Noviny

25 najviac farebných vzorov Rangoli s kvetmi

25 najviac farebných vzorov Rangoli s kvetmi

Rangoli je dekoratívne a farebné prevedenie vykonaný na podlahách, najmä pri slávnostných príležitostiach. Tie sú považované za posvätné a majú slúžiť ako príjemné oblasti bohom.

Rangolis sú zvyčajne farebné (aj keď nájdete monochromatická navrhuje príliš) a sú vyrobené za použitia niekoľkých materiálov, ako okvetné lístky, ryža, múka apod vo východnej a južnej oblasti, Rangolis sú vyrobené s použitím zmesi vyrobené z uzemnené ryže zmiešané s vodou, a sú špeciálne nazýva Kolams (v Tamil Nadu). Takže každý región má svoje vlastné spôsoby, ako robiť ich rangolis.

Z týchto nespočetných návrhov, Flower rangoli je niečo, čo všetci milujeme a pretože je to veľmi populárny po celej krajine, sme vybrali 25 najlepších Flower rangoli vzory, ktoré môžete použiť pre ľahkú referencie pri nasledujúcom kreslení jeden.

load...

Medzi najčastejšie kvety používané v Kvetnej ranglois sú sú sedmokrásky, ruže a nechtíka. Nielen kvety, ale listy sa používajú v čase kvitnutia Rangoli taky. Takže poďme sa rýchlo pozrieť niektoré z najpopulárnejších designov rangoli.

Rangoli Designs s kvetinami

1. Ten je nádherný kvet rangoli pomocou kvetín rôznych farieb. Rangoli tu má ruže, sedmokrásky, rôzne farebné mesiačiky a mnoho ďalšieho. Tento je veľmi obtiažna konštrukcia a téma je kvetinové a Romantic. Tvar kvet dostal krútenie s dôrazom na srdce v tvare vzorov. Celkovo vzaté, je to skvelý design pre akékoľvek príležitosti a môže byť vykonané na rovných výročie svadby alebo taky.

load...

2. Ten obsahuje tiež veľa farieb, ktoré je veľmi pestrá Rangoli robí. Stredom príťažlivosti je Diya. Oranžová farba Marigold sa stane primárnym farba v tomto rangoli a bielej a fialovej špirála shaps na hranici sa pridá k jeho jedinečnosti.

3. Tento je oprávnený dôvod pre termín - Flower Rangoli, pretože je to rangoli v tvare skutočného kvetu a skladá sa z kvetov rovnako. Milujeme, ako päť okvetné lístky kvetu v rangoli sa vykonáva pomocou niekoľkých farebných kvetov. Sme tiež radi pridanej ružových lístkov, v centre dizajnu.

4. Ten je ďalší veľmi farebný dizajn, ktorý zahŕňa veľa farieb a je naozaj skvelý spôsob, ako osláviť akúkoľvek slávnostný deň. Pretože je veľmi pestrý, možno ho použiť pri akejkoľvek príležitosti, ako je Diwali, iné náboženské funkcie alebo na akýkoľvek iný deň taky. Ale myslíme si, že to robí veľmi pekný Holi rangoli, a to najmä vďaka svojej farebnej hry. Súhlasíš?

5. Tu je ďalší jasné a farebné rangoli vyrobené z kvetov. Zvláštne touch v tomto rangoli je lotus púčiky používané v stredu zdobia rangoli. Použitie farieb je tiež skvelá a robí tento dizajn je skvelý spôsob, ako váš domov pestré vo veľkom štýle. Sme tiež radi tie kvetinové repliky vytvorené v strede každého žltý kvet okvetné lístok s použitím ruží.

6. Swastika je znamením všetkých vecí dobrých a svätých pre hinduistov a tu vidíme veľmi pekný svastika bola vytvorená s krásnym kvetov. Táto zložitá konštrukcia pomocou lístky rôznych farieb je apt reprezentácia svastiky, ktorý je vraj veľmi svätý. Takže si môžete urobiť pri akejkoľvek príležitosti ako svadby, alebo Diwali alebo Holi taky.

7. Teraz tento jeden, cítime, je úplne ojedinelý od tých sme zvyknutí vídať. Ten je vytvorený mať na pamäti, pri príležitosti Diwali, takže Diyas na ktoromkoľvek rohu robiť to ešte lepšie. Tiež sme radi veľkú škálu farebných okvetných plátkov používaných pre rangoli.

8. Lord Ganesha je jedným z najviac uctievaných bohov v Indii a on sa hovorí, že dať každému, Siddhi ', silu a vedomosti pre dosiahnutie niečí sny. On je sekundárna božstvo takmer vo všetkých festivaloch a vidíme Lord Ganesha zdobia mnoho rangolis taky. Rovnako tak som ho vidíme v tomto krásnom kvete Rangoli, ktoré možno vykonať na akékoľvek náboženské príležitosti.

9. Ďalšie flower inšpirovaný 'Flower rangoli' dizajn pre vás. Milujeme, ako pekne to bolo urobené a tiež farby použité na tento účel je veľmi krásna. Uvádzanie Diyas na hranici rangoli je ešte krajšia. Tiež by sme radi rôzne štylizované kvetinové tvary sú použité v tomto návrhu dávať to jedinečný nádych.

10. Tento kvet rangoli predstavuje pre nás najvyššiu dokonalosť svojho tvorcu. Malé detaily v tomto rangoli aby to bolo ešte zaujímavejšie. Sme radi, ako sa kruhový náplasť trávy bola použitá ako základ pre vytvorenie tento krásny dizajn. Tiež sme radi tkať efekt deje na vonkajšej strane Rangoli.

11. Indické tance predovšetkým tradičné tanečné štýly a tanečníkov boli zdrojom inšpirácie pre mnoho umelcov po celé stáročia. A práve túto inšpiráciu stále pokračuje dať našu umelci materiál pre ich tvorbu. Rovnako tak vidíme, toto krásne replika indickej tanečnice, ktoré vznikli v okvetných plátkov. Ruže, sedmokrásky, nechtík a ďalšie kvety, aby tento veľký rangoli dizajn. Je to naozaj veľmi odlišný pokus vykresliť tradíciu India. Veľkou rangoli pre Holi alebo Diwali. Rozhodne jeden z najzaujímavejších voľnú ruku rangoli vzorov s kvetinami.

12. Práve toto je ďalší krásny dizajn Flower Rangoli znázorňujúci ducha Joli. Sme radi, ako pestrej Rangoli bola vykonaná tak, aby vyhovovali náladu festivalu farieb. Malé nádoby používané v dizajne, rovnako ako tých menších porciách naplnené farbami na vonkajšom dizajne všetkého znamenať význam farieb a rituály palici. Milujeme použitie výrazných farieb pre tento návrh.

13. Táto konštrukcia je pomerne jednoduchá, ale robiť to vyzerá krásne pri akejkoľvek príležitosti. Biela tu používa, nie je kvet hoci je možné použiť biele okvetné lístky miesto farieb. Farby tu použité sú jednoduché a zelená tráva je používaný ako základňa a žltej a šafranovej nechtíka plátky sú použité na vytvorenie návrhu. Fialové farebné okvetných plátkov sa používa v niektorých miestach. Vrcholom dizajnu je určite lotosový kvet používaný v stredu.

14. Veľmi krásne a farebné Rangoli je tu prezentovaný. Svetlé šafran farebné okvetné lístky a žlté okvetné lístky, aby tento návrh veľmi pestrý. Biele okvetné lístky a červená ruža lístkov pridať do svojej kráse. Rangoli vytvoril okolo stánku Diya odôvodňuje svoju príčinu a priťahuje pozornosť každého.

15. Tento krásny a farebný Rangoli iste zaujmú všetky vaše hostí. Táto vibrujúca konštrukcia ukazuje kvetinu v tvare kvetov Rangoli. Farby tu použité sú šafran, žlté, fialové a biele. V strede je ozdobený krásnou lotosového kvetu.

16. My proste milujú tento návrh, pretože hovorí o mimoriadnych schopnostiach tvorca. Milujeme, ako rôzne odtiene a podobné skupiny odtieňoch boli použité na získanie tieňového efektu na Rangoli. Sme tiež radi inovatívny vzor v stredu. K dispozícii je celá škála farieb prítomných v tomto Rangoli čo je veľmi pestrá Rangoli. Konštrukcia je vykonaná s dokonalosťou čo je skvelý design pre vás vyskúšať doma.

17. Diwali je veľmi špeciálny festival po celej Indii a my jednoducho milujú tento roztomilý a jednoduchý pokus Flower Rangoli. V tomto Rangoli, na rozdiel od obvyklých techník, celé kvety robiť dizajn používa. Žlté sedmokrásky sa používajú na výrobu hranice a len okvetné lístky ruží boli použité namiesto celá ruže kvet. Je to úplne unikátne a cítime, že je to vhodné pre tých, ktorí sú príliš leniví tráviť príliš veľa času na rangoli. Krátky a jednoduchý dizajn - nie je to? To je najdokonalejší zo všetkých návrhov kvet rangoli pre Diwali.

18. Milujeme túto jednoduchú a tradičné štylizovaný rangoli vytvorené kvetov. Kruhový tvar s kvetinové vzory vnútri pomocou rôznych farebných lístkov je úplne tradičné, ale nie je prostý vôbec. Konštrukcia vyzerá celkom svieži a zdá sa, že bolo vykonané s dobrým výberom farieb. Skvelá voľba pre každého.

19. My proste radi vzhľad tohto Rangoli. Kým jasne ružové hranice nás priťahuje, nemôžeme minúť lotosový kvet v stredu. Tento je oválna Rangoli s jasnými kontrastných farieb, ako je biela a žltá a ružová a šafran používaný. Konečným výsledkom je jedinečný a čerstvé hľadajú rangoli, aby všetky hlavy obrátiť na tejto domácej pôde. Sme tiež radi pridanej Diyas.

20. Čo dostanete, keď pridáte kvety a Diyas a pozemné čakry? Dobre si myslíme, že dostanete niečo také Rangoli, ktorý sa podobá účinkom zboru čakry. Takže to, čo je dôvodom Chakra? Je to ohňostroj, ktorý, keď osvetlené, otáča sa v kruhovej pohyby robiť WHIRLWIND vzory na zemi. Používa sa najmä pri Diwali. Takže teraz chápete, prečo milujeme tento Diwali inšpirovaný rangoli. Naozaj skvelý spôsob, ako osláviť ducha Diwali.

21. Ďalšou veľmi pekný obrázok Lorda Ganesha vykonané s kvetinami. V tomto dizajne vidíme použitie mnohých typov Rangoli robiť techniky. Listy tu použité nie sú reálne a dizajn Lorda Ganesha sa vykonáva na bielom pozadí vytvorené s ryžou. Tam je použitie farieb, korálky a kamene príliš. Celkovo vzaté, je to pekná zmes tradičných i moderných techník.

22. Milujeme to jednoduché a ľahké robiť farebné Rangoli s kvetinami. Farby tu použité, sú naozaj veľmi svetlé a sú perfektné pre celú konštrukciu. Kvetinový vzor v stredu stojí za zmienku taky. Cítime, že je to skvelý Rangoli pre osoby s obmedzenou znalosťou v rangoli procese.

23. Ten tiež je inšpirovaná Lorda Ganesha a on zdobí stredovú polohu v tomto rangoli. Vidíme použitia rôznych farieb v tomto Rangoli a existuje celý rad drobných detailov v tomto Rangoli. Milujeme nápadné farby použité, aby sa tento Rangoli vyniknúť.

24. My tohle páči, pretože je to veľmi jednoduché a ľahko dosiahnuť dizajn. Milujeme, ako Diyas pridať do svojej kráse. K dispozícii je dotyková od Lorda Ganesha V tomto dizajne príliš - môžete vidieť jeho symboly sú prítomné v stredu konštrukcie. Máme pocit, toto je jednoduché pre každého, a môže byť na akomkoľvek mieste v dome. Môžete zmeniť farby podľa svojich potrieb.

25. V neposlednom rade je tu žiarivé Floral Rangoli pre vás všetkých. Použité farby sú veľmi nápadné a dizajn taky vyžaduje osobitnú pozornosť. Sme radi, ako sa návrh dostal krútenie s podlahou z okvetných plátkov používaných na zvýšenie výšky v stredu a čerešničkou na torte je určite ruže v stredu. The Fern ako listy používaných na dekoráciu, svetlé farebné plátky a jedinečný dizajn všetkých, aby to veľmi apt dizajn pre vás, aby sa pokúsila získať veľa komplimenty svoju cestu

Dúfam, že sa vám páčil náš súhrn rangoli vzorov s kvetinami. Dajte nám vedieť, aké je vaša najobľúbenejšia?

load...