Noviny

23 Fotografie, ktoré dokazujú, že krása je všade

23 Fotografie, ktoré dokazujú, že krása je všade

Hovoria: "Krása spočíva v očiach pozorovateľa", ktorý je veľmi pravdivý. Ak chcete nájsť krásu, ak budete tak urobiť v tých najmenších vecí, vo väčšine neuveriteľné miest. Zatiaľ čo väčšina sveta je využitie nenávisť cez špinavé politike a vojne, Mihaela Noroc cestuje po svete hľadá krásu. A boy! Je to úspešný!

Pôvodne pochádza z Rumunska, opustila svoju prácu pred dvoma rokmi venovať sa jej pravú lásku - fotografovanie. Začala turizmu a cestovanie po celom svete fotografovať ženy v ich najprirodzenejšej prostredí, zachytávajúce je uprostred ich kultúry a pravej podstaty.

Jej projekt "The Atlas of Beauty", získal mnoho ocenení. Bola na 37 krajín už, a jej cieľom je predviesť rozmanitosť planéty prostredníctvom týchto nádherných portrétov žien. Projekt ukazuje neomylné podobnosti spolu s očí bijúce rozdiely, ktoré majú ženy po celom svete. Dúfa, že bude inšpirovať ženy, aby to bola pravda s ich tradíciami a v istom zmysle, zjednotiť svet. Jej fotografie sú oslava kultúry a rozmanitosti.

load...

Má kampaň dav financované na Indiegogo. Ak máte radi svoju prácu, môžete sa prihlásiť k svojej webovej stránky a podporovať ju. Dalo by sa dokonca naznačujú jej ďalšie cesty. Https://www.indiegogo.com/projects/the-atlas-of-beauty#/

Pozrite sa na náš pick 23 snímok zobrazujúcich krásu zo všetkých kútov sveta. Svet potrebuje nejakú lásku pre boj s varnou nenávisť. Mohlo by začať tým, že uznáva a oceňuje nádheru všetky around.Kudos na Mihaela pre podanie novú dimenziu krásy pre nás!

Mihaela Noroc Na svojej návštevy Mongolska

1. Havana, Kuba

Jednoduchý žena, pravdepodobne čaká na svojho manžela, vás vtiahne do nej s týmito intenzívnymi, tajomné očami.

load...

2. Bukurešť, Rumunsko

Že obsah úsmev na tvári, je nákazlivá. Má pocit z vykonanej práce odráža v jej úsmevu.

3. Istanbul, Turecko

Jej nevinné oči, aby chcete zabudnúť na mnohé predsudky vám držať proti ľuďom, a práve zamilovať s čistotou jej duše, ktorá sa odráža v jej očiach.

4. Tadžikistan

Mihaela sa tento snímok, keď tá mladá žena bola na ceste k svadbe. No, ona naozaj má tú svadobné žiaru, ale budete tiež všimnúť náznak úzkosti na tvári o tom, čo jej budúcnosť je ešte priniesť.

5. India

Svet vie, že India je kultúrne bohatá a rôznorodá. A táto žena bez pomoci zvláda zobrazenie živého podstatu celej krajiny.

6. Iran

Tento obrázok je krásny. Zachytáva Iránu za to, čo to je - nádherné architektúry, rovnako ako krásnych ľudí. Vás prenesie do nadčasové éry Moghuls.

7. San Francisco, USA

Bold, ale krásny -To Spojené štáty americké pre vás.

8. Russia

Rusko je známy pre svoje dobre vyzerajúcich žien. Dôkaz je v pudingu, a nie je tam žiadny výsluch tejto mladej ženy krásy.

9. Singapur

Predstavujúce krásu krajiny, ktorá je vyvrcholením rôznymi odlišnosťami výraz na tvári, je na nezaplatenie.

10. Harlem, New York, USA

Zdá sa jej oči still.Whether je radosť alebo smútok, nikto nemôže povedať. Ale táto žena je ohromujúci.

11. Mjanmarsko

Tento je naozaj obrázok, ktorý vydá za tisíc slov.

12. Kolumbia

Zachytil v zhone, táto žena sa snaží ťažké zobrať úsmev.

13. Venezuela

Existuje určitá zmyselné kvalita o nej, že narazí do svojej nevinnosti. Či už sa jedná tie oči alebo sa krúti, nemôžem povedať, ale ona je bezpochyby nádherná.

14. Ecuador

Jej príjemné vystupovanie je akousi pozvánkou na Ekvádoru. To vám dáva pocit domova.

15. Indonesia

Krása nie je v nej perfektne zodpovedajúce oblečenie alebo jej červenú rúžom. Je to v jej úsmevu a jej hlbokých očí, ktoré vyjadrujú toľko. Slová nikdy urobiť zadosť tomuto výrazu.

16. Tibet

Krajina, ktorá zostáva pokojný aj uprostred politickej tiesni je niečo, čo sa odráža na tejto ženy pokojnú tvár. Vyzerá pokojné a obsahu, a áno, za studena taky!�

17. Etiópia

Mihaela povedal, že táto žena bola správcom jej izby v Etiópii. Som rada, že sa s ňou vyfotografovať. Krása nepozná medze.

18. Uzbekistan

Jej oči vyzerajú strach a strach. Ale je tu nádej príliš, a to je krásne.

19. Anglicko

Oči tejto anglickej ženy ukazujú nielen silu, ale aj hĺbku charakteru, že ženy z celého sveta rezonovať s.

20. Nový Zéland

Ona pochádza z klanu Maori z Nového Zélandu-klanu, ktorý pojme svoje tradície, kultúru a hodnoty až do dátumu, bez ohľadu na to, ako veľmi sa svet vyvíjal. Tie bojovník oči povedať, že príbeh.

21. Čína

Mohla by vziať na nové trendy vo svete, ale ona zostáva čínsky na srdci. Milujem čistotu jej duša, ktorá odráža v očiach.

22. Crown Heights, New York, USA

Jej okolie vyzerať židovský. Žije v New Yorku. Vyzerá nevyviedlo z miery a šťastný. Krásne.

23. Stará žena

Krása je nadčasová. Žiadne množstvo zvrásnenie alebo starnutie môže odniesť krásu zvnútra. A keď si krásna vnútri, to odráža vonku príliš.

Niekedy, obraz vyjadruje oveľa viac než slová môžu niekedy robiť. A Mihaela Noroc odviedol skvelú prácu so svojím vyjadrením krásy. Veľa šťastia so svojím projektom "Atlas of Beauty"!

load...