Noviny

24 Mindblowing tetovanie vzory pre dievčatá

24 Mindblowing tetovanie vzory pre dievčatá

Niet pochýb o tom, že tetovanie sú efektné formu zdobenie tela. V priebehu rokov sa toto umenie sa vyvinula s vytvorením rôznych štýlov a vzorov. A pokiaľ ide o tetovanie pre ženy, existuje obrovské množstvo vzorov tam, že môže naozaj stojíte stranou. Všetky tieto faktory majú dokonalými detaily a predstavujú osobnosť a obraz ženy, kto ich nosí.

Tak prečo čakať - posunúť nadol a pozrite sa na niektoré z najviac unikátnych tetovanie!

Tattoo vzory Milovali sme!

 1. Egyptských Tetovanie
 2. Candy Tetovanie
 3. Oko Tattoo Designss
 4. Kľúčové Tetovanie
 5. Pin-up girl Tetovanie
 6. Žralok Tetovanie
 7. Smrtka Tetovanie
 8. Geisha Tetovanie
 9. Evil Tattoo vzory
 10. Náramok / šperku Tetovanie
 11. Bear Tattoo vzory
 12. White Ink Tattoo vzory
 13. Wings Tattoo vzory
 14. Upírie Tetovanie
 15. Leopard tlač Tetovanie
 16. Frog Tattoo vzory
 17. Ribbon Tetovanie
 18. Tree Tetovanie
 19. Klaun Tetovanie
 20. Biomechanické Tetovanie
 21. Králíček Tetovanie
 22. Abstraktné tetovanie vzory
 23. Diamantové Tetovanie
 24. Dieťa stopa Tattoo vzory

1. Egyptských Tetovanie

load...

Tieto tetovanie nájsť inšpiráciu zo starovekej egyptskej éry. Tieto návrhy, ktoré boli pôvodne použité pre slávnostné účely, sú pomerne zložité. Ženy zvyčajne dostanú tieto tetovanie ukázať ich rešpekt k dlhoročnej tradícii a histórii Egypta. Tieto tetovanie patrí symboly, spisy, a modly zlatej éry egyptskej civilizácie. Jeden z najpopulárnejších designov je Ankh, čo predstavuje večný život a šťastie. Egyptské tetovanie sú veľmi expresívne a každý vzor má svoj príbeh za ním. Takže urobiť si vlastný prieskum, než sa rozhodli pre túto formu prevedenia, takže si môžete vybrať niečo relevantného.

Späť na obsah

2. Candy Tetovanie

Tieto tetovanie vyzerajú naozaj veselo. A tiež, tieto tetovania sú pomerne časté. Tie ukazujú, zábavu, Sassy, ​​a roztomilý stranu dievčenské osobnosť.

load...

Aj keď ide o dizajn cukroví tetovanie, výber správneho tetovanie môže ísť dlhú cestu pri grabování buľvy. Jasné a žiarivé farby sú kľúčové pre výrobu tohto tetovanie vytvoriť hit.

Ak chcete ísť s týmto tetovanie, budete pravdepodobne rozhodnú pre košíčky - to je jeden populárny dizajn, ktorý bude nepochybne odhalí vašu sladšie stranu. Tieto tetovanie môže byť leptané kdekoľvek na tele.

Späť na obsah

3. Eye Tetovanie

Zásluhu na koncipovaní tohto tetovanie design ide do dávnej kmeňové kultúry. Kmeňoví ľudia používajú na maľovať svoje oči, čelo, alebo ramená, aby varoval svojich nepriateľov, že sú sledovaní. Toto tetovanie je tiež považovaný za symbol ochrany.

Aj keď ide o očné tetovanie, vyberte si obočie opatrne. Ďalej len, V 'tvar medzi očami dáva nahnevaný výraz, zatiaľ čo, C' tvar okolo očí hovorí, že ste zvedaví.

Späť na obsah

4. Kľúčové Tetovanie

Ak chcete vystavovať svoju osobnosť v jemným spôsobom, jedná sa o druh tetovanie môžete ísť na. Nemusíš nič hovoriť - tetovanie hovorí sám za seba a pre vás rovnako.

Kľúčové tetovanie symbolizovať optimizmus ľudia majú otvárať a zatvárať dvere svojho života. To tiež znamená schopnosť nositeliek vziať svoj život do vlastných rúk a riadiť svoj osud. A áno, sú tieto tetovanie tiež symbolizovať milostné ľudia majú k svojej milovanej.

Tieto tetovania sú zvyčajne navrhnuté v tradičnom či viktoriánskom štýle. Môžu byť umiestnené na šije, nohy, či chrbát. A najlepšie na tom je, môžete získať prekvapivo jedinečný vzhľad tým, že doplňuje kľúč s zámkom.

Späť na obsah

5. Pin-up girl Tetovanie

To je miesto, kde vaše tetovanie design vstúpi inú ligu úplne. Tieto tetovanie označujú ženy výkon, nezávislosť a zmyselnosť. Ak ste si pre zobrazovať vaša osobnosť sebavedomý a sexy spôsobom, jedná sa o typ konštrukcie je nutné ísť na.

Pod pojmom, pripichnúť 'vznikol v roku 1940, a to najmä počas druhej svetovej vojny, kedy boli vystavené plagáty ženských hviezd vystavovať zmyselnosť. Väčšina pin up tetovanie sú ilustrácie skutočných alebo fiktívnych žien vo zmyselné oblečenie a držanie tela.

Späť na obsah

6. Žralok Tetovanie

Ženy všeobecne ísť na delfína tetovanie. Ale žena obliekania žralok tetovanie je niečo neobvyklé. Žralok tetovanie symbolizuje odvahy a húževnatosť, na rozdiel od ostýchavosť delfína tetovanie.

Shark tetovanie sú rôznych typov - medzi ne patrí domorodé žralok vzory, realistické návrhy žraločia a vzorov, ktoré sú cartoonish. Väčšina žralokov tetovanie sú vyrábané v čiernej a šedej odtiene. Ale vyzerajú o to viac zastrašujúce keď vyrobený vo farbe.

Späť na obsah

7. Zubatá Tetovanie

Niet pochýb o tom, že smrť a jeho neslávny messenger sú však nevyhnutnou súčasťou nášho života. Ale zobrazovať rovnaký na tele je to, čo dáva ďalšie identity. Toto tetovanie design nesie temný a hlboký význam. To symbolizuje temnú pravdu o živote - pravda každý musí prijať.

Toto tetovanie dizajn je úplne bežná, a zvyčajne sa skladá z kostry s tmavým rúchom alebo kapucňou hlavu, nesúci kosu. Niektorí ľudia tiež pridať svoj obrázok alebo obraz uzavretého človeka, ktorý zomrel pod tetovanie.

Späť na obsah

8. Geisha Tetovanie

To je pravdepodobne apt tetovanie design pre ľudí, ktorí majú radi japonskej kultúry. Konštrukcia tetovanie je zmyselná a úplne ženská, ktorá predstavuje ženskú túžbu uniknúť z jednotvárnosti a nástrahy každodenného života.

Tetovanie sa skladajú z japonskej bábiky s vlasmi stiahnutými do hornej uzol. Jasné farby a bohaté pigmentácie sú obvykle používané v tomto tetovanie. Väčšina ľudí považuje Geisha kultúru byť o ženách v noci. Ale v skutočnosti, táto kultúra predstavuje silný zvádzanie a príťažlivosť inteligentná a krásna žena môže vytvoriť.

Môžete svoj glam kvocient doplňovaním svoj Geisha tetovanie dizajn s predstavami o čerešňových kvetov, broskýň, šaty a fanúšikov.

Späť na obsah

9. Zlí Tetovanie

Áno, zlo je opakom dobra. Ale zlo je tiež fascinujúce. A zlo tetovanie dosvedčiť, že. Tieto tetovania sú odvodené od démonických, strašidelné a odporných obrazov a umeleckých diel. Všeobecne ženy s šibalským osobnosti tešiť, ako sa ich telo napustené s týmito zlovestnými umeleckými formami.

Zlo tetovanie zobrazujú satanský silu, krv, bolesť, diabolské skutky, a utrpenie. Oni sú zvyčajne nosia osoba, ktorá chce ukázať divákov Jej najviac nežiaduce vlastnosti.

Späť na obsah

10. Náramok / šperku tetovanie vzory

Toto tetovanie dizajn je jedným z najlepších spôsobov, ako pre ženy, vyjadriť sama seba. A čo je najlepšie - človek nemusí kupovať náramok alebo šperku pre zobrazenie jej individualitu. To všetko je postarané o návrhu tetovanie.

Náramok (a šperku) vzory tetovanie prichádzajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Najobľúbenejšie návrhy zahŕňajú reťaze a brošne. Ďalšia zaujímavá konštrukcia patrí náboženské prívesky Tribal pásy a ostnatý drôt.

Späť na obsah

11. Bear Tattoo vzory

Návrhy medveď tetovanie symbolizuje silu a spriaznenú dušu žien. Existujú rôzne druhy medveďov - polárne, čiernej a grizzly - a každý z nich má svoju vlastnú osobnosť.

Jeden z najpopulárnejších designov medveď tetovanie je to kreslené postavičky, Medvedík Pú. Môžete tiež kombinovať medveď tetovanie s ďalšími obrazmi, ako sú kvety, srdce, a dokonca aj motýľov. Najlepšie časť o medvedí tetovanie je, že je možné nosiť na ktorejkoľvek časti tela.

Späť na obsah

12. White Ink Tetovanie

Ak chcete, aby vaše tetovanie byť jemné a nie prilákať zbytočnú pozornosť, potom biely atrament tetovanie je ideálnou voľbou pre vás. Tieto tetovanie použiť iba bielou farbou a žiadne iné ďalšie pigmenty.

Je dôležité si uvedomiť, že tieto biele atrament tetovanie mohol slabnúť v priebehu času, a to najmä ak sú vystavené slnečnému žiareniu. Tak zabezpečiť riadne hojenie sa stane, aby sa znížila pravdepodobnosť tetovanie mizne. Všeobecne platí, že biely atrament tetovanie sú uprednostňované ženy, ktoré sú jemné a ženský v prírode.

Späť na obsah

13. Wings tetovanie

Krídla často symbolizujú ochotou, ktorá predstavuje nezávislosť a nádej. Dávajú pocit veľkoleposti a pohodlia. K dispozícii je celý rad okrídlených tetovanie z čoho vyberať, a môžu byť kombinované s halogény, listy, kríže, srdce, alebo dokonca zvierat.

Najlepší spôsob, ako nosiť konštrukcii krídla tetovanie je, aby ho umiestnil na lopatkách, pretiahol dole smerom k dolnej časti chrbta. Tento typ tetovanie prichádza v rôznych farbách a vzoroch.

Späť na obsah

14. Upírie Tetovanie

Upíri sú často vnímané ako charizmatickej monštrá so silným výkonom príťažlivosti. Boli propagovaný rôznych filmov a televíznych relácií. Niektoré z najbežnejších upír tetovanie patrí Draculu, vytie vlkov, krv, atď.

Upír tetovanie vytvoriť ohromujúci vzhľad s vizuálny dopad, ktorá je krásna ešte desivejšie. Ak ste jeden z tých jedincov, ktorí majú radi mýtus a tajomstvo, môžete si sami napustené s jedným z týchto tetovanie.

Späť na obsah

15. Leopard Print Tetovanie

Čo sa umiestni leopard tlačovej tetovanie trochu dopredu v závode je jedinečný a odlišný štýl majú.

Tieto tetovanie nemusí mať zvláštny význam, ale ich exotický štýl bol vždy atraktívne pre ženy. Stojí za dravosť a silu, kvalitách ženy obdivujú.

Späť na obsah

16. Žaba Tetovanie

Ako mnohí z vás pamätať, že rozprávka, kde dcéra náhodou stretnúť žabu, ktorá sa premení v krásneho princa, akonáhle ju pobozká? No, to je čarovná rozprávka. A žaba tetovanie môže byť príliš čarovný!

Tento konkrétny tetovanie design symbolizuje ženu, ktorá je na ceste za láskou. Okrem toho konštrukcia žaba tetovanie opíše svoju lásku k prírode.

Žaba tetovanie prichádzajú v rôznych prevedeniach a sú zvyčajne vykonáva v kombinácii s inými veľkými vzormi. A hádaj čo? Žaba tetovanie je veril priniesť šťastie, bohatstvo a šťastie!

Teraz, to nemohlo byť lákavejšie, mohlo by to!

Späť na obsah

17. Páskové Tetovanie

Symbol stuha nie je neznáme pre nás. To bolo široko prijaté rôznymi organizáciami vytvoriť povedomie. Ale čo sa skrýva nevedno je dievčenská a roztomilý pocit stuhou tetovanie môže vyvolať. To tiež prináša ženský šarm a sladkosť.

Farby použité v stuhou tetovanie hrajú kľúčovú úlohu pri určovaní toho, čo to znamená, že bude tlmočiť. Napríklad ružovou stuhou podporuje vedomie rakoviny prsníka, zatiaľ čo červená stužka dodržiava AIDS vedomia.

Späť na obsah

18. Tree Tetovanie

Strom tetovanie môže vytvoriť efekt mystické fantázie na svojom tele. Majú tajomnú krásu v nich, a sú považované za symboly múdrosti, sily a života.

Všeobecne ľudia preferujú dostať napustené s dubovými alebo čerešňového kvetu stromov. Tieto tetovania sú navrhnuté v tmavších odtieňoch zelenej a hnedej, so svojimi pobočkami, tiahnuci sa smerom von a korene prepletené. Ohromujúca krajiny sú tiež pridané za účelom poskytnutia tetovanie hlbší zmysel a perspektívu. Môžete v ideálnom prípade dostať tetovanie nafarbený na hrudníku alebo chrbta.

Späť na obsah

19. Klaun Tetovanie

Klaun tetovanie sú nepochybne jedným z najpopulárnejších tetovanie tam vzory von. Tiež je veľmi nezvyčajné, že vidí ženu nosiť. Tieto tetovanie symbolizujú humor a hravý a veselý duch. Oni sú zvyčajne vypracované v podobe hracie karty alebo v žolík kostýme so špicatým klobúkom a dlhým fourtoed topánky.

Klaun tetovanie sú všeobecne rozdeliť do dvoch typov - vtipné a hravé klaun a desivé a zlo klaun.

Späť na obsah

20. Biomechanické tetovanie vzory

Ideálne tetovanie dizajn pre všetky sci-fi fanúšik vonku! Biomechanické tetovanie dizajn ukazuje blízky vzťah medzi človekom a strojom. Jedná sa o futuristické v štýle. Väčšina biomechanické tetovanie sú v 3D, a sú nesmierne ťažké navrhnúť. Väčšina inšpirácie pre tieto návrhy je čerpaná z filmov, ako je The Terminator a Cudzinec série.

Hlboké farby sú použité v tetovanie, aby to vyzeralo realisticky a robiť človek vyzerať ako ona má mechanickú časť.

Späť na obsah

21. Králiček Tetovanie

Králiky, hneď od chvíle, kedy sme začali čítať rozprávky, zdá sa, že majú silnú väzbu na magickom svete. Bunny rabbit tetovanie opíše ženy inteligenciu, športového ducha a dobrú povahu. Králiky sú tiež spojené so sexom a túžbou (nie je divu, časopis Playboy zvolil králiček ako jeho oficiálny symbol!).

Paleta farieb môžete využiť na navrhovaní králičie tetovanie.

Späť na obsah

22. Abstraktné tetovanie vzory

Abstrakt tetovanie sú umelecké a sprostredkovať abstraktné myšlienky, ktoré nemusia mať žiadnu súvislosť s okolitým svetom. Majú štýl a zmysel ich vlastné, a ukázať nápadité strany jednotlivca.

Tieto tetovanie môže byť použitý na vyjadrenie osobnosť jedinca. Najlepšie časť o abstraktných tetovanie je, že sú otvorené pre vnímanie jedinca, a môže vyvolať niečí myšlienky a predstavivosť.

Späť na obsah

23. Diamond Tattoo vzory

Diamanty sú ohromujúce. A tak sú diamantové tetovanie. Tieto tetovanie majú elegantný stranu vašej osobnosti. Môžu byť kombinované s lebkou, kvety, alebo krúžky, aby vyzerali krajšie a príťažlivejšie.

Diamantové tetovanie tiež symbolizuje extravagancie a večnú lásku hoci manželstvo. Môžete tiež získať sami 3D diamantové tetovanie, ktoré môžu preukázať, že je skvelé oka grabbers. Možno ich nafarbený na svoje členky, prsty, alebo ramená.

Späť na obsah

24. Detská stopa Tetovanie

Vyjadrujúce lásku pre niekoho je jedna z najväčších vecí, niekto môže urobiť. A keď si to isté pre vaše dieťa, v podobe tetovania, tam môže byť nič lepšie.

To dieťa stopa tetovanie je navrhnutý presne tak, ako stopy novorodenca boli v čase narodenia. Je to jednoduchý dizajn všeobecne vykonáva v čiernym atramentom, ale môžete si tiež ísť o farebné jeden. Môžete pridať meno dieťaťa alebo dátum narodenia, aby tetovanie tak, aby bol jedinečný.

Späť na obsah

Tetovanie môže naozaj up vaše módne kvocient. Tak sa jeden z týchto dnes a uvidíte sami vládnuť do sveta módy! Ešte povedzte nám, ako sa vám páčil tento príspevok tým, že komentuje v poli nižšie!

load...