Noviny

25 Unikátne vzory Rangoli s témami pre súťaže

25 Unikátne vzory Rangoli s témami pre súťaže

Rangolis sú niečo, čo každý z nás môže ľahko týkať ako oni znamenať dve dôležité veci - farby, ktoré my Indovia milujú a slávností, ktorú sme Indiáni baví so svojimi rodinami. Či už ide o akúkoľvek príležitosť, rodina funkcie alebo festival, je Rangoli môže zdvihnúť náladu všetkým a môže vyniesť vám niekoľko rýchlych komplimenty. Je to skvelý spôsob, ako pridať farbu do inak ponurej monochromatické života tým, že pridá nejaké kúzlo, aby vaše domov. Počas slávností je to považované za tradície, aby sa rangoli celej Indii. Ale rovnako ako my Indovia sú tak odlišné v našich spôsoboch, štýly a techniky robí rangoli sa líši v rôznych kultúrach.

Rangoli je umenie, a to si vyžaduje čas a prax, aby sa stal odborníkom v akomkoľvek odbore. A ak sa chcete podieľať na rangoli súťaží, máme niektoré jedinečné rangoli návrhy pre vás z čoho vyberať. Designs for Rangolis sa líšia podľa typu a slávnostné príležitosti, a môžete si vybrať pre vašu konkurenciu spôsobom.

Tradične sme videli Rangolis sú vyrobené so špeciálnou rangoli farbách, ale v týchto dňoch sme svedkami okvetných plátkov ako ingrediencie pre Rangolis taky. Tiež v prevedení, došlo k obrovskej zmene sa ľudia stále viac vedomí tohto krásne tradičné umenie, vyžíva a vytvárať rôzne typy návrhov, ktoré ľudia považovali za nebolo možné skôr.

load...

Tu vám predstavujeme niektoré existujúce nápady a najnovšie návrhy rangoli na súťažiach prebiehajúcich v roku 2017. Všetky tieto návrhy sú založené tému, to znamená, že sú určené pre určité príležitosti, a veríme, že nájdete tieto veľmi užitočné sa pripraviť na konkurenciu. Jedná sa o jedinečné, tučný a bude určite priláka mnoho ocenení a iste vám 1. Cenu v súťaži.

25 Rangoli vzory pre výberové konania:

1. Festivaly založené na Pána Ganesh boli veľmi populárne v Indii, ako sme Indiáni veria, že prináša prosperitu a šťastie. Takže začneme s týmto krásnym Rangoli lorda Ganesh v centre obklopenej záplave farieb. Použité farby sú živé, takže to skvelá voľba pre váš domov, alebo pre každú príležitosť, pokiaľ ide o slávnosti. A áno, toto je tichý prefekt voľbou všetkých návrhov na rangoli pre súťaže s témami, ako zarobiť, že 1. Cenu taky.

load...

2. Naše národné vták, Peacock 'nájde osobitné miesto v našom živote. Odlišné farby prítomné v Peacock perie boli zdrojom inšpirácie, rovnako ako radosti pre mnoho. V tomto Rangoli, vidíme rovnaké krása páva prezentovaný prostredníctvom tohto krásneho umenia. Žiarivé farby sú tiež skvelým dôvodom pre jej jedinečnosť. To je ďalší návrh, ktorý vám vyhrá bodovým svetlom v tomto rangoli súťaže.

3. Tento je jednoduchý a bude užitočná pre tých, ktorí s menšími skúsenosťami v tomto odbore. Existujú iba tri farby používané pre tento design - fialovej, zelenej a bielej. Tieto Diyas tu používajú, aby to celkom jednoduchý a prostý. Môžete nastaviť veľkosť tejto konštrukcie podľa svojich preferencií. Máme radi ako dizajn je super ľahké robiť, ale stále vyzerá unikátne a útulne.

4. Tu je nový štýl robí rangoli. Tu vidíme používanie farieb, ako aj kvety. Peacock sa vykonáva pomocou farby a kvety tu použité sú skutočné okvetné lístky. Tento úplne nový a jedinečný prístup k umeniu Rangoli. Použitie kvetín ako nechtíka lekárskeho a harmančeka sú tiež vidieť tu.

5. Jedinečnosť je to, čo všetci chceme vo všetkom, čo robíme. Tak prečo neskúsiť iný typ rangoli tejto doby sa tento jednoduchý a malý rangoli dizajnu. Hlavným rysom tohto Rangoli je korálky a kamene používané pre zvýraznenie designu. Zlaté guličky používané načrtnúť návrhy aj zaslúži osobitnú zmienku.

6. Teraz tu je kvetina Rangoli. My všetci milujú kvety a čo lepší spôsob, ako vyzdobiť váš domov, než robí túto kvetinu rangoli. Len zbierať okvetné lístky na rôznych odtieňoch a listy a začať robiť túto hroznú rangoli. Sme radi, ako sa Diyas umiestnený na obrysu dizajnu a osobitnú zmienku potrebné stanoviť jednotný ruže používané pre zvýraznenie centrum.

7.Our fascinácia farebné vták, Peacock nie je nič nové. Máme radi farby Peacock a tu je ďalším dôkazom našej intenzívnej lásky k tejto krásnej stvorenia prírody. Žiarivé farby používané v tomto návrhu, aby to veľmi krásne Rangoli dizajn pre súťaží.

8. Veľmi krásna kvetina Rangoli na palici súťaží. Táto konštrukcia má indické ženy tanečnice robila tancovať, Mudry '. Táto téma je veľmi inovatívne a Rangoli je určite vám priniesla veľa komplimentov. Dizajn predstavuje veľa jemných detailov, takže to nie je pre začiatočníkov.

9. Tu je veľmi jednoduchý Rangoli dizajn s využívania farieb čerpať farebné rangoli na zem. Existujú rôzne odtiene a gradient účinok je používaný v dizajne. Tento je pre každého ľahké robiť. Budete stačí len trochu praxe a onedlho môžete ľahko dosiahnuť výsledky, ako je táto.

10. Ako už bolo povedané, my Indovia majú fascináciu pre krásny vták Peacock, a to je tiež príkladom, ako sa stala veľmi dôležitou súčasťou našej kultúry. Tento dizajn Rangoli je vybavený dvoma pávy a hlavným lákadlom je použiť rôzne farby a použitia malého zrkadla ako kamene v rôznych tvaroch, aby ďalej pridať krásu tohto už krásnym dizajnom. Sme tiež radi stopu trblietky používané pre zvýraznenie rangoli.

11. Kvet Rangoli pre Holi. Festival farieb bude tiež navštíviť svoje domovy s týmto krásnym Rangoli vyrobené z kvetov. Unikátny body? Malé hlinené hrnce v stredu a farby Holi sú umiestnené v konštrukcii podobať Holi. Slovo, Holi 'v hindčine v stredu tiež potrebuje osobitnú zmienku. To je určite veľmi vám priniesla 1. Cenu v rangoli dizajnérskej súťaži.

12. Ďalšie prevedenie s páva, ako hlavnú tému. Tento je pulzujúce Rangoli s množstvom modré a zelené odtiene použité. Použitie malých sviečok a Diyas tiež pridať do krása. Použitie svetlých odtieňov robí tento jedinečný.

13. Opäť nádherná Peacock motívom dizajnu. Tu vidíme, rôzne odtiene modrej a zelenej farby sú používané. Tam je intenzívna tieňovanie a tento návrh v skutočnosti si vyžaduje odborné znalosti v Rangoli Making umení získať výsledky, ako sú tieto.

14. Kvet Rangoli pre každú príležitosť. Tento jednoduchý kvet Rangoli používa veľmi málo farieb a nemá veľa zložitých vzorov, takže je to dobré pre tých s menšími skúsenosťami. Sme radi, ako je návrh stále čo najjednoduchšie a spoločné okvetných plátkov ako nechtík a ruže sú používané, ale to vyzerá tak krásne.

15. Tu je ešte jeden s páva ako ústrednú tému. Dizajn je pomerne jednoduchšie, než tie ostatné sme ukázali ste, ale hlavným lákadlom tu sú Diyas používané dať tento design jedinečný nádych.

16. Ten je jedinečný Rangoli konštrukcie ako ostatné a bude krásne hodí do každej slávnostnej príležitosti. Použité farby sú tiež minimálne bez starostí. Milujeme, ako jednoduché tento rangoli dizajn s bodkami pre súťaže vyzerať.

17. Teraz, než sa začnete cítiť opakujú, chceme vás pozývam na tomto krásnom kvete rangoli. Hlavným lákadlom je Peacock dizajnu, ale tu použité farby sú triezvejší a nie sú jasné vôbec. Purpurová farba sa používa na výrobu designu Peacock. Zvyšok z nich je vyzdobený kvetov v bielej, žltej, oranžovej a zelené listy. Definitívne Top 3 laureátom.

18. Tu je krásny Rangoli dizajn s indickou ženu. Sme radi, ako umelec používa veľmi jemné detaily, aby tento návrh živé jeden. Tam je použitie tieňovanie a rôzne odtiene sú použité, aby tento rangoli jedinečný vzhľad. Ak je váš záujem o voľnú ruku rangoli dizajnu pre hospodársku súťaž, ktorá bude prvým miestom, potom je to určite za to!

19. Ste unavení spoločných rangoli vzorov pre Diwali. Myslíte si, že každý je kresba rovnakých vzorov. Tak ako o tomto návrhu, ktorý sa vyznačuje žena drží Diya - čo je ideálne pre Diwali tému. Existuje intenzívnejšie detaily minute a umelcovej odborné zručnosti nemajú byť ignorované. Tam je použitie tieňovanie v podobných odtieňoch. Záhyby na šatách, na tvári a ďalších oblastiach konštrukcie ukazujú rôzne typy zatienenia. Všetci vo všetkých tohto návrhu ich obidve z najlepších rangoli vzorov pre konkurenciu. Ak môžete, aby to tvoje, to je istý výstrel vám vyhrá 1. Cenu v súťaži rangoli.

20. Táto Rangoli je príkladom perfektne vykonanej Rangoli pre každú príležitosť. Tam je použitie rôznych geometrických tvarov a mnohých rôznych farieb. Na dosiahnutie tejto dokonalosti, je potrebné veľké zručnosti v Rangoli robiť, takže to nie je naozaj vhodný pre začiatočníkov.

21. Ide o jednoduchý a domácke verzie Rangoli. Existuje mnoho odtieňov používané ale účinky nie sú dokonalé. Ten bude skvelé pre tých, ktorí nemajú veľké schopnosti pri vytváraní rangoli. Použitie kvetov zdobí tiež robí to viac krásne a atraktívne.

22. Vítaná zmena od množstva farebných Rangoli sme videli doteraz. Ten sa skladá z iba dvoch farbách ružovej a bielej. Rangoli používa tradičné vzory, ako sú kvetinové vzory a tradičných motívov na vytvorenie tohto efektu. Milujeme svojej jednoduchosti a jedinečnosti.

23. Posledné Peacock tému rangoli na tento post. Predstavujeme pár pávov a ich kolektívne vplyv nám zostáva reč. Intenzívne zelený odtieň spolu s ďalšími tieňovanie a malé detaily, aby to nádherné stvorenia Rangoli. K dispozícii je veľké množstvo detailov a tieňovanie v Rangoli, takže to potrebuje dobré schopnosti obnoviť takú konštrukciu.

24. Holi je neúplná bez 'Krishna' a 'Radha'. Tento krásny dizajn ukazuje téma Holi sa Radha a Krishna ako centrum príťažlivosti. Milujeme svoje Humongous veľkosť a rôznorodé využitie farieb. Návrhy hľadá vhodné pre tému rangoli súťaž Holi.

25. To je pre Diwali rangoli súťaží. Bohyňa Laxmi je ústredná postava v tomto Rangoli, držiace Diya, ktorá je tiež symbolom festivalu Diwali. Existujú aj iné Diyas uvedené v návrhu tiež. To je úplne odlišné od bežného Diwali Rangoli sme zvyknutí vidieť v súťažiach. To umožní, aby váš návrh vyniká od ostatných a priniesla vám hlavnú cenu.

Vyzbrojení všetky tieto návrhy, sme si istí, že budete môcť poraziť konkurenciu veľmi ľahko. Dajte nám vedieť, aké je vaša obľúbená konštrukcia medzi nimi?

load...