Noviny

27 Časovo testované a efektívne tipy a techniky zvyšovania dôvery

27 Časovo testované a efektívne tipy a techniky zvyšovania dôvery

Bývaly doby, kedy som sa držal sám vrátil z výkonu svoje sny a dôvod bol jednoduchý - chýbal mi sebavedomie. Bol som nadaný, mal som možnosť, ale potom som váhal. Ako je vždy hovoril, že je lepšie neskoro ako nikdy. A ja som pochopil, prečo za môj nedostatok sebavedomia. Dôvodom je moja váha a spôsob, akým som sa pozrel na seba. Existujú dva hlavné faktory, ktoré Odhoďte úroveň spoľahlivosti do kanalizácie.

To je scenár, ktorý mnohí ľudia zažívajú. A existuje nespočetné množstvo dôvodov sa väčšina z nich má riešenie, ktoré by mohli pomôcť vám, aby vyšiel z tohto stavu. Jediné, čo musíte urobiť, je začať veriť v seba a dať krok vpred smerom k riziku. Pomaly, ale stále budete mať možnosť vidieť, ako sa stal sebavedomý.

27 Time Testované a efektívne Confidence Zvýšenie tipov a techník:

Tu sú 27 účinné spôsoby, ako obohatenie úroveň spoľahlivosti a dosiahnuť svojich snov:

load...

1. Určiť dôvody:

Tam by mohlo byť bezpočet spúšťače pre nedostatok dôvery. Od nadváha na detstva traumu alebo nedostatok sebaúcty, chudoba sa rodinných záležitostí alebo mis-učil ideológiou, príčiny sú nespočetné. Prvý a podstatný krok smerom k posilneniu sebavedomia je identifikovať strach faktorov. Až budete identifikovať dôvod, debata sa sami o výhodách a nevýhodách. Pokúsiť sa prekonať nevýhody s profesionálmi. Akonáhle sa dostanete do tejto poznámky, budete môcť presunúť do ďalšej úrovne.

2. Dostať sa do niektorej telesné cvičenie:

Cvičenie je známe, že majú pozitívny vplyv nielen na zdravie, ale aj na vašej nálade a úroveň spoľahlivosti. Áno! Dostať sa z toho kokónu ste tkané okolo seba a zasiahol cvičebný plán, ktorý vám vyhovuje. Mohlo by to byť v blízkosti telocvičňa alebo triedy jogy. Dokonca si môžete zapísať sami pre aerobiku alebo môžu byť zumba!

Stačí začať s míľu dlhú prechádzku dvakrát týždenne. A akonáhle sa dostanete naladený na to, môžete sa pripojiť fitness triedy. Postupom času, zvýšiť frekvenciu tréningu. To pomáha pri znižovaní hladiny kortizolu, zvýšiť hladinu serotonínu, a teda dôveru.

load...

3. Ženícha sami seba:

Tak, ako si ženích sám robí veľa rozdiel. Teplá sprcha s dobrým umývanie vlasov a jemným nádychom make-up môže zmeniť spôsob, akým sa pozeráte, Pepping vaše koncepcie a dôvery úrovne self-image. Robím to, keď sa cítim nízka. Dobrý face wash a následne parou a potom trochu Kajal v očiach... A cítim sa super!

4. Zdobiť Pekne:

Ten stúpa s grooming častí. Nepotrebujete RS. 2000 šaty vyzerať pekne. Aj jednoduchá bavlnená kurta spárovaný s čistým džínsy a dobre zviazaný vlasy - a budete vyzerať mláďa a sú pripravení prijať na svete.

5. Zmeniť spôsob, akým sa pozeráte na seba:

Záležitosti self-vnímania, a to aj vo veľmi intenzívnom spôsobom! Ak máte pocit, že nie sú dobré, potom ste si istí, vytiahnuť morálku na historickom minime. Takže, zmeniť! Zmeniť spôsob, akým vnímate sami. Pre mňa, ja som vždy najlepší. Naozaj sa nestarám o to, čo si ľudia myslia o mne, ale to neznamená, že musíte byť arogantný. Stačí ju naladiť do tej pozitívnej nálade.

6. Bid Adieu To negatívne myšlienky:

Máte na to, že aby sa zabránilo ďalšej škody. Zastavte ten negatívny spôsob myslenia. Nikdy nehovor "Nemôžem to urobiť" alebo "Je to príliš ťažké pre mňa" alebo "To nie je môj šálku čaju." Tieto výroky bez vášho vedomia, pomaly naladiť sa do vášho myslenia procesu, postupne vás opúšťať s nulovou dôveru.

7. Embrace pozitivity:

Budete premýšľať, prečo som sa rozdeliť negatívne a pozitívne myšlienky. Je to preto, že je to účinný spôsob. Vedieť, čo je pozitívne a čo negatívne a ich oddeľovanie, je veľmi dôležité, dôvera zvýšenie techniku. Keď som začal schudnúť 3 rokov späť, som sa dozvedel to. A s tým som bol schopný dosiahnuť to, čo som chcel do dátumu a ešte viac. Skúste to, ak ste nikdy nerobil.

8. Diskusia k sebe:

Mali by ste si byť vedomí sily svojho nepriateľa, keď ste vo vojnovom poli. A tu ste váš nepriateľ. Tak s vedomím, sa in-hĺbka je veľmi dôležité posúdiť škody. Proces zmena myslenia - z negatívneho na pozitívny - nie je ľahká úloha, pretože ste svojím nepriateľ tu. Vypočujte si svoje myšlienky a začať písať dole každý a všetko, čo si myslíte. To vám pomôže analyzovať, čo presne cítite.

Porozumieť tomu, prečo si myslíte, že negatívne. Pochopiť, čo robí šťastnejší. Snažte sa viac sústrediť na tie pozitívne viny, aj keď sa jedná o malý. Ak ste niekedy nastaviť obmedzenia pre seba, potom oslobodiť. Ponoriť sa hlboko do seba a odkryť skryté sily vo vás sa ukázať ako veľmi sebavedomý osobu.

9. Be Self-súcitný:

Jeden z najlepších tipov, ako zlepšiť sebavedomie je byť súcitný! Súcit je mocný nástroj, ktorý generuje nič iné ako dobro. Musíte byť súcitný k sebe. Praktizovanie súcit meditácie bude skutočne pomôže pochopiť a odhaliť jeho vitalitu a výhody.

10. Dopriať pozitívne opatrenia:

Len zmena myšlienkový prúd v pozitívnej vám nepomôže. Musíte dať tie, do akcie tiež. Vždy jednať s pozitívnym myslenia. Začnite pomaly, jedna akcia čas, a táto zmena bude stála. Byť v kontakte s ľuďmi v pozitívnym spôsobom, takže môžete channelize ich pozitívnu energiu do akcie. A za pár dní budete začnete cítiť rozdiel.

11. Byť súcitný a Empatická voči druhým:

Prichádza prastarý a jeden z najlepších dôvery zvyšovanie tipy, ktoré naozaj funguje. Byť veľkorysý a láskavý k blížnym vytvára pocit vlastnej súcitu. A v priebehu času, pretože pomáha pri zlepšovaní vlastný obraz. Len riadiť týmto zlatého pravidla a uvidíte, ako dobre sa cítite, keď ste súcitný a empatický voči ostatným. Táto jednoduchá myšlienka, že ste dobrý pre ostatné sa automaticky robiť zázraky, aby vaše úrovňou spoľahlivosti.

12. Pripravte sa:

Bez ohľadu na jednoduchosti situácie, vaša úroveň záležitosťou prípravy. Poďme hore na príklade tu. Ste sa objavujú na skúšku či pohovor. Vaša úroveň prípravy budú v skutočnosti rozhodovať na úrovni nervozity. Môžete byť na maximálnu ľahkosťou len vtedy, keď viete, že budete mať možnosť riešiť prípadné prekážky, ktoré prichádzajú kríž, čo znamená, že ste na najlepšej úrovni dôveru. Tak, byť pripravený.

A to platí aj pre rôzne aspekty života. Život je nepredvídateľný. Nikdy nebudete vedieť, čo je tam čaká na vás v budúcom okamihu života. Udržať si pripravení na pozitívne aj negatívne nepredvídaných okolností. To bude určite vám pomôže zo straty nádej a dôveru, keď sa niečo neočakávané vás udrie. Len myslieť na život ako skúšku, ktorú dal do triedy X a vidieť svoje stúpajúce úrovňou spoľahlivosti.

13. Stanoviť pravidlá a riadiť sa nimi:

Ak ste boli vedúci nesystematické život doteraz, potom by mohlo byť jedným z dôvodov, prečo vaša úrovňou spoľahlivosti namáčanie. Áno! Je to osvedčený pravidlom. Osoba, ktorá vedie život postavený na zásadách a usmerneniach je často známe, že príkladné úrovne spoľahlivosti než šťastný ísť šťastie kolegami.

A ak už máte niektoré princípy vo svojom živote, potom je skontrolovať. Čo sú tieto? Vy ste vedomí akýchkoľvek pravidiel? Ak áno, aké to sú? Urobil som to a je známe, že sú účinné. Hneď od jednoduchých pravidiel pre chudnutie pre zriadenie úradu doma, som vždy dodržiaval pravidlá som si stanovili pre seba. A úrovne spoľahlivosti automaticky zvýšili ako som sa ocitol v pohode, keď som sa v súlade s pravidlami.

14. Opravte držanie tela:

Váš postoj je známkou vašich úrovňou spoľahlivosti. Už ste niekedy videli tie modely chôdza po rampe? Oni nikdy neznížila; ich ramená sú vždy široká a ich telo vysoký. To je jedna zásadná vec, ktorú by ste mali prijať k zvýšeniu úrovne spoľahlivosti. Sedieť rovno, všade tam, kde sedíte. A pri chôdzi tiež, uistite sa, že vaše ramená sú rovné a nie previsnuté. Ako si postaviť vysoký, budete určite vyzerať viac atraktívne, a nehovoriac o úroveň spoľahlivosti.

15. Diskusia pomaly:

Jednoduchá vec, ako by to mohlo robiť veľa rozdiel vo vnímaní. Len hovoriť pomaly a byť si vedomý toho, čo hovorí. Je zodpovedný za to, čo sa hovorí. By ste nemali robiť poslucháča netrpezlivý. Osoba, ktorá má nízku úroveň dôvery v seba sa viaže hovoriť celkom rýchlo. Takže trik je pomaly hovoriť, aj keď si nie ste istí, dosť, a po niekoľkých incidentoch, budete automaticky pocit, že vaše držanie tela sa zlepšila.

16. Zlepšiť svoje Competency:

A zlepšiť úroveň kompetencií, musíte sa viac kompetentní. Teraz, to znie rovnako, nie? Avšak, pokiaľ ide o skutočnosti, to sa mení. Pre zvýšenie vašej úrovne kompetencií, je potrebné študovať a udržať cvičiť, čo ste študovali. Cvičenie vám pomôže zlepšiť v priebehu času.

Ak ste spisovateľ a chcú stavať vynikajúce zápisu-up, potom by ste mali vykonávať to v priebehu času. Profesionálne písanie neprichádza v jednom zábere. Veľa blogov, malých write-ups, plus veľa trpezlivosti a praxe - ktorý zvýši hladinu kompetencie. Čím viac kompetentní ste, tým lepšie úrovne spoľahlivosti bude.

17. Stanoviť ciele:

Stanovenie cieľov, blízky rôznych ďalších podmienok, je tu úplne zásadné. Uistite sa, že máte v pláne ciele SMART.

  1. S- Specific
  2. M - merateľný
  3. A - Dosiahnuteľné
  4. R- Realistic
  5. T- časovo ohraničená

Tieto ciele 5 bodov vám pomôže vybudovať zo základne vo veľmi silným spôsobom. Uistite sa, že budete mať svoje ciele malý. Mali by byť vždy realistické. Nereálne ciele sú istí, že majú negatívny vplyv na vaše výsledky.

Povedzme, že sa snažíte schudnúť. Ak ste 85 kg a chcete schudnúť, potom sa držať cieľovej stratu 5 kg za mesiac. To je prijateľné, dosiahnuteľné a realistické. Strata 15 kíl hmotnosti za mesiac rozhodne vyzerá príliš veľký a veľmi nereálne. Každý z etapy dosiahnuť, dám vaša dôvera impulz.

18. Zmena Yourself:

Chuck out svoje návyky, jeden po druhom. Zvyky tu poukázať na non-pozitívnych ty. Hovoria, fajčenie či alkoholizmus, ak ste na chudnutie režimu. Učiť novú a hovorili: pitnú vodu. Pokiaľ bude výskum veril, potom to trvá 6 týždňov pre vaše telo podmieniť k zmene a prijať ju ako zvyk. Takže čakať 6 mesiacov vidieť rozdiel. Keď si splniť túto zmenu, budete sa cítiť, ako by ste dosiahli niečo. A tento pocit dosiahnutie je booster sebavedomie.

19. Zmeniť svoje zameranie:

Prestaň sa sťažovať a začať so zameraním na vaše riešenie. V okamihu, keď začnete meniť svoje zameranie na odpovede, budete pomaly zistíte, že vaše problémy nie sú ťahanie úrovne spoľahlivosti nadol. Namiesto toho, aby povedal: "Mám nulovú hladinu energie", sa snaží zistiť, ako môžete obohatenie energetickej hladiny. Len nehovorte, "nemám čas na cvičenie"; pokúsiť sa vytvoriť niektoré z nich. A krok za krokom, ako sa sústrediť na riešenie, budete pomaly cítiť, že pozitívna energia začne preteká vo vás.

20. Step Out svoju zónu pohodlia:

Presvedčený, ľudia je známe, že zaberajú viac rizík. A naopak, čo znamená, že riskovanie automaticky zvyšuje svoju úroveň dôvery. Vystúpiť zo zóny pohodlia. Ak pracujete v telocvični, potom sa zastaví na lepenie len bežiacom páse na 5 km za hodinu. Skúste tvrdšie jeden, povedzme vysoko intenzívny intervalový tréning.

Podobne prestať písať o témach, ktoré spadajú do svoju zónu pohodlia. Akonáhle vyjdete z tej ľahkosti a pohody, a dotknúť úspech, budete automaticky cítiť požehnaný a energický.

21. Be Thankful:

Jeden z najlepších tipov na rozvoj sebavedomie je byť vďačný! Moc vďačnosti je úžasné. Byť vďačný a vďačný za to, čo máte v tejto chvíli vo svojom živote vám pomôže ísť dlhú cestu. Je to veľmi pozitívny činnosť a docela obohacujúce jeden príliš. A byť pozitívne dáva svoj sebapoňatia podporu. Čím lepšie je vaša self-image, tým vyššia je hladina spoľahlivosti bude.

22. Krok z neznalosti Oblasť:

Zatiaľ čo mnoho času, nevedomosti, ale toto pravidlo je pomerne tu neuplatňuje. Pochádzať z bytia neznalý a začať učiť. Vybavte sa s silu vedomostí. Čím vyššie úrovne vedomostí, tým vyššia je hladina spoľahlivosti bude. Spolu s prípravou sami a rozvíjať svoje kompetencie, mali by ste tiež obohatenie úrovne vedomostí. Využívať časopisy, knihy, internet, ľudia, a skúsenosti, v tomto prípade, čokoľvek k dispozícii okolo seba získať znalosti. Tie z vás urobí silnejšie zvnútra.

23. Odmeňte:

Odmena nutne neznamená, že darovanie niečo, čo stojí milióny. Mohlo by to byť aj tak jednoduché ako kus čokolády. Len uistiť, že to urobíte. Najlepším príkladom citovať tu by bolo, že ľudia na svojej ceste chudnutie. Tieto dietológovia, ktorí ich vedú často naznačujú, títo ľudia majú cheat jedlo raz týždenne. To by malo v ideálnom prípade byť považované za odmenu jedlo pre to, čo ste dosiahli v priebehu týždňa.

Dal som si cieľ pre každý mesiac a vždy, keď som dosiahnuť, ja sám dar niečo, čo som chcel mať všetky tieto dni. Vpravo od zmrzliny ku knihám, Kurtas do šperkov, som odmeniť sám seba. A áno, to sa rozhodne zvýšila svoju morálku, rovnako ako úroveň spoľahlivosti. To ma stále dopredu než nechať ma depresie.

24. Keep Smiling:

Ešte jedna maličkosť, ale báječný spôsob, ako udržať si svoje úrovne spoľahlivosti. Vo chvíli, keď sa smeješ, pretože zvyšuje vaše energetickej hladiny. Čím lepšie je vaša energetickej hladiny sú, tým vyššie úrovne dôvery sa bude. A poď, úsmev nebude vás to stáť tisíc perly. Spolu s výrobou budete cítiť lepšie okamžite, to vám dáva energetickej hladiny, ktoré sú celkom nákazlivé. Z tohto dôvodu nikdy zabudnúť na túto akciu do svojho zoznamu k budovaniu dôvery tipov.

25. Vždy v dobrej spoločnosti:

Osoba s pozitívnou energiou a príkladnú úrovňou spoľahlivosti je určite ju preniesť na toho, kto je v jeho spoločnosti. Takže, uistite sa, že ste v spoločnosti niekoho, kto má tieto vlastnosti.

26. Vyplňte svoj zoznam úloh:

Má dlhý zoznam robiť veci naozaj nechutné a energeticky náročná. Nikdy odkladať svoj zoznam úloh. Tick ​​označiť každú úlohu, ako ho dokončiť a cítiť rozdiel, ktoré používa k vašej energetickej hladiny. Budete cítiť kultivovane. Jeden z najlepších tipov spoľahlivosti je mať pocit úspechu a spokojnosti pre lepšiu úroveň dôvery.

27. Byť organizovaná:

Vždy vyčistiť neporiadok na vašom stole a zo svojho šatníka. Udržať veci organizovanej a usporiadané spôsobom. Udržujte všetko na dosah. Prosté chaosu vás udrží pokojný a pod kontrolou. Pokojný a ovládanou osobou nikdy nemôže ísť low na jeho úrovňou spoľahlivosti.

Jedná sa o 27 budovanie dôvery techniky, ktoré sledujem, aby moje úrovne spoľahlivosti up vždy. Ste si istí? Čo robíte pre udržanie a zvýšiť úroveň spoľahlivosti?

Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...