Noviny

25 najkrajších červených kvetín

25 najkrajších červených kvetín

Červené kvety sú hlavným znakom vášnivé lásky, pretože sú spojené s farbou srdca. Mladí ľudia a milovníci často berú pomôcť červenými kvetmi vyjadriť svoju lásku k ich beloved.Red Kvety sú najviac žiarivé a vzrušujúce kvety rastlín v záhrade, pretože iste obrátiť každý jednu hlavu, aby vaše kvetinová záhrada show zastavenie dielo. Červená je farba simulačné vzbudil veľa emócií, od vášne k hnevu. Je to dichotómia dobra a zla a predstavuje láske a vojne naraz. Tak červený kvet predstavuje nielen zvádzanie, červenanie túžbu a romantiku, ale aj hnev, násilie a nebezpečenstvo.

Tu hovoríme o jedny z najkrajších červenými kvetmi nachádzajú po celom svete.

1. Červená ruža:

Ruže sú považované za najkrajšie zo všetkých kvetín. Prichádzajú v celej rade farieb a predstavujú hlbokú lásku, inteligenciu a sústredenie. Červené ruže sú najznámejší symbol lásky. To je skratka pre zhodnotenie a vernosti a predstavuje najsilnejšiu posolstvo lásky. Táto ruža je veľmi populárny na Valentína, kedy sa manželia predstaviť seba s červenou ružou. Tak červené ruže rovná láska, vášeň a túžbu.

load...

2. Petunia:

Jedná sa o krásny červený kvet, ktorý kvitne v pestrými odtiene červenej a bielej alebo žlté a biele alebo fialové a biele. Tento je určite jedným z najlepšie vyzerajúcich kvetín. Ale tento atraktívny kvetina predstavuje povýšenosť, zášť a hnev nad niečím príjemcu urobil.

3. Rúrka liana:

Tento jedinečný hľadá kvetina dostane jeho meno z trúbka, hudobný nástroj, ktorý to silne podobá. Jedná sa o high-lezenie drevené viniča liana schopné rásť rovnako vysoká ako 40 stôp. Dodáva sa vo farbách, ako je červené, žlté a oranžové kvet, ale má niektoré invazívne vlastnosti.

4. Cardinal:

Tento nápadne krásna kvetina je v odtieňoch, ako je tmavo červené, karmínovej a šarlátovú kvetu. Kardinál kvet je úzko súvisí s specie rodu Lobelia a je domáci v severnej a strednej Ameriky.

load...

5. Anthurium:

Antúria je tropické kvety a jej názov pochádza z gréckeho slova, ktoré znamená, chvost kvet '. Má lesklý, v tvare srdca jasný kvet bract ktorá obklopuje skutočnú kvetinu, ktorá kvitne v podobe hrotom v stredu. Dodáva sa v odtieňoch, ako je červená, ružová, fialová, zelená a hnedá. Anthurium flower znamená pohostinstvá, šťastia a hojnosti.

6. Červené trpasličí lekno:

Kosmáč lekno je miniatúrny na lekná, ktorá je pôvodom z Meghalaya. Tento malý lekno má jasne červené kvety s krásnym žltými tyčinkami v centre. To symbolizuje priateľstvo a nevinnosť. Tento malý červený kvet je určite srdce zlodej.

7. Mak:

Poppy je divoká kvetina, ktorá znamená smrť a znovuzrodenie a je používaný v mnohých krajinách na spomienkový deň. Táto vibrujúca, veľký červený kvet prichádza s širokými lupeňmi s tmavými škvrnami na základni. Tyčinky sa skladá zo zafarbenie peľnice.

8. Anemone:

To šarlátový kvet s bielym alebo žltkastým stredu je pôvodom z oblasti Stredozemného mora. Anemone prichádza v niekoľkých farbách, ako je levanduľa, fialová, temne fialová, purpuru, ružovej, purpurovej a dokonca v dvoch farebných odtieňoch bielej alebo bledo základňa s farebnými kvetmi.

9. Červený klinček:

Karafiát sa vyskytuje v širokej škále farieb a expresné lásky, fascinácia a rozdielu všeobecne. To je silne veril, že karafiáty sa prvýkrát objavil na zemi od Panny Márie sĺz, čo im vytvára symbol nehynúcej lásky. Červený klinček symbolizuje obdiv, dobročinnosť (svetlo červená), náklonnosť a hlbokú lásku. Jeho kvetinové význam je, Bolí ma srdce pre vás '.

10. Hviezdokopa:

Hviezdokopa je päť okvetné lístky kvetín a je dodávaný vo farbách ako je červená, biela, levandule, fialová a ružová a niektoré majú tiež dva tónovaný odtiene. Tieto kvety sú držané v koncových zhlukov a často lákajú motýle a kolibríky, ktoré vyplýva z jeho sladkú vôňu.

11. Gerbera Daisy:

Gerbera sedmokráska je trváca rastlina, ktorá je uznávaná pre svoje úžasne farebné kvety. To sa podobá veľké sedmokrásky so zlatým stredom obklopené niekoľkých plátky. Farby tohto kvetinového rozmedzí od biela, oranžová, krémová, ružové až červené a fialové.

12. Amaryllis:

Tieto vysoké pochádzal, trumpety, ako kvet symbolizuje žiarivú krásu. Predpokladá sa, že táto kvetina sa narodil z plachého pastierka, ktorý prebodnuté srdce vytvoriť tento rudý kvet. Amaryllis kvetina znamená hrdosti, odhodlanie a žiarivú krásu. Dodáva sa v niekoľkých farbách, ako je biela, ružová, krémová, oranžová a červená.

13. Poinsettia:

Vianočná hviezda je jasne červený kvet, ktorý je pôvodom z Ameriky. Vianočná hviezda nie je vlastne kvet; to je zhluk listov, ktoré menia farbu a vytvárajú neuveriteľný odtieň, že ľudia milujú. Prichádzajú v farbách, ako je pomaranč, krém, ale najčastejšie v červenej farbe. Vianočná hviezda je často považovaný za symbol čistoty a symbolizuje radosti a úspechu.

14. Červené tulipány:

Podobne ako u červených ruží, červené tulipány sú spojené s láskou a vášňou. Elegantný a romantická, červený tulipán je ideálny kvety ukázať neodolateľnú lásku. Červené tulipány držať historický význam. Turecký princ pomenovaný Farad bola láska udrel dievča menom Shirin. Keď sa dozvedel o Shirin smrti bol tak žiaľ, ktorý spáchal samovraždu tým, že jede svojho koňa cez okraj útesu. Predpokladá sa, že červené tulipány vyskočil z každej kvapky jeho krvi. Tak červené tulipány stáť čistej lásky.

15. Červená ľalia:

Ľalie sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a farbách, ako je žltá, biela, levandule, oranžová a červená. Tento elegantný a exotické kvety inšpiruje pocity vášnivé lásky a túžby. Ľalie sú často používané počas svadby ako symbol únie, partnerstvo a dlhotrvajúci vzťah. Biela ľalia je často spájaný s Virgin Mary teda je považovaný za symbol čistoty a cudnosti.

16. Zinnia:

Cínie je celkom neobvyklé kvety a nie veľa ľudí vie o tom. Jedná sa o malý kvetina, ktorá je pôvodom z Mexika a je nájdený hojne v Južnej Amerike. Dodáva sa v jasných a živých farbách, ktoré robia to vyniknúť v dave. Cínie je symbol trvalej lásky, dobrota, myšlienku neprítomného kamaráta a stálosti. Red cínie znamená stálosti.

17. Celosia:

Meno Celosia pochádza z gréckeho slova, Kelos 'čo znamená, že vyhorel, pretože táto kvetina vyzerá, ako by sa jeho hlava je na ohni. Je to tropická rastlina s krásnou kvitnúce kvety, ktoré sa používajú hlavne pre dekoráciu na záhrade a svadby. Celosia kvetina sprostredkuje naozaj silné emócie a znamená hlúposti, humor a teplo. Tento kvet je tiež používaný na liečebné účely a používa sa na liečbu problémov hrudníka a hnačka.

18. Dianthus:

Dianthus, názov odvodený z gréckeho a patrí do čeľade Caryophyllaceae. To je jeden z najlepších voňavými kvetmi a je dodávaný v jedno-, dvoj- alebo polotovarov dvojitých kvetov. Má sladkú a korenenú vôňu a ponúkajú atraktívne listy.

19. Red dahlia:

Dahlia je blízky príbuzný chryzantémy, sedmokráska, púpava, nechtíka a cínie a je členom Asteraceae alebo aster / slnečnica rodiny. Dahlia kvety sú pozoruhodné, pretože ich rozmanitosti tvare kvetu a farby. Ich význam sa pohybujú od znamenie varovania zmeniť alebo cestovaní a dokonca znamenie zrady. Vo viktoriánskej dobe, dahlia znamenal, kvet, ktorý prežil '. Symbolicky je jiřina označuje eleganciu a dôstojnosť.

20. Aster:

Aster je jedným z najpopulárnejších a krásne kvety. Jej krása, pekný jazzy kvetu a kašovitej konzistencie vždy robil je očarujúce kvetina. Aster je k dispozícii v rôznych odtieňoch, ako je biela, fialová, červená a žltá. Red aster je považovaný za symbol lásky a trpezlivosti.

21. Červený ibištek:

Hibiscus je tropická kvetina, ktorá patrí do čeľade Malvaceae. To sa nazýva, Flower-of-an-hodinu 'a je obdivovaný veľa pre svoju krásu. Keď vám niekto dá ibištek, ale tiež môže navrhnúť, Chyťte príležitosť ', ktorý samozrejme je reprezentovaný plnom kvete ibišteka, ktorá môže skončiť kedykoľvek. Červený ibištek je inšpirovaný láskou a predstavuje výnimočnú krásu a lásku.

22. Red kala:

Red Calla Lily, rovnako ako ostatné červené kvety, je symbolom lásky, vášne a príťažlivosť. To tiež znamená spravodlivosť, odvahu a márnosti. Tak to môže byť ideálny darček pre niekoho, koho milujete.

23. Red orchidey:

Červená orchidea je často popisovaný ako, ázijská svojej milenke sen ', ich veľkého a žiarivý vzhľad. Tento sofistikovaný a krásna kvetina znamená vášeň, energiu, sila, silu, silu a odhodlanie. Red orchidey sú jedným z najlepších kvetov v vyjadrovať lásku a vďačnosť.

24. Červená pivonka:

Pivoňka je krásna kvetina patriaci do Paeconia a iskerník rodiny. Červené pivónie majú nápadné plnú hlavu, ktorá bidla na vrchole dlhé štíhle stopke ako našuchorený loptou bavlny. Zvlnenom plátky červenej pivónie líšiť od tmavo červenej až svetlo červená s tónmi čokoládovo hnedej. Tento 12. Výročie kvety stelesňuje romantiku a je považovaný za symbol prosperity, uzdravenie a šťastie.

25. Červená frézie:

Frézie kvety sú domorodec do Afriky a patrí do čeľade dúhovky. To v tvare zvona, veľmi vonný kvet prichádza v rôznych farbách, ako je oranžová, červená, ružová, žltá, lila, levanduľa, fialová a niekoľko ďalších. Red frézie symbolizuje sladkosť, nevinnosť, priateľstva a dôvery. Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím vás, podeľte sa o svoje názory.

load...