Noviny

25 najkrajších ružových ruží

25 najkrajších ružových ruží

"Musím mať kvety, a to vždy, a vždy." - Claude Monet

Slávny umelec známy pre jeho obraz "Lekná" Bol to znalec kvetín. Kvety znamenať krásu a všetko, čo je dobré o život. Kvitnúce kvety znamená nádej a nové začiatky. Kvety inšpirovať a upokojiť vás.

Rose je jedným z najpopulárnejších a miloval kvety všetkých čias. Ruže, s ich unikátna kombinácia tŕnisté stonky a voňavé kvety, často cenený ako symbol pokroku, dokončenie a dokonalosti.

load...

Rose je vytrvalá rastlina, ktorá má viac ako 100 rôznych druhov. Niektoré z nich boli starostlivo zabalené plátky, zatiaľ čo niektorí majú voľné listy. Tradičné ruža je obvykle tmavo červenej farby s dlhým stonkou s tŕňmi. Kvitnú v rade odrôd, z lezenia ruže na malé miniatúrne verziu ruží. Ruže kvitnú v rôznych farbách, ako je červená, oranžová, biela, žltá, fialová a dokonca zelená, ale to je ružové ruže, ktorá vyzerá najpríťažlivejšie zo všetkých ruží.

Ružové ruže sú predovšetkým vidieť na svadobné usporiadanie a kytíc. Oni sú všeobecne nadaný tým, ktoré chcete tvrdiť, obdiv, radosť a vďačnosť. Existuje mnoho rôznych variantov ružových ruží; od subtílne nádychom svetlo ružovej do hlbokej, jasné a žiarivé ružové, každý má svoj vlastný význam a symboliku. Ľahká až stredne ružové ruže symbolizujú zhodnocovanie, sympatie a skromnosť, zatiaľ čo tmavo ružovú sú ideálne darčeky sprostredkovať ľuďom, ako vďačná Ste mať ich vo svojom živote.

1. Pink Knock Out Rose:

The Pink Knockout Rose je kríženec Rosa 'Bezstarostná krásy' a Rosa 'Razzle Dazzle'. Kvitne v 3 farbách - ružovej, žltej a červenej. Ružová odroda je v jednolôžkových a dvojlôžkových kvetov. Ružové knockout ruže kvitnú po celý rok a sú ruže s možnosťou ochorenia rezistentné.

load...

2. Zephirine Drouhin Rose:

Zephirine Drouhin ruža je starý bourbon vzrástol z roku 1868 a je jedným z najlepších horolezcov na svete. Jedná sa o rôzne tŕňov ruží a majú mimoriadny flexibilné trstiny. Kvetinové kvety sú v čerešňovo ružovej farbe s bielym základni alebo v žiarivej ružovej farby. Má starú ružovú vôňu, ktorá je veľmi príjemná. Kvetina kvitne po celý rok.

3. Ballerina Rose:

Jedná sa o unikátnu ruže ružová farba, ktorá robí to vyzerá skôr ako pupenec kvet. Baletka ruža je moderná ker ruže s ružovými kvetmi, ktoré vyzerajú ako jabloňových kvetov. Jedná sa o veľmi populárny ružové ruže, pretože to vyzerá inak ako ostatné ruže. Ker je držiteľom viac ako 100 nepatrný ružové ruže kvety. Má pižmový ruže vôňa, ktorá vonia úžasne.

4. Cecile Brunner Rose:

Cecile Horák je s dlhým polčasom rozpadu Polyantha vzrástla rozmanitosť a je klasifikovaný ako záhradný ruže alebo dokonca Čína ruže. Cecile horák je tŕňov lezenie ruže a je energický horolezec, ktorý môže vyšplhať až úžasne výšok ak ho nechať. Kvetina produkuje veľké zhluky dokonale tvarované ružové kvety. Má sladkú a korenenú vôňu, ktorý je jedinečný svojím vlastným slova zmysle. Má krásny zdravý listy zelenej farby.

5. Bonic Rose Bush:

Bonic Rose Bush bol zvolený ako svet je obľúbený vzrástol o Svetovej federácie Rose spoločností. Jedná sa o kompaktný ruže, ktorá je vhodnejšia pre malé záhrady. Tieto rastliny produkujú maškrtu ružové kvety a prísť s atraktívnym zelenom odtieni - s malými listami zeleň. Kvetina je veľmi jednoduchá na pestovanie a vyžaduje minimálne úsilie a starostlivosť na rozdiel od iných ruží.

6. Americká krása ruže kvet:

Americká krása Rose je veľmi populárny pre záhrady a je známy pre jeho úspech v rezaných kvetín priemysle. Kvetina má silnú ružovú vôňu a je často používaný v priemysle parfumu pre jeho vôňu. Kvety kvitnú v neskorom lete a na jeseň. Táto krásna kvetina môže rásť aj v nádobách a veľkých hrncoch tiež.

7. Old Blush Climber China rose:

The Old tvárenka horolezec Čína ruža je forma Blush China Rose, ktorá bola pestovaná prevažne v Číne a ďalších častiach Ázie po viac ako 1000 rokov. Jedná sa o starožitné ruže, ktorá je známa ako najlepší medzi všetkými lezenie ruží. Kvety sú väčšie ako u iných odrôd Blush ruží a sú vysoko cenené pre ich trvalé kvitne. Kvetina je dodávaný v striebornom odtieni ružovej s fialové odtiene. Kvetina vonia lahodné, rovnako ako sladké hrachu.

8. Bezstarostné Wonder Keri Roses:

Bezstarostný Wonder ruža je choroba odolný ker ruže, ktorá sa ľahko udržuje. Ker nesie zhluk dvojlôžkové Kvety bohatými ružovými kvetmi. Kvet vyzerá veľmi krásne na tmavo zelenými listami. Kvetina má veľmi jemnú vôňu, na rozdiel od iných ruží.

9. Jacques Cartier ruže alebo Rosa Marchesa Boccella:

Jacques Cartier je malý Portland ruža s veľmi kompaktný podobe. Je to jeden z najkrajších ružových ruží a má starožitný šarm a elegancia viktoriánskej. Nápadné červené puky otvoria odhaliť krásne dvojité vyzdobený a dobre zabalené ružové kvety. Plne otvorené kvety tvorí vynikajúci tvar ružice a sú veľmi voňavé s bohatou, sladkú vôňu. Kvetina má atraktívny sýto zelené listy, ktoré prehlbuje až modrozelené s vekom.

10. Tiffany Rose:

Tiffany ruža je nádherná hybrid čajovej ruže, ktorý vyzerá vynikajúci v záhradách a kvetinovú výzdobu. Kvetina vyzerá krásne s dokonale tvarovanými lístkami a atraktívne tmavo zelenými listami. Kvetina je medaila víťaz zlatej a získal mnoho ocenení pre jeho krásu, vrátane výročných správ o činnosti kvetinových ocenenie. Má intenzívnu sladkú ružovú vôňu. Kvetina kvitne po celý rok.

11. Blush Rose:

Červenať ruža je jedným z najčastejších ruží, a dokonca jeden z najcennejších ruží, pretože prešiel na svojej neuveriteľnej kvitnúce zdatnosti nespočetných kultivátory na Západe. Kvetinové kvety veľmi pevne, a preto nie je vhodné ako rezané kvety. Kvet má stredne návesy dvojité ružové lístky vo voľnej zoskupení. Je svetlo ružovej farby a má príjemnú sladkú a príjemnú vôňu k nemu. Kvetina kvitne v klastroch každý rok v júni alebo skoro na jar.

12. Coral Dawn Climbing Rose:

Ide o ochorenie rezistentné lezenie ruže, čo je energický horolezec, ktorý nesie krásne ružové farebné dvojité okvetné lístok kvety. Kvetina kvitne po celý rok. Oválne tvarované púčiky kvitnúť odhaliť krásne dobre vytvorené ružové farebné ruže. Tento krásne voňavé kvetina kvitne v klastroch a má zdravé zelené lístie.

13. Takmer Wild Rose:

Takmer divoká ruža kvitne po celý rok. Jedná sa o malé opadavé kríky, ktoré sa zátarasy stopky, ktoré tvoria nepriepustnú bariéru. Ker produkuje hojnosť elegantných dlhých a špicatých púčiky, ktoré sa otvárajú na atraktívnom jediného 5 okvetných lístkov ružové ružové kvetu. Takmer divokej ruže je pohár v tvare ruže, ktorá má jasne zelené listy. Kvetina je veľmi jednoduchá na pestovanie a je imúnny voči všetkým chorobám. Kvety majú pekný silné voňavé.

14. Seven Sisters Rose:

Jedná sa o starý horolezec, ktorý je pôvodom z Británie. Je to veľká ruže s veľkými listami a väčšie kvety. Kvetina chová až 7 kvetov, od Deep Purple až bledo fialovej a dokonca aj biele odtiene kvetov. Oni dostanú ich meno z toho, ako sa tieto kvety meniť ich farby. Otvárajú až tmavo ružovej tieňa a potom slabnúť až ružové a nakoniec na bielu. Kvetina kvitne iba v lete.

15. Queen Elizabeth Rose:

To je jeden z najobľúbenejších 10 ruží všetkých čias. Je to dokonca dostal The Rose Society Rose medailu a prezidentovu Trophy pre najlepšieho ruže roka. Kvetina má elegantný a krásny vzhľad so sladkou vôňou. Kvetinové kvety jednotlivo na jednej stonke a má nápadnú podobnosť k hybridných čajových ruží.

Kvety sa pohybujú od jedného plátku s plným dvojité plátky. Lístie je tmavo zelené, lesklé a podobný kožu na dotyk. Kvetina vyzerá krásne a očarujúce v každom aranžovanie kvetov ako kytica a stolových centerpieces. Toto médium farebný kvet ľahko mieša s prípadnými okolitých rastlín a kvetov pre zvýšenie krásu záhrady.

16. Fantin Latour Rose:

Táto ruža je pomenovaný po Henri Fantin-Latour, známeho francúzskeho maliara, ktorý bol známy pre jeho lásku pre kvety. Jedná sa o starý Centifolia ruže, ktorá existuje od viktoriánskeho obdobia, alebo dokonca skôr. Táto nádherná kvetina sa objaví v lete a vonia bohatú a omamnú vôňu. Rastlina kvitne na každý rok aspoň jeden mesiac. The Rose palice sú pokryté krásny matným zelenými listami, čo činí kvetina vyniknúť krásne.

17. Valentine Heart Rose, zlatíčko ruže:

To je najkrajšie zo všetkých ruží, ktoré som kedy naraziť. Kvetina má krásnu kombináciu ružovej a bielej farbe, takže je ideálny pre Valentína kytice. Púčiky sú svetlo purpurového tieni otvoru rumenec ružovej na vnútorných stranách plátkov, a potom sa pulzujúca odtieň ružovej ružovej. Má okúzľujúca vôňa takže je ideálny darček na Valentína.

18. Pierre de Ronsard Rose:

Táto ruža je tiež známy ako, Eden 'vstal a je nádherné veľké kvety ružové horolezec. Kvety sú veľké a sú v tvare kapusty. Kvetina má starú školu pôvab k tomu. Je intenzívne vonia a má čajovej ruže parfum vôňa k nemu. Kvetina je v podstate bielu farbu, ale je zaliaty s ružovou farbou.

19. Belindina Dream Rose:

Na Belindina Dream Rose je veľký ružový kvet pôvodom z Floridy a Gulf pobreží. Kvetina je odolný voči čiernymi škvrnami a chorôb. Kvetina má krásne ovocie pripomínajúce vôňu a je často používaný v parfumu a ropného priemyslu. Jeho zelená modrá zeleň činí kvetina ešte atraktívnejšie.

20. Moonstone Rose:

Jedná sa o krásne biele a ružové ruže s hybridným čajovej ruže formulár. Tieto okvetné lístky sú biele vonku i vo vnútri ružový s hranami tmavo ružové odtiene, alebo v jednej ružovej farby. Kvety chcete zmeniť farbu, ako starnú a stal bledšia a dokonca biela s časom. Stonka kvetu je dlhá a pevná takže je ideálny pre rezané kvety. Má krásne zelené listy a kvety najlepšie v letných obdobiach.

21. Pretty in Pink Rose Flower:

Sú to tie najlepšie ružových ruží na závod v záhrade a pre kvetinovú výzdobu. Ruža kvet má krémovo bielou základňu, ktorá je pretkaná rôznymi ružovej farby. Jedná sa o stredne veľký skvele podržal kvet s jemnými ružovými lístkami. Tieto kvety kvitnú v skupinách a majú atraktívny listy vo svetlo zelenej farbe. Tieto kvety kvitnú v lete a na jeseň s intenzívnou ružovou vôňou.

22. Rosa Variegata di Bologna:

To je nádherný starý Bourbon Rose, ktorý bol pôvodne vyšľachtený v Taliansku Bonfiglioli and Sons v roku 1909. Je to jeden z najlepších ružových pestrej horolezci vo svojej triede. Má očarujúce kvitnúce v odtieňoch bielej a ružovej pruhy. Kvetina je double kvitli a objaví sa v klastroch. Táto odroda Bourbon ruže vo veľmi vonný na rozdiel od iných odrôd Bourbon ruže.

23. Paulsen Pearl Rose:

Jedná sa o roztomilá ružové floribunda ruže, ktorá má divoká kvetina podobný dotyk na to. Kvetina kvitne v klastrov v jemných odtieňoch ružovej s červenými tyčinkami. Vôňa je ľahká až stredne ťažké a je celkom príjemné.

24. Pink Parfait Rose:

Pink parfait je ružová zmes floribunda ruže s robustným vzpriamené habitom. Kvety sú voľne double rozkvitla s úhľadne stočeného centra. Listy sú bohaté na svetle zeleným zdravým zeleň. Má mierny sladkú vôňu. Kvetina má veľkú odolnosť proti chorobám.

25. Víla Rose:

To je najviac populárne ružové ruže. Prvýkrát bola vyšľachtená v roku 1932 v Anglicku a neskôr ďalšie tri nové chovy boli vytvorené vzhľadom k jeho rastúcej popularite. Tento kvet je často prezentovaná v kvetinových výstav pre svoju ohromujúci krásu. Víla ružové kríky sú známe pre svoje krásne ružové kvety, ktoré rastú po celý rok a má miernu vôňu

Všetky tieto pekne ružové ruže sú príjemné na pohľad a božskej v vône. Prekvapte svoju drahú polovičku kyticu týchto nádherných ruží a sledovať ich potešenie Bloom!

load...