Noviny

3 najobľúbenejšie tetovanie Katy Perry a ich významy

3 najobľúbenejšie tetovanie Katy Perry a ich významy

Katy Perry, známy v sociálnych okruhoch pre jej slnečné dispozície a zábavu stranu, má niekoľko tetovaní, aby zodpovedala nádherné stranu jej osobnosti. Nesmierne talentovaná speváčka, ona vydala niekoľko grafov, mlátiť hudobných albumov, umiestňovať ju medzi najpopulárnejšie umelkýň v priemysle. Až na jej talent a pútavé osobnosti, spevák je tiež známa pre jej pokory a milosti, kvalít, ktoré sa odrazili v jej tetovanie. Katy Perry bol napustené v celej rade miest, ale každá tetovanie je jemná, elegantná a hlboko zmysluplné vo svojom živote. Vzhľadom k tomu, že jej telo umenie je diskrétny, že nie je vždy možné ich vidieť v zadaní show a hudobné premiéry.

Katy Perry Tetovanie

Majme pohľad na najlepšie Katty Perry tetovanie s ich významy:

1. Lotus Tetovanie na zápästí:

Najjednoduchšie tetovanie na mieste na ocenený spevák je malý a elegantný Lotus Flower tetovanie na pravom zápästí, symbolizujúce nový začiatok, po jej bolestné odlúčenie od komik Russell Brand. Lotus je uctievaný v mnohých kultúrach pre svoju krásu a symbolizuje odvahu a statočnosť sa povzniesť nad ťažkú ​​situácií.

load...

2. Mäta vír & jahoda tetovanie:

Skúmanie neposlušné, módne a zábavné stranu speváka je funky Peppermint Swirl tetovanie napustené tlačiarenskou čerňou na jej pravom členku v nadväznosti na slávnu, California Dreams Tour 'v roku 2017. Podľa povestí robia kolesá, niekoľko iných členov prehliadky tiež dostal rovnaký mätový návrh napustené tlačiarenskou čerňou na ich telách. Zdroje odhaľujú, že spevák mal tetovanie napustené, aby zodpovedala tetovanie jahody na jej druhé členku. Jahoda tetovanie bol vyrytý po, Hello Katy 'turné. Jahodová predstavuje album cyklu jedného z chlapcov, zatiaľ čo mäta pieporná predstavuje jej cukroví štýlu Teenage Dream album cyklus rovnako ako California Dreams Tour. V zaujímavé pozorovanie, kryt album, Teenage Dream ', napísané v zábavné a pestrej mätovým písmo. Pridanie do tablo sú etapa mäta pieporná oblečenia, ktoré mala na sebe, zatiaľ čo dizajn mäta pieporná bol nafarbený na svojom tele.

Jahodová tetovanie bol vyrytý na jej ľavom členku pripomínať úspech jej úspešného albumu, One Of The Boys '. Vo svojej unikátnej okázalý štýl, speváčka používa nafukovacie jahody ako divadelný rekvizita v celej, Hello Katy 'svetového turné, s farebnými ovocnými motívmi na svojom kostýme a doplnkov. Obaja jahody a mäta pieporná odrážajú jej nadšenou osobnosť, znamenať úspech svojich turné albumov.

Umelkyňa bola napustené v celej rade miest, podnecuje špekulácie o jej takzvané, posadnutosti 'pre zdobenie tela. Jedna z najviac hovorí v tomto zozname je katy perry tetovanie v sanskrte. Sanskrtské tetovanie na pravej ruke - Anuugacchati Pravaha, označuje temperament -, ísť s prúdom '. Toto môže tiež byť interpretované ako jeden musí byť poddajný a adaptívne žiť plnohodnotný život a prispievajú k jeho kráse. Toto tetovanie má osobitný význam pre speváka, hold teplé pamäti, že má India. Jej dnes už bývalý manžel, Russel Brand navrhol speváka, zatiaľ čo oni boli na dovolenke v Jaipur, India v decembri 2009. Pár neskôr sa oženil v októbri 2016 v Indii, v hinduistickom obrade s Sanskrit modlitby.

load...

3. Katy Perry Ježiš Tetovanie:

Spevák má štvrtú tetovanie inked na zápästí. Toto je jej najstaršia a má nesmierny význam v živote, pretože spája speváčku na jej hlbokým náboženským presvedčením. Umelkyňa bola kedysi evanjelium spevák a jej prvý album, ktorý vyšiel pod jej skutočným menom Katy Hudson predstavoval kresťanskú hudbu. To bolo v tejto fáze vo svojom živote, že umelec sa sem dostali prvý Jesus tetovanie na jej ľavom zápästí, rok jej bolo osemnásť. Katy Perry má tento tetovanie drahá, pretože je pripomienkou svojich koreňov a rodiny, jej krásne začiatku a neochvejnú podporu v celej svojej kariéry a osobné utrpenia.

Fantastické spevák a očarujúce osobnosť, Katy Perry zvolila jej telo umenia so starostlivosťou, ktoré odrážajú rôznorodosť jej osobnosti pomocou jemnej, ale napriek tomu veľmi významné tetovanie.

Celebrity môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

load...