Noviny

25 druhov kurzov Kurtis a tipy na každú ženu

25 druhov kurzov Kurtis a tipy na každú ženu

Daj mi pár Kurtis a pár nohavice alebo legíny, a ja radené za pár mesiacov najmenej. Je to go-to pre väčšinu indických žien, pretože sú pohodlné, univerzálne a elegantné. Nie je to len mladé a ženy stredného veku, sa stal základom pre ženy všetkých vekových kategórií. A zrazu, moja mamička je teraz súťaží so mnou a škodoradostný asi v jej Kurti zbierke. Ale vieme, všetky rôzne druhy Kurtis vonku a ako je štýl? Alebo typ, ktorý vyhovuje vaše telo typ najviac? Nie? Nebojte sa - budete vedieť všetko, krátko.

Rôzne typy Kurti vzory

Je tu ešte jedna pre každého a pre každú príležitosť. Ale nezabudnite, že bez ohľadu na to, ako krásne je Kurta, ak to nie je v štýle správnym spôsobom a s vhodnými dna, môže dôjsť k pádu byt. Aby sa zabránilo Kurta gaffes, poďme sa pozrieť na rôzne typy Kurti vzory vzor a tiež niektoré styling tipy.

1. Tail Cut Kurti

Kúpiť tu - www.benzerworld.com

Chvost cut Kurtis sú veľmi podobné asymetrickému Kurtis, okrem toho, že sú trochu dlhšia vzadu. Oni bump svoj štýl okamžite. Tento štýl je trendy za posledných niekoľko sezón.

load...

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, petite, presýpacie hodiny, hruška, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - strany a zvláštne príležitosti. Ide S - legíny, jeggings - čokoľvek plnej dĺžke.

2. High-Low Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

High-Low Kurtis sú ďalšie variantom, ktorá spadá pod asymetrické vedra. Až na to nemajú definíciu, a majú rovný dolný lem.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Všetky typy tela. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť. Príležitosť - Pre neformálne set-up. Ide S - Legíny - plné dĺžky, členky či tlačený; Jeggings, Treggings.

load...

3. Vzplanul Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vzplanul Kurtis sú šik a elegantné. Oni hojdačka oboma smermi, takže si mohol nosiť pre formálne set-up, alebo len ako denné nosenie. Dolný lem otvára na oboch stranách, pridať trochu odraziť na oblečenie, a to je to, čo robí to atraktívne.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, okrúhle a tvaru trojuholníka telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - legíny, jeggings - čokoľvek plnej dĺžke.

4. Poncho Alebo Kaftan štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Pohodlný a vzdušný Kurti dizajn, ktorý maskuje nelichotivú mäkká tukové tkanivo (ak existuje). Mohlo by sa zdať trochu náročné pre malé telesných typov, ale napriek tomu elegantný voľba.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, okrúhle a tvaru trojuholníka telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo ak ste petite. Príležitosť - College, každodenné nosenie. Ide S - Legíny - plnej dĺžke.

5. Predné prerezaním Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vaše pravidelné tlačené Kurtis teraz prichádzajú s trochou krútením, a ten malý krútenie robí veľa rozdiel do svojho oblečenia. Predné štrbiny namiesto obvyklých bočnými rozparky, spárované s palácov, bude vám na rozdiel od davu.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruška, petite, presýpacie hodiny, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje formálnu udalosť, alebo majú okrúhly typ tela. Príležitosť - Office, denné nosenie, oblečenie večierok. Ide S - palácov.

6. Straight Cut Pintuck Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Pintuck detailov je elegantný dizajnový prvok, ktorý dodáva šarm a rafinovanosť do vášho outfitu. Vyzerá skvele s bavlnou, Chander alebo tkané textílie. Existuje mnoho variantov s to popisovať, takže je tu ešte jedna pre každého.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, petite, hruška, presýpacie hodiny, a trojuholník tvaru telesných typov. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje strany - to by mohlo byť príliš jednoduché. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - rovno strihané nohavice, palácov alebo nohavicová sukňa.

7. Košele štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Kurtis tričko štýlu sú všade, pretože obaja sú štýlové a pohodlné. Dokonalá kombinácia tradičné a moderné, to sú ľahko odniesť a štýl.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Vyhnúť, ak: - sa zúčastňuje strany - to by mohlo byť príliš jednoduché. Príležitosť - úrad, škola, denné nosenie. Ide S - rifle, legíny, jeggings alebo treggings.

8. Angrakha Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Angrakha je štýl, ktorý je inšpirovaný šaty hudobníkov cesta späť v deň. Veľký kus stranou šaty zametá na druhej strane ako chlopňa, ktorá môže byť nazdobený a pergolou so strapcami, strapce alebo čokoľvek podľa vášho výberu. Ak hľadáte pre etnický-chic vzhľad, tu je to, čo budete potrebovať.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - pre denné nosenie, strany, v závislosti od materiálu a vyšívanie. Ide S - legíny alebo aj palácov, ak môžete vytiahnuť ho.

9. Denim Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Tá vec s denim Kurtis je, že môžu byť nosené s legínami, alebo ako jeden kus šaty taky.

Obleky - Mladé ženy. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Denné používanie alebo v akejkoľvek neformálne set-up, s ohľadom na to denim. Ide S - nohavicová sukňa, dĺžka členku legíny, treggings a jeggings.

10. Tlačené Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Nevieme, kde začať pre tento jeden, pretože je to nikdy nekončiaci zoznam krásnych výtlačkov. Z pobaltské zablokovať Kalamkari digitálnych výtlačkov, je ich toľko - a ten, ktorý zodpovedá každú príležitosť telesný typ, preferencie a rozpočtu.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - môžete nosiť potlačené Kurtis prakticky kdekoľvek. Spárovať ich s bohatými a vyšívané dupattas nosiť stranám. Vyhnúť sa - Zodpovedajúce tlačené dosky s plošnými dna, to vyzerá zaneprázdnený a nechutné. Ide S - Podkolienky (akákoľvek dĺžka), dhoti nohavice, palácov, džínsy, jeggings - v podstate všetko.

11. Tunika štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Tunika vrcholy dotknúť sweet spot medzi tradičné a moderné. Proste nasunúť tela ľahko a bez námahy sedieť, takže vaše telo krásny obrys.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, hruškovitého tvaru, okrúhle, a obrátené typy trojuholník tela. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Vyhnúť - Nosenie krátke tuniky s plnej dĺžke legíny. Ide S - nohavicová sukňa, šortky, polovičný alebo dĺžky členku legíny, treggings a jeggings.

12. Spaľovaný Krátky Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Vzplanul Kurtis zvyčajne otvorí v blízkosti materského linky a vlnil sa do krásneho piruety na konci lem. Prichádzajú v rôznych dĺžkach a tkaniny. Dizajn, ktorý vám pomôže maskovať svoju bránicu oblasť takým spôsobom, že nikto zistí, že máte brucho.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Karosérie - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, hruškovitého tvaru, a obrátenej typy trojuholník tela. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Vyhnúť - Nosenie im plnej dĺžke legíny. To môže vyzerať dosť nedbalý. Ide S - džínsy, šortky, polovičný alebo dĺžky členku legíny, treggings a jeggings.

13. Overlay Style dizajn

Kúpiť tu - www.ajio.com

Prekrývanie je viacvrstvová - obvykle vyšívaný alebo zdobené vrstvu, ktorá pokrýva vnútornú transparentného materiálu. Vzhľadom k tomu, väčšina z nich príde v prúdiacej látky, ako je šifón a Georgette, sú forma kovania a lichotivé.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, a obrátených typy trojuholník tela. Príležitosť - Strany, zvláštnych príležitostiach. Vyhnúť - Ak máte typ tela hruškovitý, niečo, čo je pomerne voľná blízko brucha oblasti opotrebenia. Ide S - Culottes, plátené nohavice, polovica alebo dĺžka členku legíny.

14. Anarkali Kurti

Kúpiť tu - www.myntra.com

Anarkalis prakticky prevzala etnické bielizeň šnúru, a oni sú proste všade. Plus s druhom vzorov k dispozícii tam, je to lepšie ako inokedy. Najlepšia časť s Anarkali je, že môžete buď obliekať nahor alebo nadol v závislosti od materiálu a vyšívanie.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Akýkoľvek telesný typ. Príležitosti - Denné používanie - kancelárie, školy alebo Kitty strany. Ide S - Legíny - členok alebo plnej dĺžke.

15. Dlhý rovný strih Kurti

Kúpiť tu - indiarush.com

Každý z nás vlastní nich, a všetci milujú nich. Dlhé, rovno strihané Kurtis akúkoľvek príležitosť a osobnosť, a tiež okamžite vás vyzerať štýlovo.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telový typ - vysoký, presýpacích hodín, v tvare hrušky, okrúhle a obrátený trojuholník typ tela. Príležitosť - Office, koľaj, strany (v závislosti od materiálu a vyšívanie) jede - palácov, legíny - plné alebo členku dĺžky.

16. Dhoti štýl Kurti

Kúpiť tu - www.perniaspopupshop.com

Dhoti štýl Kurtis sú zmesou alebo high-low a asymetrický dizajn kryt rozdelených pri dolnej lem. Tie sú v móde práve teraz a bude vám od seba v stranami.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Petite, vysoký, presýpacie hodiny, a obrátených typy trojuholník tela. Príležitosť - strany. Vyhnúť sa - ak máte guľatý alebo hruškovitý telo typu. Ide S - dhoti nohavice, legíny.

17. Indo-západnej štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Indo-západnej štýl Kurtis sú bežné v každej dievčenského šatníka, a sú nutnosťou. Sú pohodlné, elegantné a ľahko sa udržiava. Potrebujete k tomu len niekoľko z nich a niekoľko párov nohavíc - a tie sú radené.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - plátené nohavice, nohavicová sukňa, džínsy, legíny, jeggings a treggings.

18. Bundy štýl Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Opláštené Kurti pridáva zaujímavú definíciu do svojho oblečenia a zosilňovače svoj štýl okamžite. To môže skutočne vydávať ako šaty rovnako.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Tall, hruška, prevrátený trojuholník, a guľaté telesné typy. Príležitosť - Office a opotrebenie stranou. Ide S - legíny a palácov.

19. Podlahové Dĺžka Kurti

Kúpiť tu - www.myntra.com

Úroveň nad štýlom Anarkali, dĺžka poschodie Kurtis sú vynikajúcou voľbou pre účastníkov. Ak máte petite telo ísť bez rukávov a rovného strihu; to môže byť inak vyzerať príliš náročné.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Tall, hruška, prevrátený trojuholník, a guľaté telesné typy. Príležitosť - opotrebenie Party, zvláštnych príležitostiach. Vyhnúť - Ak máte petite telo typu. Ide S - legíny a palácov.

20. Princess Cut Kurti

Kúpiť tu - www.ajio.com

Princezná rezané šaty, blúzky, a teraz, Kurtis. Tento strih vytvára ilúziu a robí sa pozriete tenšie než vy. A to je dôvod, prečo je to jeden z mojich najobľúbenejších Kurti vzory.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - legíny, plátené nohavice a palácov.

21. Asymetrický Kurti

Kúpiť tu - www.carmaonlineshop.com

Asymetrické vzory sú všade - sú vymyslené, inteligentné a sofistikované. Obvykle sú dodávané bez postranných štrbín a pridať k estetike outfitu. Nielen to, ale vaše telo silueta taky.

Obleky - Young pre strednú veku ženy. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - obvykle určený pre kancelárske strany alebo kancelárske oblečenie. Ide S - Legíny - plnej dĺžke.

22. Dvojvrstvová Kurti

Kúpiť tu - www.fabindia.com

Dvojvrstvová Kurtis sú ako svojho pravidelného rovný strih alebo dlhé Kurtis, okrem toho, že dolný lem má ďalšiu vrstvu. Dodáva zaujímavú definíciu pre estetiku šaty.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - opotrebenie Party alebo v kancelárii, v závislosti od materiálu a práce na Kurti. Ide S - legíny.

23. Vratné Kurti

Kúpiť tu - kraftly.com

Dva za cenu jedného - áno, to je to, čo dostanete. Hovoriť o hodnotu za peniaze, ľudí!

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Niektoré alebo všetky telesné typy. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - Legíny - veľkosti členok, koleno alebo plnej dĺžke, plátené nohavice, džínsy a palácov.

24. Bočné prerezaním Kurti

Kúpiť tu - www.thesecretlabel.com

Kurtis s bočnou štrbinou tak práve teraz. Najmä dĺžka podlahy tie, s stehennej vysoké štrbiny, mať svoj štýl kvocient na ďalšiu úroveň. Všetko, čo potrebujete je pár legíny či palácov, minimalistické make-up, a chaotický drdol.

Obleky - Ženy všetkých vekových skupín. Telo Type - Akýkoľvek telesný typ. Príležitosť - strany alebo pri zvláštnych príležitostiach. Ide S - legíny, plátené nohavice a palácov.

25. Tiered Kurti

Kúpiť tu - www.shikharretails.in

Stupňová Kurtis sú zvyčajne zliate-free a sú dodávané v kombinácii farieb. Predstavte si multi-stupňovitý torta, ktorý je, ako tieto vyzerajú. Ale pamätajte, že sa môže zdať zo dňa, ak nie sú použité správne látky alebo v prípade, že povrch je nedbalý.

Obleky - Young pre ženy stredného veku. Telo Type - Vysoké ženy, hruškovitého tvaru, a obrátenej typy trojuholník tela. Príležitosť - Office, koľaj, a denné nosenie. Ide S - legíny.

Wow, to otvára úplne novú dimenziu pre nás, že? Som si istý, všetci z nás by sa snažili väčšinu z nich, ale aké sú vaše ďalšie obľúbené? Tie, ktoré sa vám prisahám pri? A aké sú typy, ktoré môžete sa dočkať, až to skúsiť? Povedzte nám o tom všetko tým, že upustí správy v sekcii Komentáre nižšie.

load...