkadlový odraz. Vonkajšia časť konštrukcie má za následok zboru Chark používaný v Diwali. Milujeme jednoduché farebné lístky používané na tento Rangoli, takže je ľahké urobiť v každom ročnom období.

20. Krásna príroda vykonáva pomocou kvetín, to Rangoli je veľmi vhodný pre súťaže a my sme radi, ako sa celá konštrukcia vykonané čisto a pridanej Diyas aby to bolo ešte krajšie. Milujeme také kreatívne návrhy.

21. Tento dizajn vyzerá veľmi elegantný čistý a triezvy. Milujeme použitie triezvych farbách, aby to menej jasné, ale dizajn je tak unikátne, že to nemôžeme podceňovať. Cítime tieto návrhy potrebujú veľa praxe a veríme, že toto je vhodná pre súťaže príliš. Tiež sme radi dizajn v stredu.

22. Ružové a biele Rangoli. Máme dievčatá milujú niečo ružového, tak ako o tejto krásnej ružové biele Rangoli s žltej, červenej a zelenej farby pridal? Milujeme lotus bud v strede a milujeme Diyas na vonkajšej časti Rangoli. Tento dizajn vyzerá elegantný a môže byť vykonané na všetkých náboženských či zvláštnych príležitostiach.

23. Táto konštrukcia je veľmi pestré a svetlé. Milujeme unikátneho rybieho vzor znázornený na tomto návrhu. Medzi hlavné farby používané tu sú žlté, zelené, modré a červené. Dizajn je jedinečný a môže byť použitý pre každú príležitosť. Milujeme sviežosť dizajnu.

24. Tento návrh sa zameriava na festival Diwali. Bohyňa Laxmi stojaci na lotosu a držanie Diya vyzerá tak krásne. Existuje Diyas vykonané na oboch stranách konštrukcie. Milujeme kontrast vytvorené s hnedým pozadím a dizajnu bohyne Laxmi sa vykonáva s modrou farbou. Tieto údaje sú potom vykonáva s bielou farbou.

25. Tento krásny dizajn ukazuje dva pávy proti sebe. Tento dizajn tiež je veľmi pestrá. Celá konštrukcia sa vykonáva cez pozadie; existuje veľa farieb používaných ako zelená, modrá, fialová, ružová, žltá, červená a ďalšie. Dizajn je úplne unikátne a bolo by skvelé pre každú príležitosť alebo súťaž.

26. Jednoduchý dizajn pre Kolam. Konštrukcia tu znázornené, je pomerne jednoduché a každý môže urobiť. Existuje veľa farieb používaných ale dizajn nie je príliš zložité alebo ťažko takže je ľahké aj pre začiatočníkov. Milujeme, ako farby sú spárované v mnohých ohľadoch v dizajne. Tam je ružová so zelenou, ružovej so žltými a také kombinácie robiť to báječné.

27. Tento krásny a farebný Rangoli je veľmi vhodné pre Holi, pretože sa skladá z mnohých žiarivých farbách. Použitie svetlé farby, ako je modrá, zelená, ružová, oranžová a žltá, aby bolo veľmi ohromujúce a je to skutočne zdôvodňuje príležitosti Holi- festival farieb. Milujeme spletité detaily vykonáva pomocou bielu farbu a vírivý efekt vykonať použitím farby - to všetko vyzerá veľmi unikátny.

28. Krásny dizajn venovaná Ganpati. Konštrukcia Ganpati bola vykonaná v polovici pomocou fialovú farbu nad ružové, fialové pozadie. Centrálny dizajn je obklopený rôznych farebných prevedeniach. Použité farby sú zelená, žltá, oranžová a fialová. Milujeme malé sviečky a Diyas umiestnené nad Rangoli, ako aj, OM 'vzorov, podpísaná v samotnom Rangoli.

29. Elegantné a čisté Flower Rangoli. Máme radi, ako to vyzerá dokonalá a dizajn určite dostanete veľa komplimentov. Dizajn je svieža a elegantne urobiť, to Rangoli vyzerá skvele hodí pre každú príležitosť. Existuje mnoho farebných okvetných lístkov používaných k tomuto návrhu. Používajú mnoho variácií žltej, oranžovej a iné farby. Hranicu sa deje s čiernou farbou.

30. Jasný a krásny Rangoli dizajn s radom jedinečných vzorov a farieb. Tam je veľa tieňovanie a rôznych veľkostiach a tvaroch vzorov. Táto konštrukcia používa svetlé farby ako je zelená, žltá, oranžová, červená, modrá a fialová. Podobné farby sa používajú pre zatienenie a dizajn je zvýraznený s bielymi okrajmi.

Dúfam, že ste milovala tieto vzory. Budeme sa čoskoro s viacerými rangoli jednoduché vzory! Dovtedy si skúste tieto návrhy a dajte nám vedieť, ktoré z nich máte v úmysle, aby sa pokúsili čoskoro.

load...