Noviny

20 rôznych spôsobov, ako vytvarovať vaše Crop Tops

20 rôznych spôsobov, ako vytvarovať vaše Crop Tops

Plodín vrcholy boli vo veci v priebehu 90. Rokov. Trendy, ako The Spice Girls a Britney Spears sa módny svet na jazdu na horskej dráhe s týmto štýlom. Nie ste si istí, čo sa stalo, ale zrazu sa vrátil do kapoty počas 2000s. Našťastie sú späť - a to s úspechom! Aj keď všetci moji priatelia boli nadšení tohto pohľadu som, že plachý typ, mal svoje výhrady k jej vhodnosti pre všetky typy tela. Ukazuje sa, že sú pre každého, pretože tam sú asi ako milión spôsobov, ako im možno štýlu. A my sa pozrieme na niektoré z nich dnes.

Ako nosiť Crop Top - 20 rôznych spôsobov,

1. Crop Top s dlhú sukňu

Dlhé sukne s tričká, košele alebo tečúcich vrcholy sú minulosťou. Teraz je to všetko o týchto vrcholoch plodín. Môžete spárovať dlhú sukňu s rozšíreným alebo off-rameno hornej plodín a pomocou príslušenstva pre amp svoj vzhľad.

2. Crop Top S lehenga

Spojiť to najlepšie z oboch svetov škárovaním vrchol plodiny s lehenga alebo dlhého etnické sukne. A najlepšie na tom je, že vaše plodiny top môže zdvojnásobiť ako Chol na viac ako jednom lehenga alebo nosiť s džínsy, nohavice, atď.

load...

3. Crop Top S Denim sukne

Je dokázané, že plodín topy s midi, džínsové alebo maxi sukne sú považované za veľmi módne a štýlové. Takže, netráp príliš nabudúce máte náhle víkendový plán. Stačí ísť na džínsové sukňu, s flow hornou a vyhlásenie neckpiece.

4. Crop Top S Jeans

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako nosiť svoj plodín vrchol je len kĺzať na džínsy a spárovať ho s ním. Máte absolútne čoho báť, pretože to ide u všetkých druhov džínsy - či už je to s vysokým pásom, mamička nohavice, rozšírený alebo bootcut.

5. Crop Top S Palazzo

Palácov s vrcholmi v obilí sú zábavné, vzdušný a elegantný. Dalo by sa obliekať nahor alebo nadol so svojimi palazzo dna. Ísť pre pravidelné prostý alebo tlačených palácov s jednoduchými topy plodín pre každodenné nosenie, alebo ťažkého hodvábu paláci s hornou šifón plodín pre najrôznejšie slávnostné udalosti či party.

load...

6. Crop Top blúzka s sárí

Majú udalosti zúčastniť a nemajú blúzka pripravení? Žiaden problém! Len vyzdvihnúť obyčajný biely alebo čierny top plodín (v závislosti na farbe vašej sárí) a poďakoval nám neskôr. Off-rameno a prehrabol topy plodín s sarees sú výstrelok práve teraz. To všetko bez bolesti získať blúzku zošité. Prečo nie?

7. Crop Top s šortkami

Stačí ísť s týmto pohľadom slepo, pretože je to perfektný outfit pre takmer čokoľvek, čo si naplánovali - jeden deň v obchodaku, plážový dovolenku alebo večeru s priateľmi. Zodpovedajúce šortky a crop top sety sú vec. Sypké topy plodín s šortiek je ďalšou atraktívnou možnosťou pre kľukatých ženy.

8. Crop Top s ceruzkou sukne

Zaujíma vás, čo sa nosí pre vaše dáta noci? Ceruzkou sukne a crop top je to! A to nemusí byť nič vymysleného, ​​len obvyklé ceruzky sukňu od Forever 21 alebo H & M s roztomilou hornou plodín sú všetko, čo potrebujete.

9. Crop Top Indo Western Style - dhoti / Harem Nohavice

Po tom všetkom, ak ste stále hľadajú zaujímavé spôsoby, ako v štýle vášho plodín top - pár ich s dhoti alebo háremové nohavice. Prineste na to, že vnútorná hippie. Tiež, to robí pre zábavu jogy kostýmu.

10. Crop Top plášťom

Milovať myšlienku hornej plodín, ale tie nie sú príliš nadšení všetky kožné show? Pridaj sa do klubu. Pridať ďalšiu vrstvu na neho takým spôsobom, že nie je odniesť niečo z vrcholu plodín ešte vyzerá štýlovo. Koženú bundu, džínsové košele alebo dlhý plášť bude robiť. Perfektné jednofarebný outfit nápad.

11. Crop Top S Peplum sukne

Peplum sukne a top plodín sú jedným z najelegantnejších spôsobov styling. Peplum sukne pridáva zaujímavú definíciu na oblečenie a robí sa pozriete zdvorilý chic.

12. Crop Top vybavený rozšíreným sukne

Ďalšie verzie peplum sukne je rozšírená sukňa. Dobre vybavená top plodín sa po kolená nálevkovité alebo A-line sukne je všetko, čo potrebujete, aby smrek svoje plány na večeru s priateľmi, alebo že niekoho zvláštneho. Pridajte dlhý krk kus a dvojicu klinov alebo platformy podpätky - tie sú radené.

13. Spaľovaný Crop Top

Vzplanul vrcholy plodiny môžu okamžite oživiť svoj štýl kvocient, bez toho by vlastne robiť veľa. Tieto vrcholy ísť dobre s šortky, džínsy, a plátené košele. Ak ste sa pokúsili tento štýl - pridať na svoju Pinterest dosky už!

14. Crop Top ako formálne košele

Plodín topy hojdať na obe strany a je možné nosiť pre formálne nastavenia, ak štýlu správnym spôsobom. Ísť s párom rovný strih formálne nohavice, hodváb alebo šifón dobre vybavená plodín hore, vyhlásenie neckpiece, bodce a kožené kabelky. Dalo by sa tiež vrstvu ju sako alebo nosiť formálne košeľu (crop top štýl), aby svoj vzhľad na ďalšiu úroveň.

15. Crop Top s vysokým pásom nohavíc alebo šortiek

Vysoké pasom sukne, nohavice a palácov s vrcholmi v obilí sú tak práve teraz. Vysoké zúžené formálne nohavice s košeľou môžete urobiť pre formálne oblečenie; pár tlačených palácov s hornou plodín môže vydávať za nosenie strany; a len obyčajný vysokou pasom džínsy alebo sukne s volánmi šifón top, peep prsty, a roztomilé tote alebo praku taške môže byť perfektný outfit Aby dať dohromady.

16. Crop Top s podväzkami

Hrať nakukovat-- schovávačku s podväzkami - či už je to v plnej dĺžky alebo polovicu. Preč sú dni, kedy boli nosené podväzky s pravidelnými tričiek - teraz je to všetko o topy plodín. Tiež, to je atraktívny štýl pre tých z nás, ktorí majú radi tento štýl, ale nie sú v poriadku s myšlienkou odhalenia príliš veľa kože. Opäť platí, že to môže byť rovnako jednoduché ako párovanie svoje podväzky s prostým čiernou alebo bielou hornej plodín alebo jeden s off-rameno štýlu.

17. Crop Top With A Maxi sukne

Maxi sukne a top plodiny sú ideálne na jar. Môžete ísť s tlačeným sukňu, ako je tento, a prostý vrchol plodín, alebo naopak. Ale majte jeden z nich prostý ak chcete chváliť crop top Sada vzhľad. Horný plodina môže byť off-rameno, plné rukávy, uvoľnené alebo rozšírený - len o niečo bude uzavrieť dohodu pre vás.

18. Crop Top With A flanelové košeľu

Flanelové košele, sú všade, rovnako ako vrcholy plodín. Takže by bolo dobré, aby oba dohromady. Ak ste si vedomí o predvádzal svoj brucho, vrstviť svoj bežný vrchol plodiny s košeľu alebo kravatu ju okolo pása, rovnako ako, ako sa zvyčajne robiť s flanelové košele tak ako tak.

19. Off-Shoulder Crop Top

Je off-niesť svoj obľúbený štýl? To robí dvaja z nás! Spárovanie off-rameno hornej plodín s bežnými džínsy, vysoké pásom nohavíc Palazzo nohavice alebo dokonca maxi sukňu. A oni všetci robia pre štýlové možnosti. Stačí pridať obojok neckpiece dokončiť tento pohľad.

20. Denim Shirt ako plodina Top priviazať

Alebo stačí použiť svoju džínsovú alebo kockovanú košeľu a kravatu ju ako vrchol plodín. Funguje to ako kúzlo!

Tento zoznam je len špičkou ľadovca. Je tu oveľa viac, čo môžete urobiť v závislosti na štýle, vkusu a príležitosti. Môžete sa nikdy nudiť styling vaše plodín hore. Poznáte iným spôsobom o tom, ako nosiť vrchol plodín? Dajte nám vedieť tým, že upustí v texte v sekcii Komentáre nižšie.

load...