Noviny

20 spôsobov, ako si sabotujete pokožku vo svojich 20

20 spôsobov, ako si sabotujete pokožku vo svojich 20

Negatívne zits, ktoré sa vyvíjajú cez noc a rutinné breakouts môže byť tak frustrujúce, najmä keď vyskočí tesne pred veľa očakávanou udalosťou. Ak ste vo svojich 20. Rokoch, by ste našiel sám seba v podobnej ťažkosti docela niekoľkokrát teraz! Niekedy môžeme predpokladať, že bez ohľadu na to, aké produkty používať, alebo koľko starostlivosti berieme chrániť našu pokožku, budú breakouts stále pretrvávajú. Avšak, toto nie je prípad. Nižšie sú 20 spôsobov, ako sa tajne spôsobujú viac škody na koži ako úžitku:

1. Ste zdôraznil

Nech už je dôvod je, stres môže spôsobiť katastrofu na koži, a bez ohľadu na to, koľko produktov pre starostlivosť o pleť a anti-aging krémy, ktoré používate, nebudete schopní ho vyriešiť. Stres je vaša pleť nudné, a to môže prevážiť celoživotné.

Snažte sa vyhnúť stresu tým pauzu vo svojom nabitom programe a užívať si život naplno.

2. Môžete Pop Your Pimples

Ja viem, sa vydáte do kancelárie s pupienok pozerá na vás neznie nedeje vôbec. Ale to neznamená, že by ste mali pichnúť. Nechaj to pop na jeho vlastné.

load...

Praskanie svoje pupienky, v skutočnosti spôsobujú póry pre zväčšenie a vaše škvrny vyzerajú ešte horšie.

3. Môžete nosiť ťažký make-up

Uplatnenie ťažký make-up na koži upcháva póry a nedovolí, aby vaša pokožka dýchať, čo vedie k akné. Ísť svetlo a prírodné s make-up a dať svojej pleti prestávku.

4. Ste príliš leniví na umyte si tvár pred spaním

Len preto, že boli vyčerpané po dlhom dni v práci, to neznamená, že môžete zanedbávať očistiť svojej koži. To môže viesť k nahromadeniu oleja a nečistôt na koži, a v závažných prípadoch môže tiež dôjsť k bakteriálnej infekcie.

load...

5. Zdieľate make-up

Len preto, že máte radi svojich priateľov a spolubývajúci veľa a zdieľať takmer všetko, čo s nimi, to neznamená, že by mali mať voľnú vstupenku použiť make-up kit. Zdieľať svoj make-up môže urobiť náchylnejší na infekcie kože a očí, a to môže viesť k iné ochorenie rovnako. Tak, to je lepšie, aby informovali svojich priateľov v predstihu, ktoré nezdieľajú váš make-up.

6. Vyhnete anti-aging produkty

Možno si myslíte, že je príliš skoro na to, aby ste začali používať anti-aging krémy, ale realita je úplne iná. Medzi produkty, ktoré ste začať používať vo svojej polovici - 20s majú veľký vplyv na vašu pokožku a môže to vyzerať nudné a suché. Takže, je to vždy odporúča používať anti-aging krémy na tvár, krk, hrudník a ruky.

7. Ste zvolili zle Makeup produkty

Pri výbere make-up produkty, často ísť na produkty odporúča svojim známym. Môžu tiež pracovať na svojho priateľa koži, ale nemusí mať rovnaký účinok na kožu. A ak používate nesprávne vzorce, môže spôsobiť akné, ktoré môžu byť viac stresujúce. Predtým, než začnete používať akýkoľvek produkt, uistite sa, že je to správny produkt pre vašu pokožku.

8. Dávate prednosť Tan Pretože máte radi vyzerá ako Bronze Bombshell

Niet pochýb o tom, že dusky pleť vyzerá nádherne, ale to neznamená, že by ste mali nechať vaša pleť opálenie na získanie týchto pleť. Opaľovacie spôsobuje predčasné starnutie a rakovine kože, a konečné výsledky sú horšie. Ak si napriek tomu chcete, aby pleť, môžete slather na vlastné garbiar alebo sprejové opálenie, ktoré sú ľahko dostupné na trhu.

9. You Nechcem nosiť opaľovací krém

Jedným z hlavných spôsobov, ktorými ste sabotovať vaša pleť je tým, že sa nepoužije opaľovací krém, pretože si myslím, že vypukne kožu. Ak používate zlú ochranu proti slnečnému žiareniu, môže upchať póry a rozvíjať škvrny. Ísť na ochranu proti slnečnému žiareniu, ktorá zodpovedá váš typ pleti a nosiť klobúk, keď ste vonku na slnku.

10. Nepijete dostatok vody

Ak nechcete piť aspoň osem pohárov vody denne, vaše telo nedostane potrebné množstvo hydratácie, a to môže ukázať ako suché a vločkovitých odumreté bunky na koži.

Uistite sa, že budete piť dostatok vody, aby vaša pleť a telo zostávajú hydratované a doplnil všetky časy.

11. Môžete preskočiť jedla

Kedykoľvek vynecháte jedlo, váš mozog beží na prázdny a hladný žalúdok, čo môže spôsobiť vaša pokožka rýchlo vyschnúť a vek rýchlejšie. Uistite sa, že balenie dostatok zdravej desiaty v taške a udržať niečo jesť v pravidelných intervaloch. To bude mať nielen hlad na uzde, ale bude tiež udržiavať zdravú pokožku.

12. Jete príliš veľa cukru

Spotrebováva príliš veľa cukru môže rozložiť kolagén, čo glykaciu a ovisnuté kože v priebehu času. Prepnúť na zdravšie voľby a aby sa vaša pleť pevná a zdravá.

13. Neustále kontaktu s Vašou pokožkou

Zakaždým, keď sa dotknete svoju tvár, umožníte baktérie preniesť z dosah ruky do tváre, a to môže vyvolať novú útek, akné, a tiež skončí v nerovnom a bodkovaný kožu. Zrátané a podčiarknuté: nie sú zbytočne dotknúť alebo si na svojej koži.

14. Tie Strana A Lot

Je to zábava na párty so svojimi priateľmi, ale obrátil pitie do dennej zvyk je nielen nezdravé, ale aj dehydratuje vašu pleť. Ak máte piť, uistite sa, že kompenzovať sledovať to s pohárom vody. To vám pomôže doplniť stratenú vlhkosť vo vašej pokožke.

15. Fajčíte keď pijete

Bumming cigaretu, zatiaľ čo pitie spôsobuje kolagénu a elastínu rozobrať, takže prehnutý kože.

16. Tie láska experimentovať s drogami

Ako všetci vieme, drogy nie sú vôbec dobré pre zdravie. Majú veľký vplyv na našu kožu rovnako. Zvodom drog a aby vaša pleť vyzerať mladšie.

17. You Nechcem Pravidelne cvičte

Viem, že je to trochu demotivujúci, ale nemali by ste zabúdať, že vaše telo nebude vyzerať úchvatne navždy. Musíte pracovať, aby zostala zdravá a zachovať tvar vášho tela. Spolu s udržiavaním žiaru vašej pleti, cvičenia pravidelne tiež udržuje hladinu stresu a zvyšuje vašu náladu.

18. Tie Kompromis so svojím spánkom

Osem hodín spánku je pre zdravú a žiariace pleť. Kým spíte, koža opravy sám. Ak máte kompromis so svojím spánkom, môže to viesť k nažltlú a jednotvárny pleť. To môže vás vyzerať oveľa staršie, a bude mať za následok tmavé kruhy rovnako.

19. Moc hovoríš po telefóne

Neustále držanie telefónu proti vašej tváre môže viesť k vyrážky a breakouts proti čeľuste. Uistite sa, že čistenie obrazovky telefónu denne s stierania antibakteriálne.

20. Môžete piť veľa kávy

Kofeín dehydruje pokožku, a ak budete piť príliš veľa šálok kávy za deň, bude vaša pokožka otupí a suché. Plus, budú všetky jemné vrásky na tvári začnú zobrazovať ako vrásky.

To sú veci, často zabúdame, aby zvážila, než sa rozhodnú pre programy ošetrenie pleti. Už ste niekedy si uvedomiť, že ste bol tajne sabotovať svoju pleť pomocou nasledujúcich každodennej praxe? Podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...